Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy z Outlet RTV AGD

1 °P za 3 zł

Już za chwilę trafisz na jedną z największych stron ze sprzętem powystawowym w Polsce. Przeglądając naszą stronę możesz znaleźć praktycznie wszystkie artykuły użytku domowego, ale i nie tylko . Jak nazwa sklepu wskazuje, jesteśmy outletem, ale nie tylko outletem RTV, nie tylko outletem AGD, jesteśmy outletem RTV i AGD. Na wszystkie nasze produkty otrzymujesz aż dwa lata gwarancji.


Dlaczego warto wybrać Outlet RTV AGD ? Ponieważ naszym sprzętom nic nie stoi na przeszkodzie w zapewnieniu przyjemności w korzystaniu z nich.


Co tak naprawdę odróżnia nas od innych outletów AGD RTV? Nasza elektronika użytkowa jest sprawdzana za każdym razem, zanim zostanie przekazana do sprzedaży. Jeśli szukasz produktów dla siebie, jesteś w idealnym miejscu, produkty z uwagi bycia na wystawie mogą posiadać lekkie lub bardziej widocznie zarysowania. Jednak znajdziesz u nas również perełki którym niczego nie można zarzucić! One również są u nas w atrakcyjnych cenach.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.