Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na superwnetrze.pl

1 °P za 3 zł

Sklep SuperWnetrze.pl to idealne miejsce dla osób chcących urządzić przytulne, domowe wnętrze. W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można wszystkie niezbędne akcesoria oraz meble do wyposażenia domu, biura czy ogrodu. Nowoczesny salon, funkcjonalna kuchnia, piękna łazienka? Z SuperWnetrze to możliwe! Poznaj nasze piękne krzesła, fotele, stoliki oraz inne meble, które doskonale uzupełnią przestrzeń domowych pomieszczeń. Sprawdź pomocne i praktyczne przybory do kuchni, usprawniające pracę w niej.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Szukasz inspiracji do urządzenia domu? Zajrzyj na SuperWnętrze.pl

SuperWnętrze.pl, czyli sklep z wyposażeniem wnętrz, to prawdziwa skarbnica inspiracji dla osób, które chcą praktycznie i stylowo urządzić miejsce, które kochają i w którym spędzają większość swojego życia. Każdy produkt dostępny w sklepie jest starannie wybierany. Osoby odpowiedzialne za wyposażenie wirtualnych półek zawsze dostosowują ofertę do aktualnych trendów wnętrzarskich. Ciekawe fotografie przedstawiające sposoby wykorzystania poszczególnych produktów mogą stać się inspiracją do stworzenia interesującej aranżacji w twoim domu.

Znajdź wszystko, co potrzebne do aranżacji twojego domu i mieszkania

W sklepie znajdziesz wszystko to, co potrzebne do wyposażenia każdego pomieszczenia w domu – kuchni, łazienki, salonu i sypialni, a nawet domowego biura. Stylowe dodatki i praktyczne akcesoria sprawią, że otoczysz się produktami, które będą zachwycać formą i funkcjonalnością. W ofercie znajdują się m.in. przyrządy kuchenne, mały sprzęt AGD, a także akcesoria do łazienki oraz praktyczne gadżety dla uczących się dzieci. Pamiętaj, że każda transakcja w sklepie partnerskim to kolejne punkty PAYBACK wpływające na twoje konto w Programie. Przy zakupach dostajesz punkty podstawowe, jeśli jednak aktywujesz kupon do wybranego partnera, możesz otrzymać również punkty premiowe, które szybciej przybliżą cię do odebrania nagrody. W SuperWnętrze.pl za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt PAYBACK.