Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na IKEA.com/pl

1 °P  za 3 zł

Inspiruj się, projektuj, urządzaj razem z IKEA

Początki marki Ikea sięgają 1943 roku, kiedy to stworzono niewielką firmę, której założeniem była produkcja mebli w sprzedaży wysyłkowej. Marka tak szybko zdobyła sobie uznanie klientów, że zaczęły pojawiać się sklepy stacjonarne. Kolejne punkty otwierano już nie tylko w Szwecji, lecz także w innych krajach europejskich. Dziś Ikea ma punkty na całym świecie i prowadzi sklep internetowy, który stał się partnerem PAYBACK.

W ofercie sklepu znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne do stworzenia funkcjonalnego i estetycznego wnętrza – od mebli przez produkty pozwalające na wykańczanie ścian i podłóg aż po dodatki tekstylne. Na stronie są także zamieszczane ciekawe inspiracje i porady. Możesz zamówić usługi takie jak np. planowanie kuchni. Sprawdź, co jeszcze warto kupić w IKEA.

Zadbaj o wygląd swojego domu lub mieszkania i zbieraj °Punkty PAYBACK

Z Ikea nie tylko urządzisz pokój dziecięcy, salon czy kuchnię. Dzięki współpracy z Programem zyskujesz podwójnie, ponieważ zbierasz także °Punkty PAYBACK. Aby jednak było to możliwe, zakupy musisz rozpocząć od naszej aplikacji lub strony internetowej i stamtąd przejść do sklepu partnerskiego. Do twojego konta zostaną wówczas doliczone °Punkty. Jeżeli chcesz zyskać więcej na zakupach w Ikea, aktywuj dostępne na stronie lub w aplikacji kupony. Dzięki nim zyskasz więcej środków. Ich liczba zależy od wybranego kuponu. W ten sposób o wiele szybciej zbierzesz °Punkty potrzebne do odebrania nagród w Programie PAYBACK.