Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na lampy.pl

1 °P za 3 zł

Produkty przyciągające wzrok do każdego mieszkania! W sklepie internetowym Lampy.pl znajdą Państwo ponad 40.000 fantastycznych lamp i źródeł światła do wszystkich pomieszczeń: salon, łazienki, kuchni.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Lampy.pl – oświetlenie dopasowane do wnętrza

Wybór odpowiedniego oświetlenia to jedna z najważniejszych decyzji podejmowanych przy wyposażaniu wnętrz. Lampy muszą być dopasowane do stylu aranżacji, a także do indywidualnych preferencji domowników. To samo dotyczy źródeł światła, czyli żarówek. W tym przypadku nie sprawdzą się żadne szablonowe rozwiązania. Jedni wolą, jak w domu panuje kojący półmrok, rozświetlony delikatnym strumieniem żółtego światła o ciepłym zabarwieniu, inni z kolei dopiero w pełnym świetle czują się komfortowo. Dlatego też w przypadku tzw. części wspólnych domu, czyli salonu, jadalni, kuchni, łazienki, warto wybrać kilka różnych źródeł światła, dzięki czemu każdy domownik będzie mógł wybrać to, które jest dla niego w danym momencie najbardziej odpowiednie. Obsługa sklepu chętnie pomoże w wyborze jak najlepszego oświetlenia. Szeroka oferta jest natomiast gwarancją, że każdy klient znajdzie produkt idealny dla siebie. W asortymencie znajdują się zarówno modele klasyczne i stylizowane, pasujące m.in. do pomieszczeń urządzonych w stylu rustykalnym, jak i nowoczesne, odpowiednie do stylu minimalistycznego i modernistycznego. W sklepie można znaleźć także wiele wyjątkowych, oryginalnych lamp, które staną się niezwykłą ozdobą mieszkania.

Lampy.pl – markowe produkty energooszczędne

Oferta sklepu lampy.pl to produkty wiodących marek, jak Arcchio, Brilliant, Eglo, Lindby, LIS Poland, Lucande, Philips, Schuller, Steinel, Eve, a także designerskie lampy firm Artemide, Flos, Ingo Maurer, Kundalini, Luceplan, Northern, Swarovski i wielu innych uznanych producentów. Najnowsze technologiczne rozwiązania, oparte m.in. na żarówkach LED, pozwalają zaoszczędzić na oświetleniu domowym i nie tylko. Również oświetlenie zewnętrzne zostało dostosowane do wymogów energooszczędności, m.in. dzięki wykorzystaniu czujników ruchu czy zmroku. W ofercie sklepu dostępne są również lampy solarne.