Karty przedpłacone MSXBOX wkrótce trafią do PAYBACK!

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● MSXBOX

Jedyny w swoim rodzaju lojalnościowy Program PAYBACK nieustannie wzbogaca swoją ofertę. Już niebawem będzie można w sklepie z nagrodami znaleźć nowe przedpłacone karty podarunkowe i vouchery, w tym karty przedpłacone MSXBOX.


Data publikacji: 11.01.2021

Jakie karty będą dostępne?

Aktywności, z których lubisz korzystać. Przedmioty, które chcesz posiadać. Miejsca, które chcesz odwiedzać. Dobrze mieć wszystko w zasięgu ręki, prawda? Będąc uczestnikiem Programu, wszystko to możesz mieć w jednej aplikacji lub na stronie internetowej. I to dużo taniej niż w innych punktach oferujących tego typu produkty. Korzystając z oferty partnerów PAYBACK, zdobywasz punkty, które później wymienisz na atrakcyjne nagrody dostępne na stronie Programu. Dzięki temu zyskujesz podwójnie. Już niedługo w PAYBACK znajdziesz niezwykle popularne karty przedpłacone (karty prepaid) dla MSXBOX w ofercie cenowej: MSXBOX 2016 20 PLN, MSXBOX 2016 50 PLN i 70 PLN, a także MSXBOX 2016 100 PLN.


Może cię zainteresować: Wybór prezentu dla fanów Nintendo

W PAYBACK punkty możesz wymienić na vouchery do wielu sklepów

Jedna karta, wiele korzyści - dołącz teraz!

Karty przedpłacone MSXBOX to dobry prezent dla gracza

Karta przedpłacona to bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkowników konsol firmy Microsoft – Xbox One/Xbox 360. Pozwala na dostęp do dodatkowych materiałów na urządzeniu, które zmienia się wówczas w prawdziwą multimedialną platformę. Dzięki dostępowi, jaki daje karta MSXBOX 2016 20 PLN lub o większym nominale, można pobierać gry, aplikacje, a także różnego rodzaju dodatkowe materiały ze sklepu Xbox. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala korzystać z możliwości konsoli nie tylko do grania w gry, lecz także korzystania z serwisów wideo, streamingowych oraz różnorodnych aplikacji. Dotąd tego typu karty dostępne były w wielu sieciowych sklepach stacjonarnych i online. Teraz będą mogli z nich korzystać również uczestnicy PAYBACK, czyli największego programu lojalnościowego w Polsce. Niebawem bogata oferta kart podarunkowych i voucherów zostanie poszerzona m.in. o karty przedpłacone MSXBOX, takie jak np. MSXBOX 2016 100 PLN. A akcesoria dla graczy można już teraz odebrać w sklepie z nagrodami na https://sklep.payback.pl za zgromadzone w Programie punkty.


Szukasz innych voucherów?: Karty prepaid do Sony PlayStation Network

Jak używać karty przedpłaconej MSXBOX?

Kartę przedpłaconą MSXBOX zyskasz, np. wymieniając na nią zgromadzone punkty PAYBACK. Taki kupon możesz później wykorzystać na wiele sposobów. Jeżeli ktoś z Twoich bliskich jest zapalonym graczem, karta MSXBOX będzie idealnym podarunkiem, szczególnie, gdy nie wiesz, jakie są jego ulubione gry. Taka karta to doskonała „waluta” dla graczy, gdyż dzięki niej w łatwy sposób mogą kupić cyfrowe produkty, takie jak m.in. pełne wersje gier, liczne bonusy, pakiety map przeznaczone do gier online oraz wiele innych dodatków. Są w stanie dokonywać zakupów o maksymalnej wartości podanej na danym kuponie podarunkowym, bez konieczności posiadania karty kredytowej.

Aby użyć przedpłaconej karty podarunkowej:

  • kup wybraną kartę przedpłaconą Xbox,
  • wejdź na stronę microsoft.com/reedem i zaloguj się (*Nie masz jeszcze konta? Wejdź na stronę xbox.com/live i utwórz nowe konto zgodnie z instrukcją, a następnie wpisz 25-cyfrowy kod),
  • ostrożnie odsłoń i wprowadź kod,
  • możesz rozpocząć zakupy w sklepie Xbox.

To bardzo wygodne rozwiązanie. Dzięki istnieniu kart przedpłaconych MSXBOX o różnych nominałach sami możemy decydować, jaką kwotę przeznaczymy na zakup gier lub cyfrowych dodatków. Środki z karty można również wykorzystać podczas zakupów w sklepie Windows na urządzeniach wyposażonych w system Windows 10.

Dlaczego zakup kart przedpłaconych (i nie tylko ich) w PAYBACK jest tak korzystny? Wystarczy dołączyć do Programu i robić zakupy w przeszło 250 sklepach i punktach usługowych. Kupując u nich, sprawiasz, że na twoje konto trafiają punkty, które później możesz wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe, vouchery lub kolejne zakupy.

Zarejestruj swoją kartę PAYBACK, żeby dostawać kupony, a zebrane punkty wymieniać na nagrody. Nie masz karty? Zamów ją za darmo do domu!