Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na komputronik.pl

1 °P za 5 zł

Komputronik jest czołowym polskim dostawcą sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz elektroniki użytkowej. W ofercie znajdują się wyroby wiodących producentów sprzętu komputerowego na świecie. Komputronik prowadzi sprzedaż komputerów pod własną marką Komputronik, które są często nagradzane w przeglądach i testach przeprowadzanych przez redakcje pism branżowych.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Znajdź sprzęt elektroniczny do domu lub biura w Komputronik

Przedsiębiorstwo Komputronik zaistniało na rynku w 1996 roku. Od tamtej pory jego nazwa i logo kojarzą się z możliwością zakupu sprzętu elektronicznego wysokiej jakości za przystępną cenę, z fachowym doradztwem.

Chociaż początkowo działały wyłącznie punkty stacjonarne, szybko, bo już dwa lata po tym, jak marka zaistniała się na rynku, pojawił się sklep internetowy. Komputronik zdobył uznanie klientów i wielokrotnie otrzymywał nagrody konsumenckie w renomowanych rankingach. Firma wprowadziła też na rynek marki własne, które zyskują popularność i są równie chętnie wybierane, jak urządzenia od znanych producentów. W ofercie sklepu oprócz komputerów i laptopów znajdziesz m.in. sprzęt gamingowy, RTV i AGD, telefony, a także akcesoria ułatwiające opiekę nad dzieckiem i codzienne funkcjonowanie w domu.

Zyskuj więcej na zakupach u naszego partnera – zbieraj °Punkty i aktywuj kody

Zakup sprzętu elektronicznego w Komputronik niesie ze sobą dodatkowe korzyści. Możesz m.in. zbierać °Punkty w Programie PAYBACK. Aby zostały doliczone do twojego konta, rozpocznij zakupy od naszej aplikacji lub serwisu internetowego. Znajdziesz tam także atrakcyjne kupony, które pozwolą ci zdobyć więcej °Punktów.