Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na kosmetykizameryki.pl

1 °P za 3 zł.

Tanie kosmetyki, ogromny wybór, liczne promocje i konkursy. Kupuj online - szybko, wygodnie, bezpiecznie.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Kosmetykizameryki.pl – duży wybór i dobre ceny

Sklep internetowy kosmetykizameryki.pl jest wyjątkowy, ponieważ oferuje pełnowartościowe produkty znanych na całym świecie marek kosmetycznych w najlepszych cenach. Dlatego też przyciąga rzesze klientów, wśród których można znaleźć zarówno hurtownie czy salony kosmetyczne, jak i odbiorców detalicznych. Kosmetykizameryki.pl to nie tylko ogromny wybór produktów w jednym miejscu, ale także liczne promocje i konkursy. Konkurencyjne ceny, które oferuje sklep, są zagwarantowane dzięki bezpośredniemu importowi ilości hurtowych z zagranicy. To preparaty najwyższej jakości, zakupione w legalnym, ewidencjonowanym obrocie handlowym. Zakupy w sklepie kosmetykizameryki.pl są opłacalne, wygodne i bezpieczne. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony ze swojego zamówienia i chętnie służą pomocą przy wyborze jak najlepszych produktów.

Kosmetykizameryki.pl – oferta

Asortyment sklepu kosmetykizameryki.pl stanowią kosmetyki m.in. takich marek, jak: Sally Hansen, L’Oréal, Max Factor, Bourjois, Revlon, Manhattan, Astor, Miss Sporty, Rimmel, Maybelline, NYC, Avon. Oferta obejmuje kolorowe kosmetyki do makijażu, różnego rodzaju podkłady (matujące, rozświetlające, przeciwstarzeniowe), preparaty do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała (np. balsamy, koncentraty antycellulitowe), a także paznokci (odżywki, lakiery, akcesoria). Szeroki asortyment zawiera też produkty wegańskie takich marek, jak: Barwa, Ava Laboratorium, Annabelle Minerals czy Ecocera. Znajdziesz tu również markowe perfumy oraz zapachowe ozdoby do domu, m.in.: świece, olejki, woski, kominki.