Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z RYOBI

1 °P za 3 zł

Dbasz o swój dom i ogród? Lubisz majsterkować? DIY nie jest Ci obce? Prace w ogrodzie relaksują Cię, a samodzielna wymiana kół w samochodzie budzi w Tobie poczucie niezależności i sprawczości? Cenisz przy tym dobrą jakość i stawiasz wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, które pochodzą od najlepszych? Jeśli odpowiedź na większość pytań brzmi TAK, to z przyjemnością przedstawiamy Ci markę RYOBI®!


Z naszymi produktami wykonasz w swoim domowym warsztacie i ogrodzie dosłownie każdą pracę! Mamy dla Ciebie już prawie 1000 produktów w ofercie, w tym prawie 200 w systemie akumulatorowym ONE+, w którym możesz pracować na dosłownie jednej baterii zasilającej.


Wygodniej się już nie da! Zajrzyj do naszego sklepu RYOBI® online i wybierz co potrzebujesz.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.