Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na ekobieca.pl

1 °P  za 3 zł

Jaka jest eKobieca.pl?

Drogeria eKobieca.pl jest dopasowana do potrzeb kobiet, które cenią sobie wysoką jakość kosmetyków w przystępnych cenach. W ofercie sklepu można znaleźć produkty takich marek jak Loreal, Max Factor, Revlon, Tołpa czy Sally Hansen. Oczywiście to tylko część z nich. Wszystkie produkty przedstawione są na stronie i pogrupowane w kategorie ułatwiające odnalezienie interesującego produktu.

Drogeria działa na rynku od 2007 roku, dzięki czemu wypracowała ciekawy program lojalnościowy dla stałych klientów. Z roku na rok podnoszą się również standardy obsługi. Dlatego tak wiele osób chętnie powraca tutaj, by ponownie dokonać zakupów.

Poznaj udogodnienia dla klientów w drogerii eKobieca.pl

Klienci decydujący się na zakupy w eKobieca.pl mogą liczyć przede wszystkim na szeroki wybór produktów kosmetycznych oraz fachową pomoc w czasie zakupów. Konsultanci sklepu zawsze udzielą profesjonalnej porady i pomogą dobrać produkt idealnie spełniający potrzeby klienta. Dużym udogodnieniem jest także możliwość wyboru sposobu dostawy. Natomiast osoby mieszkające w Lublinie mogą odebrać zamówienie osobiście w siedzibie firmy.

Jeśli zdecydujesz się na przystąpienie do programu lojalnościowego drogerii, gdy uzbierasz odpowiednią liczbę punktów, możesz wymienić je na wybrane przez siebie produkty z oferty sklepu.