Nintendo switch voucher - dostępny za punkty PAYBACK, sprawdź jak odebrać

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Nintendo

Jesteś aktywnym uczestnikiem Programu PAYBACK i regularnie zbierasz punkty? Na pewno wiesz, że możesz je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jedną z opcji jest odbiór nagród, które znajdziesz zarówno w serwisie, jak i w aplikacji. Do wyboru masz m.in. doładowania Nintendo.

Takie karty podarunkowe możesz wykorzystać na wiele sposobów. Doładujesz nimi konto Nintendo Switch lub kupisz swoje ulubione gry. Karta sprawdzi się także jako prezent dla fana gier dostępnych na konsoli Nintendo. Sprawdź, co warto wiedzieć o voucherach od PAYBACK oraz jakie karty podarunkowe Nintendo znajdziesz wśród nagród proponowanych uczestnikom Programu.

Karty podarunkowe Nintendo od PAYBACK – jakie rodzaje znajdziesz wśród nagród dla uczestników Programu?

Karty podarunkowe do wybranych partnerów PAYBACK są coraz chętniej wybierane przez uczestników Programu. Z tego powodu ich liczba stale rośnie – wśród dostępnych bonów znajdziesz również takie, które są idealnym rozwiązaniem dla fanów gier. Jeżeli korzystasz z konsoli Nintendo, szczególnie polecamy doładowania Nintendo o wartości 70 zł (za 7700 punktów) oraz 120 zł (za 13200 punktów). Dzięki abonamentowi w usłudze Nintendo Switch możesz pozwolić sobie na więcej, m.in. na zapisywanie gry w chmurze i granie online. Jednak takie rozwiązanie bywa obciążeniem dla budżetu domowego. Dlatego warto skorzystać z oferty PAYBACK i oszczędzić na tego typu wydatkach. Pamiętaj też, że doładowanie Nintendo może być prezentem lub dodatkiem do większego podarunku dla osoby, która uwielbia granie.

Wymiana punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na karty podarunkowe Nintendo eShop oraz Nintendo Switch nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów określone w regulaminie minimum, odpowiadające części wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na karty podarunkowe Nintendo eShop

  • Nintendo eShop 70 PLN - wymiana minimum 700°P oraz dopłata 70 PLN
  • Nintendo eShop 120 PLN - wymiana minimum 1200°P oraz dopłata 120 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do karty podarunkowej Nintendo eShop uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Odbierz bilet do kina za voucher
Tanie bilety do Multikina
Zobacz jak je odebrać
Jak zgarnąć vouchery na GAMIVO?
Jak zgarnąć voucher na GAMIVO
I kupować taniej na platformie?
Minecraft minecoins
Jesteś fanem Minecrafta?
Odbierz minecoinsy na punkty >>>

Jak zdobyć i wykorzystać kartę podarunkową Nintendo od PAYBACK?

Jeżeli chcesz odebrać kartę podarunkową Nintendo skorzystaj ze strony internetowej lub aplikacji PAYBACK. W pierwszym przypadku tego typu bony znajdziesz w zakładce „vouchery”. W drugim musisz wejść w zakładkę „odbierz voucher”. Pozostałe kroki są takie same jak w przypadku typowych zakupów w sklepie internetowym – umieść bon o wybranym przez ciebie nominale w koszyku i postępuj zgodnie z instrukcją.

Voucher na abonament ma bezterminową ważność, ale może być wykorzystany tylko raz. Pamiętaj, że musisz mieć konto na platformie Nintendo, aby z niego skorzystać. W przypadku zgubienia lub kradzieży karta podarunkowa nie zostanie wymieniona na nową. Okres ważności konta liczony jest od momentu zrealizowania kodu znajdującego się na kuponie. Podobnie sprawa wygląda, jeśli chodzi o voucher Nintendo

Jeśli chcesz jeszcze szybciej odebrać nagrodę w postaci wybranego vouchera, skorzystaj z możliwości, jakie dają ci kupony PAYBACK. Dzięki nim po dokonaniu wybranych transakcji otrzymasz nie tylko punkty podstawowe, lecz także bonusowe. To, ile punktów promocyjnych dostaniesz, zależy od konkretnych zapisów w regulaminie wybranego kuponu. Zwróć uwagę na to, że często kupony dostępne w aplikacji są atrakcyjniejsze niż te prezentowane na stronie internetowej. Sprawdź dokładnie warunki realizacji danego bonu. Pamiętaj również o rozpoczęciu zakupów od serwisu internetowego lub aplikacji PAYBACK. W przeciwnym razie punkty nie zostaną doliczone do twojego konta. Jeżeli włączysz powiadomienia push w aplikacji, dodatkowo będziesz otrzymywać informacje o najnowszych promocjach w Programie i sklepach partnerskich.

Jakie jeszcze korzyści płyną z uczestnictwa w Programie PAYBACK?

Wymiana punktów na vouchery to nie jedyna propozycja dla uczestników Programu PAYBACK. Do wyboru masz także nagrody rzeczowe, w tym akcesoria, które ucieszą miłośników gier na konsole i komputery osobiste. Wśród nagród rzeczowych znajdziesz też produkty z takich kategorii jak: „dziecko”, „dom” i „ogród”, „elektronika” czy „uroda i zdrowie”. Są one cały czas uzupełniane o nowe, atrakcyjne nagrody. Jeżeli wolisz nieco inne rozwiązania, również wybierzesz coś dla siebie.

PAYBACK proponuje sprytne sposoby na oszczędzanie. Poza korzystaniem z wyżej opisanych voucherów masz także możliwość obniżania wysokości rachunków za zakupy u stacjonarnych partnerów Programu. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie plastikową kartę lub aplikację PAYBACK. Okaż ją w kasie podczas zakupów i powiedz, że chcesz obniżyć rachunek przy pomocy punktów. Powiedz, ile z zebranych punktów chcesz przeznaczyć na ten cel i gotowe. Jeżeli okaże się, że masz ich mniej, niż wynosi wartość danego rachunku, pozostałą kwotę dopłacisz w tradycyjny sposób, np. gotówką lub przy pomocy karty kredytowej.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.