Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na zgodafc.pl

1 za 3 zł

Zgoda FC to największy sklep piłkarski w Polsce. Miejsce, w którym każdy fan futbolu znajdzie coś dla siebie. Sklep oferuje najnowsze kolekcje i limitowane modele dwóch największych marek futbolowych świata: Nike i adidas, a także kolekcję pamiątek i unikalnych produktów w „Hall Of Fame” Zgoda FC. Punkty nie będą naliczone w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Zgodafc.pl – najlepszy sklep dla pasjonatów futbolu

Zgodafc.pl to sklep tworzony przez miłośników futbolu. Dlatego jego oferta idealnie odpowiada na potrzeby pasjonatów tego sportu. Pracownicy sklepu są zawsze gotowi do pomocy, zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym. A co dokładnie znajduje się w ofercie zgodafc.pl? Przede wszystkim odzież i obuwie sportowe renomowanych marek: Adidas i Nike. Już od wielu lat te firmy specjalizują się w produkcji tego typu rzeczy na potrzeby sportowców. Produkty podzielone są na przejrzyste kategorie, dlatego łatwo odnajdziesz tutaj buty idealne na boisko lub na halę, a także odzież treningową czy wygodne sportowe kurtki.

Coś dla fanów, coś dla drużyn

Sklep oferuje produkty dla indywidualnych użytkowników, a także gadżety sportowe i profesjonalny sprzęt. Została też przygotowana specjalna kategoria dla drużyn piłkarskich. Można w niej znaleźć propozycje strojów piłkarskich dla całych drużyn zarówno na mecze czy treningi, jak i do noszenia na co dzień, by dumnie reprezentować klub. Dużym plusem tego sklepu jest to, że na zwrot towarów klient ma 30 dni.

W przypadku robienia zakupów na stronie partnerskiej pamiętaj o wcześniejszym zalogowaniu się w serwisie PAYBACK. Tylko tak będziesz mógł zbierać punkty w Programie. Za każde wydane u partnera 3 zł otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Zwróć uwagę na to, że punkty nie będą naliczane w przypadku, gdy będziesz korzystać z aplikacji mobilnej sklepu.