Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy z iDream

1 °P za 3 zł

iDream - AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA APPLE


Marka iDream łączy w sobie to, co najlepsze z wieloletniego doświadczenia firmy EUROTEL S.A. - lidera w branży elektroniki użytkowej oraz telekomunikacyjnej - z prawdziwą pasją do nowych technologii, a w szczególności rozwiązań dostarczanych przez markę Apple. Posiadamy sieć salonów w najlepszych lokalizacjach na terenie całego kraju oraz największą ilość Certyfikowanych Ekspertów Apple, których wysoki poziom kompetencji jest szczególnie ceniony przez Klientów.


Dzięki nieustannemu doskonaleniu Eksperci Apple w iDream pomagają w rozwiązywaniu wszystkich potrzeb Klientów, doradzają w doborze najodpowiedniejszych urządzeń z rozbudowanego ekosystemu Apple, oprogramowania oraz kompatybilnych sprzętów peryferyjnych. W Salonach iDream Klienci mogą uczestniczyć w prezentacjach oraz testach premierowych produktów Apple. Użytkownicy sprzętów iPhone, iPad czy MacBook zarówno indywidualni jak i biznesowi, spragnieni większej porcji wiedzy, mogą skorzystać z udziału w warsztatach dotyczących zaawansowanych zagadnień związanych ze sprzętem, oprogramowaniem czy użytecznymi aplikacjami. Warsztaty prowadzone przez Ekspertów Apple realizowane są w salonach, on-line lub na życzenie w siedzibie firmy Klienta.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.