Ile kosztuje Minecraft i jak zdobyć monety Minecraft?

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Minecraft

Minecraft to gra, która zdobyła wielu zwolenników na całym świecie i cały czas budzi duże zainteresowanie. Nie dziwi zatem fakt, że jest ona dostępna w wielu wersjach na różne urządzenia. To pozwala grać w nią na wiele sposobów – tak, jak najwygodniej graczowi.

Jej funkcjonalność znacznie rozwija możliwość korzystania z wirtualnej waluty stworzonej specjalnie dla tej gry, czyli minecoins. Dobra informacja dla pasjonatów tej gry jest taka, że od niedawna uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany swoich punktów na karty podarunkowe na monety Minecraft. Pozwalają one zdobyć 3500 lub 1720 monet. Dodatkowo dostępna jest także karta podarunkowa, dzięki której można mieć Minecraft PC Java & Badrock Edition.

Ile kosztuje Minecraft na komputer PC oraz pozostałe platformy?

W grę Minecraft można obecnie grać na wielu platformach, zarówno na komputerach, jak i konsolach do gier. Ceny jej są różne, w zależności od wersji.

  • Jeżeli chodzi o wersje na PC, to Java & Bedrock Edition to koszt około 129 zł, z kolei Minecraft Dungeons dla Windows kosztuje w wersji podstawowej 92,49 zł, wersja Ultimate to koszt około 184,99 zł.
  • W przypadku platformy PlayStation podstawowa wersja gry kosztuje 69 zł, Minecraft Dungeons 89 zł. Platforma ta oferuje także możliwość zakupu szeregu dodatków do podstawowych wersji np. tekstury czy poziomy. Ich koszt waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.
  • Osoby posiadające konsolę Xbox mogą skorzystać m.in. z następujących możliwości: Kolekcja startowa do Minecrafta w skład, której wchodzi gra podstawowa oraz pakiet określonych dodatków za 109,99 zł, Minecraft Dungeons Ultimate to koszt 184,99 zł. Tutaj również dostępne są różnorodne dodatki.
  • Nintendo Switch również daje możliwość gry w Minecraft. Tutaj zakup podstawowej wersji to koszt 129,99 zł. Natomiast Dungeons Edycja Ultimate kosztuje 159,99 zł.

Sprawdź jak zdobyć karty prepaid Sony PlayStation Network >>

Ile kosztuje Minecraft na smartfona?

Miłośnicy możliwości grania mobilnego, również mogą korzystać z Minecrafta na swoich przenośnych urządzeniach. Jeżeli jest na nich zainstalowany system Android, koszt gry w wersji podstawowej to 33,99 zł. O 6 zł więcej, gdy jest to iOS. Aby pobrać grę na urządzenie mobilne, należy mieć założone konto w Google Play lub App Store i wybrać odpowiednią aplikację. Po jej pobraniu i zainstalowaniu, można cieszyć się z przyjemności, jaką daje, odkrywanie nowych światów, tworzenie nowych postaci, przedmiotów i wsi, a także interakcje z innymi graczami.

Minecraft Java Edition & Minecraft Bedrock Edition – co to za wersja?

Szukając gry Minecraft na różne platformy można natknąć się na wersję Java & Bedrock Edition. Można śmiało powiedzieć, że jest to takie 2w1, gdyż w tej wersji otrzymuje się dwie gry oparte na różnych językach programowania. Wersja Java, jest pierwszą, która pojawiła się na rynku i dostępna jest na urządzenia, które obsługują język Java. Dla pozostałych została stworzona wersja Bedrock (w obie wersje można grać na PC). To pozwoliło pobierać grę na konsole i urządzenia mobilne, a z czasem także na grę między różnymi platformami.

Minecoins (monety) do Minecrafta co to jest i jak je zdobyć?

Minecoins to wirtualna waluta stworzona na potrzeby gry Minecraft. Można za nie nabywać dostępne w grze dodatki czy pakiety np. skiny dla postaci, pakiety tekstur, światy itp. Przykładem mogą być tutaj całe pakiety tematyczne nawiązujące do popularnych filmów czy seriali. Jak zatem zdobyć Minecoins? Można je kupić bezpośrednio w grze w różnych pakietach. Ceny przykładowych pakietów prezentują się następująco: 320 Minecoins to koszt 8,99 zł, 1720 Minecoins to koszt 45,99 zł, 3500 Minecoins to 92,49 zł. Pamiętaj tutaj o tym, że z Minecoins można korzystać wyłącznie w wersji Bedrock.

Jak zgarnąć vouchery na GAMIVO? Sprawdź >

Jak zdobyć monety w Minecraft za darmo?

Jak widać zakup monet w grze wiąże się z dość sporymi kosztami, szczególnie dla graczy, którzy spędzają sporo czasu na udoskonalaniu swoich światów. Dlatego też warto znać rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić na tym wydatku. Jest nim voucher, który można zdobyć wymieniając punkty PAYBACK. Aktualnie dostępne są dwa kupony na Minecoins od PAYBACK. Pierwszy z nich ma wartość 1720 Minecoins i otrzymasz go wymieniając 5200 punktów. Drugi ma wartość 3500 Minecoins. Aby go otrzymać potrzebujesz 10300 punktów. Co w sytuacji, gdy nie masz wystarczającej liczby punktów? Wówczas możesz wymienić posiadaną liczbę punktów (min. 10% wartości punktowej karty podarunkowej) i resztę dopłacić dowolny sposób. Warto wspomnieć, że wśród wielu propozycji PAYBACK znajdziesz także kartę podarunkową, która pozwoli Ci na zdobycie wersji Java & Bedrock Edition. Wartość punktowa tego vouchera to 15600 punktów. Również i w tym przypadku możesz wymienić punkty, na kartę podarunkową, nawet jeśli jest ich mniej na twoim koncie niż wartość nominalna kuponu.

Najważniejsze informacje zawarte w tym artykule

  • ile kosztuje gra Minecraft na PC;
  • ile kosztuje gra Minecraft na konsole;
  • ile kosztuje gra Minecraft na smartfony;
  • czym wyróżnia się wersja Java & Bedrock Edition;
  • czym są Minecoiny i w jaki sposób można je zdobyć;
  • jak można zdobyć Minecoiny za darmo.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.