Voucher Playstation Store - jak odebrać za punkty PAYBACK?

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Karty prepaid do Sony PlayStation

Technologia cały czas się rozwija i pozwala na zastosowanie nowych rozwiązań w wielu dziedzinach życia, również w rozrywce. Przykładem mogą być nowoczesne konsole do gier umożliwiające m.in. granie w sieci. W PAYBACK widzimy te trendy i przygotowujemy pasujące do nich nagrody, np. karty prepaid do Sony PlayStation Network.

Granie na konsolach z reguły kojarzone jest z dziećmi i młodzieżą, ale wśród wielu tytułów tworzonych na PlayStation także dorośli użytkownicy znajdą coś dla siebie. Co istotne, konsola służy nie tylko do grania – może stać się domowym centrum rozrywki. Sprawdź, jakie daje ci możliwości. Dowiedz się również więcej na temat kart podarunkowych PSN od PAYBACK.

Jakie możliwości daje korzystanie z Playstation Network?

Wiele ciekawych opcji zyskasz, logując się na konto w PlayStation Network. Możesz wówczas bezpośrednio z konsoli kupować gry i dodatki do nich. Po założeniu konta Plus otrzymujesz też możliwość grania online z innymi użytkownikami. Dzięki temu rozgrywka staje się jeszcze bardziej fascynująca. Trzeba jednak pamiętać, że to dodatkowe, regularne obciążenie budżetu domowego. Dlatego warto zwrócić uwagę na karty prepaid od PAYBACK, które pozwolą ci zaoszczędzić na wydatkach na rozrywkę.

Karta prepaid do Sony PlayStation Network – jakie rodzaje są dostępne dla uczestników Programu PAYBACK?

Najwięcej możliwości otrzymasz, kiedy zalogujesz się na swoje konto i wykorzystasz opcję Plus. Dzięki voucherom od PAYBACK możesz z tego korzystać bez wydawania gotówki. Wśród nagród, które są przewidziane dla uczestników Programu, znajdziesz karty prepaid o różnych nominałach. Jeżeli interesuje cię wyłącznie zakup gry, postaw na kartę PlayStation Store o wartości 50 zł (za 5500 punktów) lub 100 zł (za 11000 punktów). Dostępny jest też nominał o wartości 200 zł (za 22000 punktów). Po zakupie karty podarunkowej PlayStation od PAYBACK dodane do swojego konta środki możesz wykorzystać na różne sposoby, np. na zakup gier, ale także subskrybcji Plus czy zakup wirtualnych monet do gier lub dodatków do nich.

Wszystkie karty podarunkowe do Playstation Store dostępne do odebrania za punkty PAYBACK są dostępne na sklep.payback.pl.

Wymiana punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na uzupełnienie funduszy do Playstation Store nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na uzupełnienie funduszy do Playstation Store z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • Sony Playstation Network 50 PLN - wymiana minimum 500°P oraz dopłata 50 PLN
  • Sony Playstation Network 100 PLN - wymiana minimum 1000°P oraz dopłata 100 PLN
  • Sony Playstation Network 200 PLN - wymiana minimum 2000°P oraz dopłata 200 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart podarunkowych Playstation uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na uzupełnieni funduszy do Sony Playstation Network tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Jak zgarnąć vouchery na GAMIVO?
Jak zgarnąć voucher na GAMIVO
I kupować taniej na platformie?
Wybór prezentu dla fanów Nintendo
Karty podarunkowa Nintendo
Dostępne w PAYBACK
Karty przedpłacone MSXBOX wkrótce trafią do PAYBACK!
Karty przedpłacone MSXBOX
Wkrótce w PAYBACK

W jaki sposób można zdobyć kartę prepaid do Sony PlayStation Network od PAYBACK?

Karty prepaid do Sony PlayStation Network uzyskasz, wymieniając zgromadzone przez siebie punkty na nagrody. Jeżeli chcesz zbierać je szybciej, aby regularnie móc odbierać vouchery (np. co trzy miesiące) i nie tracić możliwości, jakie daje ci konto Plus, korzystaj z kuponów PAYBACK. Znajdziesz je zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji. Zazwyczaj te dostępne w aplikacji są korzystniejsze – pozwalają na zdobycie jednorazowo większej liczby punktów.

Jeśli już masz uzbieraną odpowiednią liczbę punktów, przejdź do zakładki „nagrody” w serwisie lub „odbierz voucher” w aplikacji. Następnie wybierz nominał, który najbardziej cię interesuje i umieść go w koszyku. Dalsze kroki wyglądają tak samo jak w przypadku klasycznych zakupów internetowych, zamiast jednak płacić gotówką, voucher otrzymujesz, wymieniając na niego uzbierane wcześniej punkty PAYBACK.

Karty prepaid do PlayStation Network i PlayStation Plus mają bezterminową ważność. W przypadku pierwszego typu bonów kupisz gry lub dodatki do nich, a także inne produkty oferowane w sklepie PlayStation. Przy pomocy drugiego rodzaju kart możesz wykupić lub przedłużyć abonament Plus. Pamiętaj, że do realizacji karty prepaid musisz mieć założone konto PlayStation Network. Można użyć jej tylko raz, np. do tego, żeby doładować swoje konto. To także ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która jest miłośnikiem gier i korzysta z konsoli PlayStation.

Przekonaj się, jakie jeszcze korzyści płyną z uczestnictwa w Programie PAYBACK

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy o wiele więcej niż tylko możliwość wymiany punktów na vouchery. Innym ciekawym rozwiązaniem jest ich wymiana na nagrody rzeczowe, które znajdziesz zarówno w serwisie, jak i w aplikacji PAYBACK. Co istotne, możesz je odbierać, mając na koncie już 100 punktów. Jeżeli wartość danej nagrody przewyższa liczbę uzbieranych przez ciebie punktów, resztę należności dopłacisz w tradycyjny sposób, np. szybkim przelewem internetowym lub kartą kredytową.

Kolejną interesującą propozycją dla uczestników Programu PAYBACK jest możliwość obniżania rachunków u wybranych stacjonarnych partnerów przy pomocy zgromadzonych punktów. Wśród nich są drogerie dm, markety budowlane PSB Mrówka, sklepy zoologiczne MaxiZoo oraz stacje paliw bp Polska. Wystarczy, że będziesz mieć przy sobie kartę Programu (plastikową lub w formie cyfrowej) i okażesz ją kasjerowi. Następnie podasz, ile punktów chcesz wykorzystać do obniżenia wartości rachunku. Jeżeli nie będziesz mieć ich wystarczająco dużo, żeby pokryć całą sumę, brakującą kwotę dopłacisz gotówką lub kartą płatniczą.

Dodatkowo w aplikacji znajdziesz kilka funkcji, które ułatwią ci wykonywanie codziennych zakupów. Przykładem może być „lista zakupów”, PAYBACK Go lub „znajdź sklep w pobliżu”. W aplikacji łatwo wyszukasz internetowych partnerów Programu oraz aktywujesz dostępne kupony zwiększające liczbę otrzymywanych punktów.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.