Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na ekobieca.pl

1 °P za 3 zł

Każda kobieta lubi czuć się pięknie i wyjątkowo. Dlatego właśnie powstała drogeria internetowa eKobieca.pl. Oferta przygotowana dla klientek pozwala poczuć im się tak, jakby każdego dnia był Dzień Kobiet. W drogerii coś dla siebie znajdą również panowie, którzy chcą zadbać o swój wygląd z profesjonalnymi kosmetykami. Jeżeli wraz z eKobieca.pl zbierasz punkty PAYBACK, za każde 3 zł otrzymasz jeden punkt. Pamiętaj jednak, aby przy zakupach nie korzystać z aplikacji sklepu, gdyż wtedy punkty nie zostaną naliczone.


Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Jaka jest eKobieca.pl?

Drogeria eKobieca.pl jest dopasowana do potrzeb kobiet, które cenią sobie wysoką jakość kosmetyków w przystępnych cenach. W ofercie sklepu można znaleźć produkty takich marek jak Loreal, Max Factor, Revlon, Tołpa czy Sally Hansen. Oczywiście to tylko część z nich. Wszystkie produkty przedstawione są na stronie i pogrupowane w kategorie ułatwiające odnalezienie interesującego produktu.

Drogeria działa na rynku od 2007 roku, dzięki czemu wypracowała ciekawy program lojalnościowy dla stałych klientów. Z roku na rok podnoszą się również standardy obsługi. Dlatego tak wiele osób chętnie powraca tutaj, by ponownie dokonać zakupów.

Poznaj udogodnienia dla klientów w drogerii eKobieca.pl

Klienci decydujący się na zakupy w eKobieca.pl mogą liczyć przede wszystkim na szeroki wybór produktów kosmetycznych oraz fachową pomoc w czasie zakupów. Konsultanci sklepu zawsze udzielą profesjonalnej porady i pomogą dobrać produkt idealnie spełniający potrzeby klienta. Dużym udogodnieniem jest także możliwość wyboru sposobu dostawy. Natomiast osoby mieszkające w Lublinie mogą odebrać zamówienie osobiście w siedzibie firmy.

Jeśli zdecydujesz się na przystąpienie do programu lojalnościowego drogerii, gdy uzbierasz odpowiednią liczbę punktów, możesz wymienić je na wybrane przez siebie produkty z oferty sklepu.