Abonamenty (3 miesiące, 12 miesięcy) + karta podarunkowa Nintendo eShop 70 PLN i 120 PLN dzięki PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Nintendo

Punkty zebrane w Programie PAYBACK można wymieniać m.in. na karty podarunkowe. Wystarczy mieć odpowiednią ilość środków na koncie. Oferta Programu została poszerzona o karty podarunkowe takich znanych marek, jak np. Nintendo.


Data publikacji: 11.01.2021

O Nintendo

Nintendo to jedna z najpopularniejszych konsoli na świecie, która pozwoliła zrewolucjonizować ten rynek. Podobnie jak platformy do grania, ma płatną usługę sieciową, z której korzysta się dzięki abonamentowi lub kartom podarunkowym o różnych nominałach. Z tej oferty można skorzystać także dzięki zbieraniu punktów w Programie. Wystarczy dokonywać transakcji w sklepach partnerskich, aby gromadzić środki na swoim koncie PAYBACK i dzięki temu korzystać z kart podarunkowych lub stałego abonamentu Nintendo.

Szukasz voucherów do innej konsoli? Karty prepaid do Sony PlayStation Network w PAYBACK

W PAYBACK punkty możesz wymienić na vouchery do wielu sklepów

Jedna karta, wiele korzyści - dołącz teraz!

Nintendo: abonamenty + karty podarunkowe w PAYBACK

Koszt usługi online Nintendo w postaci abonamentu jest zależny od tego, na jaki okres chcemy wykupić dostęp. Każdy wierny fan konsoli Nintendo i wytrawny gracz doskonale zna te kwoty i zdaje sobie sprawę, że abonamentowy dostęp pozwala na szereg możliwości, takich jak zakup dodatków, rozbudowanych wersji gier oraz wielu innych, bardzo cennych i korzystnych bonusów (np. zapisywanie stanu gry w chmurze Nintendo). Posiadanie abonamentu Nintendo pozwala również na granie w sieci z innymi użytkownikami sprzętu tej japońskiej marki. Wraz z abonamentem użytkownik dostaje też aplikację na smartfony. Pozwala ona łączyć się z konsolą Switch i zapraszać znajomych do gry.

Abonament to także okazja do skorzystania z wielu darmowych gier, jak również promocji dla graczy. Korzyści jest, więc bardzo dużo, a zakup np. rocznego abonamentu pozwala na wykorzystywanie pełni możliwości sprzętu w perspektywie długiego czasu. Korzystanie z Programu PAYBACK może w tym przypadku okazać się bardzo przydatne i umożliwić nabycie abonamentu (albo innego vouchera lub karty podarunkowej) „przy okazji”. To bardzo proste. Wystarczy zrobić zakupy w sklepach, które są partnerami Programu. Dzięki temu na twoje indywidualne konto będą trafiały punkty PAYBACK. Kiedy już zbierzesz odpowiednią liczbę punktów, nie będziesz musiał kupować abonamentu Nintendo w sklepie – wystarczy, że wymienisz punkty na abonament roczny Nintendo Switch Online 12 miesięcy 80 PLN DIG lub kwartalny Nintendo Switch Oniline 3 miesiące 32 PLN DIG. Podobnie jest w przypadku kart podarunkowych: Karta podarunkowa Nintendo eShop 70 PLN lub Nintendo eShop 120 PLN. Są dostępne w Programie PAYBACK, łatwo więc wymienisz na nie punkty. Takie karty mogą stać się prezentami dla zapalonych graczy.

Może cię zainteresować: Karty podarunkowe Spotify Premium w PAYBACK

Korzyści w Programie PAYBACK

Każdy gracz i wielbiciel platformy Nintendo ucieszy się z prezentu w postaci karty podarunkowej lub abonamentu. Nie musisz już wyszukiwać w sklepach z elektroniką najnowszych gier ani dodatków – wystarczy zakup karty lub abonamentu. Dzięki temu, że są dostępne w Programie, to znacznie łatwiejsze niż dotychczas. Wystarczy, że będziesz robił zakupy u partnerów PAYBACK, a dzięki temu otrzymasz punkty, które następnie wymienisz na atrakcyjne nagrody na stronie https://sklep.payback.pl/ – mogą to być abonamenty lub karty podarunkowe Nintendo oraz szereg innych kart podarunkowych dostępnych w Programie. Pozwolą one w pełni korzystać ze wszystkich modeli sprzętu marki Nintendo. Zarówno z uniwersalnej konsoli Nintendo Switch, której można używać w domu lub poza nim, jak i z przenośnych konsol Nintendo 2DS i 3DS oraz konsoli Nintendo Classic Mini SNES, która spodoba się fanom rozrywki w stylu retro.

Zobacz też: Karty do serwisów VOD dostępne w Programie PAYBACK

Zarejestruj swoją kartę PAYBACK, żeby dostawać kupony, a zebrane punkty wymieniać na nagrody. Nie masz karty? Zamów ją za darmo do domu!