Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na komfort.pl

1 °P za 3 zł

Komfort.pl to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na rynku marek dostarczających podłogi w Polsce. Prócz podłóg w ofercie znajdują się również meble w tym meble łazienkowe oraz kuchenne.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK.

Odmień swój dom razem z Komfortem

Komfort to polska firma z ponad 27-letnią tradycją. Już od dawna marka ta jest synonimem jakości i podążania za nowoczesnymi trendami we wnętrzarstwie. Początkowo skupiała się głównie na podłogach – dywanach i wykładzinach. Obecnie w sklepie Komfort dostaniesz niemal wszystko to, co jest potrzebne do kompletnej aranżacji domu. Zajrzyj do strefy Podłogi, łazienki i kuchnie, znajdź pasujące oświetlenie i akcesoria do przechowywania w domu. Możesz również skorzystać z szeregu usług oferowanych przez naszego partnera, takich jak np. obszywanie wykładzin, montaż, a także wypożyczanie odkurzacza lub cięcie na wymiar.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić na niektórych elementach wystroju wnętrza, zajrzyj do kategorii Outlet, gdzie znajdziesz m.in. tańsze kolekcje z poprzednich sezonów.

Baw się aranżacją mieszkania i zbieraj punkty PAYBACK

W Komfort możesz robić wygodnie zakupy w zaciszu własnego domu i odbierać towar tak, jak ci najwygodniej, np. w najbliższym sklepie – wówczas wysyłka będzie darmowa. Jedną z dostępnych opcji jest też transport ze sklepu do twojego domu, jednak wtedy zostaną naliczone koszty.

Pamiętaj też, że w czasie zakupów w sklepie partnerskim możesz zbierać punkty PAYBACK. Jak to zrobić? Wystarczy, że zalogujesz się w serwisie lub w aplikacji i wyszukasz odpowiedniego partnera. Sprawdź również, czy są dostępne kupony i aktywuj je – dzięki temu zyskasz więcej punktów i szybciej odbierzesz interesujące cię nagrody.