Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na komputronik.pl

1 °P  za 5 zł

Znajdź sprzęt elektroniczny do domu lub biura w Komputronik

Przedsiębiorstwo Komputronik zaistniało na rynku w 1996 roku. Od tamtej pory jego nazwa i logo kojarzą się z możliwością zakupu sprzętu elektronicznego wysokiej jakości za przystępną cenę, z fachowym doradztwem.

Chociaż początkowo działały wyłącznie punkty stacjonarne, szybko, bo już dwa lata po tym, jak marka zaistniała się na rynku, pojawił się sklep internetowy. Komputronik zdobył uznanie klientów i wielokrotnie otrzymywał nagrody konsumenckie w renomowanych rankingach. Firma wprowadziła też na rynek marki własne, które zyskują popularność i są równie chętnie wybierane, jak urządzenia od znanych producentów. W ofercie sklepu oprócz komputerów i laptopów znajdziesz m.in. sprzęt gamingowy, RTV i AGD, telefony, a także akcesoria ułatwiające opiekę nad dzieckiem i codzienne funkcjonowanie w domu.

Zyskuj więcej na zakupach u naszego partnera – zbieraj °Punkty i aktywuj kody

Zakup sprzętu elektronicznego w Komputronik niesie ze sobą dodatkowe korzyści. Możesz m.in. zbierać °Punkty w Programie PAYBACK. Aby zostały doliczone do twojego konta, rozpocznij zakupy od naszej aplikacji lub serwisu internetowego. Znajdziesz tam także atrakcyjne kupony, które pozwolą ci zdobyć więcej °Punktów.