Karty prepaid do Sony PlayStation Network w Programie PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Karty prepaid do Sony PlayStation

W tak niezwykle popularnym programie lojalnościowym, jakim jest PAYBACK, nie mogłoby zabraknąć licznych kart podarunkowych, zakupowych oraz voucherów umożliwiających dostęp do najpopularniejszych światowych marek. Wśród nich można znaleźć m.in. karty prepaid Sony PS Network.

PAYBACK to program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty, kupując w sklepach partnerskich, których jest ponad 250. Zgromadzone środki można wymienić na vouchery, karty podarunkowe i wiele innych cennych nagród dostępnych na stronie internetowej. Oferta PAYBACK wzbogaca się o karty prepaid Sony PlayStation Network Card oraz Sony PS+. To kupony, które pozwalają na dostęp do sieciowej usługi użytkownikom konsol marki Sony: PSP, PS4, PS3, PS Vita z aktywnym połączeniem do Internetu. PS Network umożliwia kupowanie gier, ma własną przeglądarkę WWW oraz aplikację.

Jak działa Sony PlayStation Network Card?

Karty prepaid, które wkrótce staną się dostępne dla uczestników Programu PAYBACK, to Sony PlayStation Network Card 50 PLN, Sony PlayStation Network Card 100 PLN. To idealny upominek dla gracza, który dzięki karcie o konkretnym nominale może skorzystać z bogatej oferty Sony PS. Świat gier, dodatków, niedostępnych wcześniej poziomów staje przed nim wówczas otworem. W PlayStation Network istnieje również opcja składania przedpremierowych zamówień na zapowiadane przez wydawców tytuły. Można także oglądać najpopularniejsze programy telewizyjne, filmowe hity i korzystać z oferty serwisów streamingowych. Aby jednak zyskać dostęp do ogromnych zasobów zgromadzonych przez Sony, najpierw należy założyć konto. To szybki, nieskomplikowany i intuicyjny proces, który przyszłego gracza zaprowadzi wprost do nieznanego wcześniej świata. Następnie, dzięki konsolom PS4, PS3 lub PS Vita, a także aplikacji na komputer, tablet lub smartfon podłączone do siec w każdej chwili będzie mógł kupić nową grę. Wszystko zależy od tego, ile środków przeznaczyliśmy na zasilenie portfela.


Przeczytaj także: Przydatne akcesoria komputerowe – co wybrać?

W PAYBACK punkty możesz wymienić na vouchery do wielu sklepów

Jedna karta, wiele korzyści - dołącz teraz!

Jak otrzymać kartę ?

W PAYBACK do wyboru masz Sony PlayStation Network Card o nominałach 50 PLN i 100 PLN. W jaki sposób otrzymać kartę prepaid do Sony PlayStation Network, będąc uczestnikiem Programu? Wystarczy regularnie robić zakupy w kilku tysiącach sklepów, które są jego partnerami. Każda dokonana transakcja to kolejne punkty, które trafiają na twoje konto PAYBACK. Te skrupulatnie zbierane środki możesz później wymienić nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe, lecz także vouchery lub karty podarunkowe, takie jak te do Sony PlayStation Network. Jak można, więc zauważyć, uczestnictwo w Programie PAYBACK to ogrom korzyści. Dzięki zakupom zyskujesz cenne bonusy, za które w innych okolicznościach musiałbyś zapłacić.


Przeczytaj także: Świat gier komputerowych i ich rodzaje

Sony PlayStation Network Card oraz inne bonusy

Dzięki Sony PlayStation Network Card zyskujesz dostęp do najlepszej rozrywki zawartej w ofercie Sony. W zakładce TV i video, którą możesz znaleźć na głównym ekranie konsoli PS4, znajdziesz darmowe i płatne serwisy streamingowe, takie jak Netflix, HBO GO czy Amazon. Oprócz tego w systemie PS4 dostępny jest Spotify, więc poza filmowymi hitami zyskujesz także wręcz miliony piosenek. Wręczenie bliskiej osobie Sony PlayStation Network Card, którą możesz zyskać dzięki punktom PAYBACK, jest świetnym pomysłem na ekskluzywny prezent. Kolejny bonus to karta Sony PS+ 3M. Gwarantuje ona dostęp do usługi subskrypcyjnej Sony pozwalającej na zwiększenie możliwości konta PlayStation Network. W Programie PAYBACK dostępne są karty o nominale 100 PLN.

Zarejestruj swoją kartę PAYBACK, żeby dostawać kupony, a zebrane punkty wymieniać na nagrody. Nie masz karty? Zamów ją za darmo do domu!