Karta podarunkowa Xbox za punkty PAYBACK - jak i ile wymienić punktów

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● MSXBOX

W PAYBACK widzimy, jak zmieniają się potrzeby naszych uczestników, dlatego też ciągle przygotowujemy nowe rozwiązania. Jednym z nich są karty przedpłacone dla pasjonatów gier na konsole. Wśród nagród w Programie znajdziesz między innymi karty podarunkowe MSXBOX o różnych nominałach, a także różnym przeznaczeniu.

Nowe rozwiązania proponowane przez PAYBACK pozwolą ci w pełni korzystać z uzbieranych punktów. Pamiętaj też, że cały czas poszerza się lista partnerów, u których możesz otrzymywać te środki. Dzięki temu o wiele szybciej odbierzesz wymarzone nagrody, w tym vouchery. Karty przedpłacone do wybranych partnerów Programu pozwolą ci także na sprytne oszczędzanie. Przekonaj się, co warto wiedzieć na temat kart przedpłaconych od PAYBACK oraz w jaki sposób można je wykorzystać.

Karta przedpłacona – co to takiego?

Różnego rodzaju karty przedpłacone stają się coraz popularniejszymi prezentami. Tego typu karta może mieć postać klasycznej plastikowej karty do płacenia – takie produkty najczęściej wydają banki. To rozwiązanie jest chętnie wybierane jako pierwsza karta płatnicza dla dzieci i młodzieży, gdyż pozwala na lepszą kontrolę wydatków i oszczędzanie.

Karty przedpłacone wydają też sklepy dla swoich klientów – wówczas najczęściej traktowane są jako prezent dla bliskiej osoby. Podobnie jak w przypadku produktów oferowanych przez bank, mogą mieć postać plastikowej karty. Coraz częściej pojawia się także opcja wirtualnej karty w postaci kodu, który realizuje się w sklepie stacjonarnym lub internetowym (w zależności od tego, jaki jest regulamin danej karty). Również PAYBACK wprowadza karty przedpłacone do wybranych partnerów. Mają one różne nominały i okres ważności. Można je wykorzystać do różnych celów, w zależności od przeznaczenia np. zakupu konkretnego przedmiotu czy usługi lub wykupienia subskrypcji (w przypadku kart do platform z grami). Dokładne warunki ich wykorzystania zależą od tego, do jakiego sklepu oferowany jest dany voucher.

Może cię zainteresować: Wybór prezentu dla fanów Nintendo

Karty przedpłacone MSXBOX w PAYBACK – jakie nominały są dostępne?

Vouchery dostępne w PAYBACK mają różne nominały. Nie inaczej jest w przypadku kart przedpłaconych do MSXBOX. Dzięki temu możesz wybrać taką opcję, która najbardziej odpowiada twoim potrzebom. Do wyboru masz następujące nominały: 20 zł (za 2200 punktów), 50 zł (za 5500 punktów), 70 zł (za 7700 punktów), 100 zł (za 11000 punktów) oraz 200 zł (22000 punktów).

Szukasz innych voucherów?: Karty prepaid do Sony PlayStation Network

Karty podarunkowe Xbox – zobacz, jakie są dostępne

PAYBACK oferuje także możliwość wymiany punktów na vouchery do Xbox pozwalające na wykupienie wybranego abonamentu, na określony czas. Jest to Xbox Game Pass Ultimate na 1 lub 3 miesiące (odpowiednio za 6200 lub 18600 punktów), Microsoft Game Pass na PC na 3 miesiące (za 14300 punktów), Xbox Game Pass na 3 miesiące (za 15500 punktów) lub Xbox Live Gold na 3 lub 6 miesięcy (odpowiednio za 9500 lub 14300 punktów).

Wymiana punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na kartę prepaid Xbox nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na kartę prepaid do Xbox Store z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • Karta prepaid Xbobx 20 PLN - wymiana minimum 200°P (10%) oraz dopłata 20 PLN
  • Karta prepaid Xbobx 50 PLN - wymiana minimum 500°P (10%) oraz dopłata 50 PLN
  • Karta prepaid Xbobx 70 PLN - wymiana minimum 700°P (10%) oraz dopłata 70 PLN
  • Karta prepaid Xbobx 100 PLN - wymiana minimum 1000°P (10%) oraz dopłata 100 PLN
  • Karta prepaid Xbobx 200 PLN - wymiana minimum 2000°P (10%) oraz dopłata 200 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart przedpłaconych Xbox uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych. Wymiana punktów na takiej samej zasadzie jest możliwa także w przypadku kart podarunkowych Xbox.

Jak zgarnąć vouchery na GAMIVO?
Jak zgarnąć voucher na GAMIVO
I kupować taniej na platformie?
Minecraft minecoins
Jesteś fanem Minecrafta?
Odbierz minecoinsy na punkty >>>
Karta podarunkowa Amazon – gdzie kupić? Jak działa?
Karty podarunkowe Amazon
Sprawdź jak działają

Jak otrzymać kartę podarunkową MSXBOX?

Odbieranie voucherów przewidzianych dla uczestników Programu PAYBACK jest bardzo proste. Masz dwie możliwości. Pierwsza z nich to odebranie karty podarunkowej za pośrednictwem strony internetowej Programu. Po zalogowaniu się na swoje konto wejdź w zakładkę Nagrody, a następnie przejdź do podstrony Vouchery. Tam znajdziesz wszystkie dostępne propozycje bonów podarunkowych. Jeżeli chcesz zobaczyć karty przedpłacone wyłącznie do jednego partnera, w oknie wyszukiwania wpisz hasło: Xbox. Druga możliwość to skorzystanie z aplikacji PAYBACK. W tym przypadku również znajdziesz karty podarunkowe w zakładce Odbierz voucher. Dalsze czynności przebiegają bardzo podobnie zarówno przy wymianie punktów przez stronę, jak i aplikację – wystarczy umieścić wybrany voucher w koszyku i postępować tak samo jak podczas klasycznych zakupów. Z tą różnicą, że na kartę przedpłaconą nie wydajesz pieniędzy – otrzymujesz ją za punkty zebrane w Programie.

Zwróć uwagę, że nagrody w PAYBACK możesz dobierać jeszcze szybciej. Wystarczy, że regularnie będziesz aktywować kupony dające dodatkowe punkty. To, ile bonusowych środków otrzymasz w danej transakcji, zależy od regulaminu wybranego przez ciebie kuponu. Pamiętaj też, że w aplikacji zwykle możesz znaleźć atrakcyjniejsze propozycje niż te prezentowane na stronie Programu.

Jak zaoszczędzić, korzystając z kart przedpłaconych od PAYBACK? Jak ją zrealizować?

W PAYBACK stawiamy na rozwiązania, które mają na celu ułatwienie życia uczestnikom Programu. Dzięki różnego rodzaju propozycjom możesz sprytnie oszczędzać na swoich zakupach. Jedną z nich są właśnie karty przedpłacone. W jaki sposób pomogą ci w oszczędzaniu? Odpowiedź jest bardzo prosta – nie wydajesz pieniędzy, gdyż otrzymujesz je za zebrane wcześniej punkty PAYBACK. Dzięki temu możesz skorzystać z oferty swojego ulubionego sklepu bez konieczności płacenia za nią gotówką.

Pamiętaj, że karta ma formę produktu wirtualnego. Po wymianie punktów otrzymujesz kod, który możesz wykorzystać do zakupu gier i dodatków do nich. Aby jednak z niego skorzystać, musisz mieć konto na platformie Xbox. Zaletą tego rozwiązania jest to, że karta nie ma terminu ważności, można więc jej użyć w dowolnym momencie. Zakupów możesz dokonywać również na urządzeniach, które są wyposażone w system Windows 10. To bardzo duże ułatwienie, gdy np. kupujesz gry dla swojego dziecka. Musisz jednak być wtedy zalogowany na swoim koncie Microsoft.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.