Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na eofficemedia.pl

1 °P za 2 zł

eOffice Media gwarantuje dobre ceny na artykuły biurowe oraz szybkie i wygodne zakupy bez wychodzenia z biura. Wszystkie zamówione produkty będą dostarczone kurierem do Twojego biura w 24 h od zamówienia.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Wszystko, co niezbędne w pracy biurowej, znajdziesz na eofficemedia.pl

eofficemedia.pl oferuje wszystko, co jest niezbędne przy wykonywaniu pracy biurowej. Możliwość zaopatrzenia się w jednym miejscu znacznie ułatwia zrobienie zakupów. To także oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba płacić za przesyłki z wielu miejsc i czekać na nie. Oprócz sprzętu biurowego, w sklepie znajdziesz także wyposażenie sal konferencyjnych, takie jak np. urządzenia multimedialne, ekrany projekcyjne oraz tablice, flipcharty czy panele prezentacyjne. To sprawi, że sala, w której prowadzone są konferencje czy szkolenia, nabierze profesjonalnego wyglądu. Ponadto o wiele łatwiej będzie realizować w niej wszelkie wydarzenia. Wszystkie produkty oferowane są w przystępnych cenach. Jeżeli natomiast potrzebujesz dużej liczby artykułów biurowych dla swojej firmy, możesz skorzystać z oferty hurtowej, która pozwoli na poczynienie jeszcze większych oszczędności.

eofficemedia.pl – poznaj przystępny sposób robienia zakupów do biura

Zakupy na eofficemedia.pl to przede wszystkim wygoda. Największy wybór artykułów biurowych pozwala nabyć wszystko w jednym miejscu. Przy dużych zakupach – powyżej 200 zł – można liczyć na darmową dostawę towaru. Przesyłka kurierska powoduje, że paczka dociera do klienta bardzo szybko. Kupujący ma 14 dni na zwrot towaru, a ewentualne reklamacje są niezwłocznie rozpatrywane. Dodatkowo przez cały czas organizowane są promocje i udzielane rabaty, dzięki którym wybrane produkty oferowane w sklepie można kupić w naprawdę okazjonalnych cenach.