Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem Mimarkt

1 °P za 3 zł

Xiaomi to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Firma powstała w 2010 roku – dziś z powodzeniem rozwija sieć sprzedaży na rynku globalnym, a jej zaawansowane technologicznie produkty dostępne są również w naszym kraju. Już wkrótce Klienci będą je mogli nabyć w nowej sieci Salonów stacjonarnych oraz w sklepie internetowym, gdzie znajdą wszystkie sztandarowe urządzenia Xiaomi.


Jesteśmy autoryzowaną siecią Salonów i sklepem internetowym dedykowanym wyłącznie produktom Xiaomi. Oferujemy oryginalne towary, w tym szeroką gamę akcesoriów w uczciwych cenach i przyjazną obsługę klienta. Dzięki ponad 10-cio letniemu doświadczeniu na rynku nowych technologii i elektroniki użytkowej, budujemy świadomość marki, łączymy wszystkich fanów i pomagamy obecnym użytkownikom.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.