Warsztaty kulinarne online – naucz się gotować razem z Cook Story Online i PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Warsztaty kulinarne

Codzienne gotowanie dla siebie i rodziny może wprowadzić w życie kulinarną rutynę. Z pewnością niejednokrotnie zastanawiałeś się, co dzisiaj ugotować. Tego rodzaju dylematy ma wielu z nas. Szukają inspiracji w sieci, ale nie tylko strony z poradami cieszą się zainteresowaniem. Sporo osób decyduje się na kurs gotowania online.

To rozwiązanie niezwykle wygodne, zwłaszcza w czasie panującej pandemii. Nie musisz bowiem wychodzić z domu, by nauczyć się czegoś nowego i to pod okiem profesjonalnych kucharzy, którzy bardzo często są szefami kuchni w renomowanych restauracjach. Często współpracują oni także z pismami kulinarnymi czy serwisami internetowymi o tej tematyce. Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu rozwiązaniami, wiele ciekawych propozycji znajdziesz m.in. w ofercie przygotowanej na Cook Story Online. To różnego rodzaju warsztaty kulinarne i materiały, które zostały stworzone dla osób pragnących poszerzyć swoje „kuchenne” umiejętności. Dostępny na stronie program szkoleń online został opracowany przy współpracy z marką Samsung.

Moda na gotowanie – skąd się wzięła?

Coraz więcej mówi się o tym, że obecnie zapanowała moda na gotowanie. Czy faktycznie tak dużo zmieniło się w ostatnich latach w podejściu konsumentów? Jak się okazuje, pod wpływem licznych programów kulinarnych wiele osób zyskało nowe podejście do jedzenia. Programy te pokazywały nie tylko zmiany, jakie zachodzą w lokalach gastronomicznych. Zarówno w telewizji, jak i w sieci możesz znaleźć coraz więcej podawanych w przystępny sposób informacji na temat poszczególnych produktów spożywczych i ich właściwości, a także tego, co można z nich przygotować.

To powoduje, że rośnie liczba osób próbujących zmienić swój sposób jedzenia i przygotowywania posiłków. Coraz więcej wiemy o wegetarianizmie i weganizmie, uprawach ekologicznych, zdrowych ziołach i przyprawach. Jemy bardziej świadomie i próbujemy nowych rzeczy, zarówno w restauracjach, jak i w domach. Chętniej również podnoszone są umiejętności kulinarne. Obecnie kursy gotowania nie kojarzą się jedynie z koniecznością uzyskania dobrego zawodu. Kieruje się je do pasjonatów, którym zależy na poznaniu nowych produktów spożywczych, dań, a nawet całych diet.

Dlatego też nie dziwi fakt, że coraz więcej osób interesuje się takim sposobem na zdobycie wiedzy kulinarnej. Co ciekawe, warsztaty mogą mieć różną formę. Do niedawna największą popularnością cieszyły się te stacjonarne, ewentualnie połączone z wyjazdem wypoczynkowym. Dzisiaj pada o wiele więcej pytań o kursy internetowe, które pozwalają „gościć” w zaciszu własnego domu największe kulinarne sławy i gotować razem z nimi.

Cook Story Online Samsung – co to takiego?

Cook Story Online to projekt stworzony we współpracy z marką Samsung, skierowany do miłośników kuchni, niezależnie od poziomu ich zaawansowania czy ulubionych smaków. Założeniem projektu jest odwrócenie ról – to nie kursant idzie na warsztaty do restauracji lub innego wyznaczonego miejsca, tylko do niego „przychodzą” szefowie kuchni czy znani blogerzy kulinarni i przekazują mu w przystępnej formie swoją wiedzę.

Przepisy, które przedstawiane są na warsztatach oraz kursach VOD, dobiera się w taki sposób, by bez problemu każdy mógł zaopatrzyć się w potrzebne składniki. Nie ma tu wymyślnych, trudno dostępnych produktów, które trzeba zamawiać z sieci. Wystarczy przejść się do dobrze zaopatrzonego sklepu, a na pewno znajdziesz w nim wszystko, co jest niezbędne do ugotowania prezentowanych dań.

Co więcej, udostępniane są także warsztaty, w ramach których możesz zamówić dowóz produktów do siebie do domu. To jeszcze bardziej zwiększa wygodę korzystania z przedstawionej na stronie oferty kursów kulinarnych online.


Zakupy z dostawą do domu – poznaj najpopularniejsze rozwiązania

W PAYBACK punkty możesz wymienić na vouchery do wielu sklepów

Vouchery dla początkujących i zaawansowanych pasjonatów kuchni do Cook Story Online od PAYBACK

Z pewnością zastanawiasz się, ile może cię kosztować nauka z szefem kuchni lub znanym blogerem. Ceny poszczególnych kursów oraz materiałów VOD dostępnych na stronie są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Przykładowo, jeżeli zdecydujesz się na warsztaty z dowozem produktów, musisz liczyć się z tym, że będą one droższe od tych w wersji podstawowej. Jak się jednak okazuje, możesz nauczyć się gotować w nowy sposób, jednocześnie nie wydając na to pieniędzy albo płacąc za kurs niższą sumę. Jak to możliwe? Wszystko dzięki współpracy Cook Story Online z Programem PAYBACK.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników gotowania, PAYBACK poszerzył ofertę o karty podarunkowe na warsztaty kulinarne online. Obecnie proponujemy vouchery o nominałach 25 zł (za 2750 punktów), 50 zł (za 5500 punktów) oraz 100 zł (za 11000 punktów). Zwróć uwagę na to, że taki voucher może być także doskonałym pomysłem na prezent dla osoby interesującej się nowinkami kulinarnymi lub chcącej dowiedzieć się czegoś więcej na temat nowej diety.


Zobacz również: Pomysły na wyjątkowy prezent dla żony

Możliwość wymiany punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na voucher na warsztaty kulinarne nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na kartę podarunkową na warsztaty kulinarne z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • Karta podarunkowa Cook Story 25 PLN - wymiana minimum 250°P (10%) oraz dopłata 25 PLN
  • Karta podarunkowa Cook Story 50 PLN - wymiana minimum 500°P (10%) oraz dopłata 50 PLN
  • Karta podarunkowa Cook Story 100 PLN - wymiana minimum 1000°P (10%) oraz dopłata 100 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart podarunkowych Cook Story uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Jak otrzymać i zrealizować kartę podarunkową do Cook Story Online? Najważniejsze informacje

Vouchery dostępne są w serwisie internetowym Programu oraz w aplikacji na urządzenia mobilne. Znajdziesz je w zakładce „nagrody” na stronie lub po dotknięciu kafelka „więcej” w aplikacji. Możesz je odebrać, kiedy na koncie zbierzesz odpowiednią liczbę punktów PAYBACK. Wystarczy wówczas, że wybierzesz kartę podarunkową o interesującym cię nominale i umieścisz ją w koszyku. Przed dokonaniem wymiany pamiętaj o tym, by dokładnie zapoznać się ze sposobem realizacji danego vouchera na stronie Cook Story Online.

Lubisz vouchery i karty podarunkowe? Moda, gadżety, muzyka, gry! Mamy vouchery dla osób o różnych zainteresowaniach. Dołącz!