Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na inbook.pl

1 °P za 3 zł

Księgarnia internetowa InBook.pl - w naszej księgarni znajdziesz książki z wielu różnych działów. Jak przystało na nowoczesną księgarnię w ofercie oprócz książek tradycyjnych znajdują się także książki elektroniczne czyli ebooki, audiobooki oraz inne multimedia. Na naszych wirtualnych półkach czekają także materiały biurowe, zegarki, zabawki, naczynia kuchenne i wiele więcej.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Inbook.pl – dla miłośników każdego rodzaju literatury

Uwielbiasz fantastykę, a może wolisz reportaż i literaturę faktu? Niezależnie od tego, jaki rodzaj literatury najbardziej lubisz i kto jest Twoim ulubionym autorem, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w księgarni internetowej inbook.pl. Przystępne ceny sprawiają, że możesz pozwolić sobie na zakup wybranych pozycji. Co istotne, w tej księgarni zakupisz książki w formie papierowej i elektronicznej. To właśnie forma elektroniczna pozwoli Ci cieszyć się możliwością czytania lub słuchania nabytej książki już w kilka minut po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

Coś więcej niż zwykła księgarnia

W inbook.pl znajdziesz nie tylko książki. Ta księgarnia internetowa proponuje o wiele więcej. W jednym miejscu możesz zrobić zakupy, które zapewnią rozrywkę całej rodzinie. Znajdziesz tu też między innymi zabawki dla dzieci, w tym popularne gry planszowe czy klocki, a także filmy i najlepszą muzykę. Zajrzyj tutaj również, jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby – może to być czytnik ebooków lub wyjątkowy zegarek. Oprócz tego sklep oferuje artykuły szkolne i biurowe oraz akcesoria sportowe i dodatki do domu.

Udogodnieniem dla klientów jest możliwość wyboru najwygodniejszego dla siebie sposobu odbioru przesyłki – można zamówić kuriera lub zdecydować się na odbiór w wybranym przez siebie punkcie. A przy płatności z góry od określonych kwot, wysyłka jest darmowa. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie to kwoty, sprawdź informacje przy poszczególnych sposobach dostawy zamówienia. Pamiętaj też, że razem z inbook.pl możesz zbierać punkty PAYBACK.