Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na dormeo.pl

1 °P za 3 zł

Dormeo to zespół ekspertów w dziedzinie zdrowego snu. Pragniemy uczynić Twój dom komfortowym, pełnym harmonii i zdrowym miejscem do życia, dlatego od wielu lat tworzymy wysokiej jakości wyposażenie sypialni, a także innych przestrzeni w Twoim domu.

Naszym celem jest zapewnić Ci zdrowy sen i wypoczynek, na jaki zasługujesz. W naszych kolekcjach znajdziesz wysokiej jakości produkty, które są testowane i certyfikowane w niezależnych laboratoriach na terenie całej Europy. Kierując się ponad 18-letnim doświadczeniem, bardzo starannie dobieramy materiały i szukamy najlepszych możliwych kombinacji dla każdego produktu.

W Dormeo znajdziesz wyposażenie sypialni od A do Z – wśród naszych propozycji czekają na Ciebie materace, poduszki czy pościele. Nasi projektanci tworzą także dodatki, które zmienią cały Twój dom w świątynię wypoczynku, komfortu i regeneracji.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.