Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na abra-meble.pl

1 °P za 3 zł

Abra Meble to jedna z największych sieci sklepów meblowych w naszym kraju, która umożliwia również zakupy online. Dzięki temu bez wychodzenia z domu możesz wybrać kompletny wystrój swojego salonu czy sypialni. Ciekawa stylistyka oferowanych produktów, a także wysokie standardy obsługi klienta sprawiają, że sklep ten już od wielu lat cieszy się uznaniem konsumentów. Dodatkowo, za każde wydane 3 zł na zakupy, dostajesz 1 °Punkt PAYBACK.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Abra Meble – idealne rozwiązania do Twojego domu

Abra Meble to kompletne rozwiązania pozwalające na stworzenie spójnego wystroju wnętrza. Proponowane systemy meblowe utrzymane są w stylistyce odpowiadającej najnowszym trendom wnętrzarskim. Każda z dostępnych w sklepie kolekcji składa się z co najmniej kilku elementów, które możesz dowolnie łączyć ze sobą, by idealnie zagospodarować przestrzeń w swoim domu. W ofercie sklepu znajdują się meble do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego/młodzieżowego oraz kuchni. Z Abra Meble wybierzesz też produkty, które pozwolą odmienić przedpokój.

Sprawdź także szeroki wybór dekoracji i dodatków, gdyż to właśnie one pozwolą nadać Twojemu domu unikatowego charakteru i podkreślą atmosferę wnętrz.

Zainspiruj się produktami z najnowszej gazetki Abra Meble i zrób zakupy online z PAYBACK >>

Postaw na doświadczenie doceniane przez konsumentów

Marka Abra Meble obecna jest na rynku od 25 lat. Jakość produktów oraz polityka firmy doceniane są nie tylko przez konsumentów. Wyróżniane są także przez specjalistów przygotowujących rankingi najlepszych firm. Abra Meble może poszczycić się między innymi tytułem Odkrycie Roku 2008, Laurem Konsumenta – Grand Prix 2010 oraz tytułem Dużej Perły Polskiej Gospodarki 2011.

To wszystko przekłada się na jakość obsługi klienta. Każdy może liczyć tutaj na fachową pomoc w doborze mebli i dodatków. Konsultanci firmy pomagają też dobrać dogodne systemy kredytowania zakupów. Co istotne, minimalna kwota zakupów, na jakie może być przyznany kredyt, to 100 zł. Sklep daje możliwość wzięcia kredytu 0% i podzielenia go na 3 do 36 rat.