Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na maxelektro.pl

1 °P za 3 zł

Max Elektro to firma z branży AGD/RTV/Multimedia działająca jako grupa zakupowa, zrzeszająca sklepy na terenie całej Polski. Skupiamy pod jednym szyldem już kilkaset lokalnych sklepów, stale powiększając ilość punktów, tak aby zapewnić dostęp do naszych usług klientom z całego kraju.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Markowe sprzęty elektroniczne – sprawdź ofertę Max Elektro

Max Elektro skupia sklepy z elektroniką na terenie całego kraju. Firma prowadzi także od wielu lat sklep internetowy, w którym możesz zamówić markowe sprzęty w przystępnych cenach. Wszystkie dostępne w nich produkty są pogrupowane w przejrzyste kategorie, co znacznie ułatwia znalezienie wybranego urządzenia. Na stronie działają również filtry umożliwiające wyszukanie produktu o konkretnych parametrach. Główna strona informuje użytkowników o ciekawych okazjach i promocjach. Wśród kategorii głównych znajdziesz także takie wyróżnione zakładki jak np. promocje czy bestsellery.

Wygodne zakupy u naszego partnera – na co możesz liczyć?

Max Elektro jest ukierunkowane na jak najwyższą jakość obsługi klienta. Doceniają to konsumenci, co pokazują odznaczenia, jakie zostały już przyznane tej sieci sklepów. Klienci mogą liczyć tutaj nie tylko na szybką, fachową obsługę oraz przystępne ceny. Max Elektro oferuje opcję rozłożenia zakupów na raty, dzięki czemu więcej osób może pozwolić sobie na wymarzony sprzęt. Oprócz tego przy każdej transakcji dokonywanej w sklepie online otrzymujesz punkty PAYBACK. Jeżeli wcześniej aktywujesz kupony do tego partnera, zyskasz punkty, które przybliżą cię do odebrania wybranej nagrody w Programie. Aby jednak zarówno podstawowe, jak i dodatkowe środki naliczały się prawidłowo, przed dokonaniem zakupów musisz zalogować się w serwisie PAYBACK lub w aplikacji.