Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na philips.pl

1 °P za 3 zł

Sklep internetowy Philips powstał, aby zagwarantować klientom wyjątkowe doświadczenia poprzez umożliwienie bezpośredniego zakupu produktów z szerokiej oferty firmy Philips. Zakupy w sklepie internetowym Philips są bezpieczne, szybkie i łatwe. Zawsze szukamy sposobów na poprawę jakości obsługi i chętnie słuchamy uwag oraz sugestii, zwłaszcza na temat rodzajów produktów, które chcieliby Państwo znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Doskonałej jakości sprzęt dla domu i nie tylko

Potrzebujesz dobrego jakościowo trymera, ekspresu do kawy, blendera, telewizora, telefonu, a może oświetlenia do samochodu czy skutera? To tylko niektóre z akcesoriów i sprzętów, jakie znajdziesz na philips.pl. Kupując na stronie producenta, masz gwarancję oryginalności wybranych produktów. Co więcej, na philips.pl możesz też zarejestrować swoje urządzenie, dzięki czemu otrzymasz dostęp do rozmaitych korzyści, jak obsługa „Door-to-Door”, wiele porad i wskazówek związanych z zakupionym towarem, gwarancja nawet na 10 lat lub zaproszenie do testowania nowych produktów.

Za pośrednictwem strony philips.pl możesz również zamówić e-biuletyn, dzięki któremu będziesz otrzymywać między innymi ekskluzywne kupony i promocje czy informacje o wprowadzeniu nowych produktów.

Szybka pomoc i naprawa z philips.pl

Dzięki stronie philips.pl możesz liczyć zarówno na szybkie otrzymanie informacji na temat zakupionego produktu, jak i skorzystanie z opcji jego naprawy. Znajdziesz tam liczbę autoryzowanych punktów serwisowych, dzięki czemu bez trudu wybierzesz ten najbliższy oraz opcję rejestracji online. Sprzęt możesz oddać do jednego z punktów nawet po okresie gwarancyjnym. A dzięki dostępnej na philips.pl usłudze „MójPhilips” masz zagwarantowaną indywidualną obsługę klienta.

Strona zapewnia także możliwość pobrania wszelkich aktualizacji, które usprawnią pracę twojego urządzenia. Skorzystaj też z opcji darmowej dostawy, a w razie potrzeby masz również 14 dni na zwrot. Ciesz się doskonałą obsługą klienta z philips.pl!