Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na abra-meble.pl

1 °P  za 3 zł

Abra Meble – idealne rozwiązania do Twojego domu

Abra Meble to kompletne rozwiązania pozwalające na stworzenie spójnego wystroju wnętrza. Proponowane systemy meblowe utrzymane są w stylistyce odpowiadającej najnowszym trendom wnętrzarskim. Każda z dostępnych w sklepie kolekcji składa się z co najmniej kilku elementów, które możesz dowolnie łączyć ze sobą, by idealnie zagospodarować przestrzeń w swoim domu. W ofercie sklepu znajdują się meble do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego/młodzieżowego oraz kuchni. Z Abra Meble wybierzesz też produkty, które pozwolą odmienić przedpokój.

Sprawdź także szeroki wybór dekoracji i dodatków, gdyż to właśnie one pozwolą nadać Twojemu domu unikatowego charakteru i podkreślą atmosferę wnętrz.

Zainspiruj się produktami z najnowszej gazetki Abra Meble i zrób zakupy online z PAYBACK >>

Postaw na doświadczenie doceniane przez konsumentów

Marka Abra Meble obecna jest na rynku od 25 lat. Jakość produktów oraz polityka firmy doceniane są nie tylko przez konsumentów. Wyróżniane są także przez specjalistów przygotowujących rankingi najlepszych firm. Abra Meble może poszczycić się między innymi tytułem Odkrycie Roku 2008, Laurem Konsumenta – Grand Prix 2010 oraz tytułem Dużej Perły Polskiej Gospodarki 2011.

To wszystko przekłada się na jakość obsługi klienta. Każdy może liczyć tutaj na fachową pomoc w doborze mebli i dodatków. Konsultanci firmy pomagają też dobrać dogodne systemy kredytowania zakupów. Co istotne, minimalna kwota zakupów, na jakie może być przyznany kredyt, to 100 zł. Sklep daje możliwość wzięcia kredytu 0% i podzielenia go na 3 do 36 rat.