Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na vobis.pl

1 °P za 3 zł

Sklep internetowy Vobis posiada w swojej ofercie produkty z branży IT, multimediów, GSM, nawigacji i telekomunikacji. Firma oferuje również dedykowane portfolio produktowe dla partnerów biznesowych takich jak notebooki i netbooki, smartfony, urządzenia sieciowe. Dodatkowo Vobis projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt pod własną markę, głównie komputery stacjonarne i akcesoria. Punkty nie będą naliczone w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Sklep internetowy vobis.pl

Vobis to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku. Dzięki współpracy z największymi producentami z branży elektronicznej stale poszerza swoją działalność i regularnie uaktualnia ofertę. Vobis.pl to zaawansowany technologicznie sklep online, w którym znajdziesz bogaty wybór multimediów, produktów z branży IT, RTV i AGD oraz GSM. Oferta firmy zaciekawi również partnerów biznesowych, gdyż zawiera ona nowoczesne urządzenia sieciowe, smartfony, notebooki, a także użyteczne akcesoria, takie jak: torby, plecaki, etui, baterie, zasilacze czy podstawki chłodzące. W sklepie można również kupić przydatne wyposażenie domu i ogrodu, np. urządzenia pomiarowe, oświetlenie, narzędzia elektryczne, systemy alarmowe, czujniki, kamery WiFi, stacje pogodowe, podkaszarki, a nawet tekstylia. Vobis zajmuje się też projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą sprzętu, głównie stacjonarnych komputerów i akcesoriów.

Wygodne zakupy na vobis.plSklep internetowy dostarcza paczki na terenie całej Polski. Zakupione produkty możesz odebrać w ponad 5300 specjalnych punktach odbioru bądź zamówić kuriera, który przywiezie je bezpośrednio pod wskazany adres. Czas realizacji przesyłki, w zależności od wyboru przewoźnika, wynosi od 24 do 72 godzin. Dokonując zakupów w sklepie vobis.pl, możesz wybrać jedną spośród czterech form płatności: przelew, karta kredytowa, płatność ratami (poprzez Santander Bank) oraz gotówka. Ostatni sposób opłacania przesyłki jest możliwy przy odbiorze od kuriera, jeśli jej koszt nie przekracza 5000 zł brutto. Vobis to partner Programu PAYBACK, więc dokonując zakupów w sklepie internetowym firmy, zbierasz cenne punkty. Aby aktywować oferty oraz zdobywać punkty, wystarczy zalogować się na stronie payback.pl i zrobić zakupy w wybranym sklepie online.

Sklep internetowy dostarcza paczki na terenie całej Polski. Zakupione produkty możesz odebrać w ponad 5300 specjalnych punktach odbioru bądź zamówić kuriera, który przywiezie je bezpośrednio pod wskazany adres. Czas realizacji przesyłki, w zależności od wyboru przewoźnika, wynosi od 24 do 72 godzin. Dokonując zakupów w sklepie vobis.pl, możesz wybrać jedną spośród czterech form płatności: przelew, karta kredytowa, płatność ratami (poprzez Santander Bank) oraz gotówka. Ostatni sposób opłacania przesyłki jest możliwy przy odbiorze od kuriera, jeśli jej koszt nie przekracza 5000 zł brutto. Vobis to partner Programu PAYBACK, więc dokonując zakupów w sklepie internetowym firmy, zbierasz cenne punkty. Aby aktywować oferty oraz zdobywać punkty, wystarczy zalogować się na stronie payback.pl i zrobić zakupy w wybranym sklepie online.