Zbieraj punkty PAYBACK w LINK4

W zależności od Twoich potrzeb, wybierz ubezpieczenie na samochód (OC i AC), mieszkanie lub podróż. Zbieraj i wymieniaj punkty PAYBACK. Możesz zyskać nawet do 2 000 ºP za ubezpieczenie.


Pamiętaj - podczas zakupu Ubezpieczenia podaj swój numer karty PAYBACK.


Punkty PAYBACK naliczane są po kupieniu i opłaceniu nowej polisy w LINK4. Promocja nie dotyczy przedłużenia obecnej polisy.

Ilość punktów, za zakup polisy na auto nieubezpieczone obecnie w LINK4, jest uzależniona od wybranego produktu ubezpieczeniowego.

Aby punkty zostały naliczone, pamiętaj o podaniu numeru PAYBACK w sekcji partnera na PAYBACK.pl lub po aktywacji kuponów.

Jeśli kupisz polisę samodzielnie za pośrednictwem strony www.link4.pl wpisz numer karty podczas wyliczania oferty.

Punkty za dokonany zakup będą naliczone w ciągu 30 dni po opłaceniu składki za polisę ubezpieczeniową.

Informacje o sklepie

Przedstawiony opis ubezpieczenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego.Loyalty Partner Polska sp. z o.o. oferuje ubezpieczenie w roli pośrednika finansowego (agenta) w świetle art. 7 Ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym (t.j.: Dz. U. z 2016 , poz. 2077). Loyalty Partner Polska sp. z o.o. jako agent posiada wystawione przez Ubezpieczyciela, Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 15, pełnomocnictwo do wykonywania czynności agencyjnych w imieniu i na rzecz Ubezpieczyciela.


Jako agent ubezpieczeniowy Loyalty Partner Polska sp. z o.o. działa na rzecz więcej niż jednego zakładu ubezpieczeń tj. także na rzecz MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. z siedzibą w Warszawie ( 00-450) przy ul. Przemysłowej 26, Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 15 oraz Towarzystwa Ubezpieczeń Europa Spółka Akcyjna, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Europa Spółka Akcyjna, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62. Wpis do rejestru agentów ubezpieczeniowych sprawdzisz online pod adresem https://rpu.knf.gov.pl/ Numer wpisu Loyalty Partner Polska sp. z o.o. to 11234714/A.


Loyalty Partner Polska sp. z o.o. oferuje ubezpieczenia w roli agenta ubezpieczeniowego w świetle art. 3 Ustawy z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń (t.j.: Dz. U. z 2018 , poz. 2210). Loyalty Partner Polska sp. z o.o. jako agent ubezpieczeniowy posiada wystawione przez Ubezpieczyciela, Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., z siedzibą w Warszawie (02-676) przy ul. Postępu 15, pełnomocnictwo do wykonywania czynności agencyjnych w imieniu i na rzecz Ubezpieczyciela udostępnione pod linkiem. Jako agent ubezpieczeniowy Loyalty Partner Polska sp. z o.o. działa na rzecz więcej niż jednego zakładu ubezpieczeń tj. z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa Spółka Akcyjna, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa Spółka Akcyjna, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26. Wpis do rejestru agentów ubezpieczeniowych sprawdzisz online pod adresem https://rpu.knf.gov.pl/ . Numer wpisu Loyalty Partner Polska sp. z o.o. to 11234714/A.

Jakiego ubezpieczenia potrzebujesz?

Ubezpieczenie turystyczne
Ubezpieczenie auta
Ubezpieczenie domu

Jak obniżyć cenę polisy punktami?

Dokonaj kalkulacji wypełniając formularz - sprawdź!

Podaj nr karty PAYBACK i dane autoryzacyjne, a obniżysz cenę polisy punktami.

Dokończ zakup i gotowe! Punkty za nową polisę zostaną naliczone w ciągu 30 dni po opłaceniu składki.