Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na home-you.com

1 °P za 3 zł

Home&you to sklep internetowy oferujący artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz. home&you to marka podążająca za światowymi trendami wnętrzarskimi, oferująca przedmioty wysokiej jakości w dobrej cenie. Asortyment produktów został przygotowany tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. W Home&you znajdziesz zarówno eleganckie produkty, utrzymane w kolorystyce szarości, srebra i fioletu, jak również produkty, których wzornictwo inspirowane jest podróżami i egzotycznym wzornictwem. Każdy kto ceni piękno i modę znajdzie tu coś dla swojego domu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK.

Home&You – podążaj za wnętrzarskimi trendami

Home&You to marka, która ceniona jest przez miłośników pięknych dodatków do wnętrz. Działa na rynku już od wielu lat i obok sieci sklepów stacjonarnych prowadzi również sklep internetowy. To rozwiązanie sprawia, że każdy w wygodny sposób może zrobić zakupy w zaciszu własnego domu. W sklepie dostępne są przede wszystkim produkty, które wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie. W poszczególnych kategoriach znajdują się akcesoria do łazienki, kuchni, jadalni i sypialni. W ofercie sezonowej dostępne są także produkty związane z poszczególnymi świętami. To pozwoli Ci ciekawie udekorować dom w tym niezwykłym okresie i stworzyć w nim wyjątkową atmosferę. Wśród oferowanych produktów znajdziesz też wiele inspiracji prezentowych.

Sklep internetowy Home&You – wygoda zakupów

Chcesz pięknie udekorować swój dom i kupić do niego dodatki bez wychodzenia do sklepu? Zatem internetowa strona naszego partnera to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Sam sposób zakupów jest niezwykle wygodny. Nie musisz obawiać się tego, że w czasie transportu zamówione przez Ciebie akcesoria ulegną zniszczeniu, gdyż każda paczka jest odpowiednio przygotowywana. Produkty zabezpieczane są folią bąbelkową, a do kartonu wkładane są formatki styropianowe lub miękkie wypełnienie. Dodatkowo, składając zamówienie na kwotę powyżej 150 zł, możesz liczyć na darmową dostawę. Robiąc zakupy, masz możliwość korzystania z ciekawych promocji, a także zbierać punkty w programie PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt lojalnościowy.