Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na ikea.com

1 °P za 3 zł

Przebyliśmy długą drogę od momentu, gdy w 1943 roku Ingvar Kamprad założył IKEA. Od bycia maleńką szwedzką firmą sprzedającą produkty z katalogu wysyłkowego, IKEA stała się jedną z najbardziej znanych marek w branży wyposażenia domu na świecie. Obecnie na całym świecie mamy setki sklepów IKEA, a niedługo będzie ich jeszcze więcej.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK.

• Punkty nie są przyznawane za zakup kart podarunkowych IKEA.

Inspiruj się, projektuj, urządzaj razem z Ikea

Początki marki Ikea sięgają 1943 roku, kiedy to stworzono niewielką firmę, której założeniem była produkcja mebli w sprzedaży wysyłkowej. Marka tak szybko zdobyła sobie uznanie klientów, że zaczęły pojawiać się sklepy stacjonarne. Kolejne punkty otwierano już nie tylko w Szwecji, lecz także w innych krajach europejskich. Dziś Ikea ma punkty na całym świecie i prowadzi sklep internetowy, który stał się naszym partnerem.

W ofercie sklepu znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne do stworzenia funkcjonalnego i estetycznego wnętrza – od mebli przez produkty pozwalające na wykańczanie ścian i podłóg aż po dodatki tekstylne. Na stronie są także zamieszczane ciekawe inspiracje i porady. Możesz zamówić usługi takie jak np. planowanie kuchni.

Zadbaj o wygląd swojego domu lub mieszkania i zbieraj punkty PAYBACK

Z Ikea nie tylko urządzisz pokój dziecięcy, salon czy kuchnię. Dzięki współpracy z Programem zyskujesz podwójnie, ponieważ zbierasz także punkty PAYBACK. Aby jednak było to możliwe, zakupy musisz rozpocząć od naszej aplikacji lub strony internetowej i stamtąd przejść do sklepu partnerskiego. Do twojego konta zostaną wówczas doliczone punkty. Jeżeli chcesz zyskać więcej na zakupach w Ikea, aktywuj dostępne na stronie lub w aplikacji kupony. Dzięki nim zyskasz więcej środków. Ich liczba zależy od wybranego kuponu. W ten sposób o wiele szybciej zbierzesz punkty potrzebne do odebrania nagród w Programie PAYBACK.