Karta podarunkowa Zalando – prezent dla tych, którzy kochają piękno

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Karta podarunkowa Zalando

Karta podarunkowa Zalando to oryginalny pomysł na prezent dla osób, które kochają modę i chcą mieć dostęp do najnowszych trendów. Voucher możesz kupić zarówno na stronie sklepu Zalando, jak i w serwisie PAYBACK.

Znalezienie odpowiedniego prezentu? To trudniejsze niż myślisz! Pamiętasz, ile razy ktoś nie trafił w twój gust, wręczając ci bluzkę zupełnie nie w twoim stylu? Ile razy ty sam nie byłeś pewien, czy wybrane ubranie lub biżuteria spodoba się komuś bliskiemu? Karty podarunkowe Zalando to bezpieczny, wygodny i nowoczesny prezent dla osób kochających modę i podążających za trendami. Bon upominkowy Zalando dla firm może być też ciekawą formą marketingu lub nagrodą dla pracowników. PAYBACK dla klientów przygotował również kartę podarunkową Zalando.

Partnerstwo PAYBACK i Zalando

Sklep wysyłkowy Zalando Lounge jest partnerem Programu PAYBACK. Oznacza to szereg korzyści – nie tylko dostęp do bonów promocyjnych, lecz także zbieranie punktów podczas każdej transakcji dokonanej online w sklepie. Wejdź na stronę PAYBACK lub pobierz aplikację na smartfona i załóż konto. Dokonując rejestracji, wybierz, jaką formę karty chcesz otrzymać – fizyczną czy elektroniczną.

Podczas robienia zakupów na stronie Zalando Lunge wystarczy w odpowiednim oknie wpisać kod karty. Zebrane podczas transakcji punkty możesz wymieniać na wiele nagród rzeczowych dostępnych w katalogu PAYBACK. Możliwe jest też wykorzystanie tych środków do obniżenia wartości rachunku za zakupy. Klienci Programu otrzymują również dostęp do wybranych kuponów, które pozwalają szybciej zbierać kolejne punkty.

Karta podarunkowa Zalando w Programie PAYBACK

Karta podarunkowa Zalando w Programie PAYBACK ma formę elektronicznego vouchera o określonym nominale – m.in. 50, 100 lub 150 zł. Możesz otrzymać kartę, wymieniając zebrane punkty PAYBACK. Wymagana liczba punktów jest podana na każdym z voucherów. Karta dostarczana jest zamawiającemu na podany adres e-mail.

Szczegóły dotyczące realizacji karty podarunkowej Zalando i warunki regulaminu zostały szczegółowo opisane na stronie sklepu. Bon upominkowy partnera Programu nie podlega zwrotowi. Do użycia vouchera nie jest wymagana żadna minimalna kwota zakupu, a podczas finalizacji transakcji kupujący może skorzystać z więcej niż jednej karty. Aby obniżyć cenę produktów o daną kwotę, podany na bonie upominkowym kod należy wpisać w polu „Kod rabatowy” lub „Karta upominkowa”. W przypadku zwrotu zamówionych towarów ich wartość ponownie jest dopisywana do salda karty na koncie użytkownika. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie, do momentu zużycia wszystkich znajdujących się na nim środków.

Możliwość wymiany punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na voucher do Zalando nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie.

Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej.
Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na kartę podarunkową do Zalando z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • Karta podarunkowa Zalando 50 PLN - wymiana minimum 500°P (10%) oraz dopłata 50 PLN
  • Karta podarunkowa Zalando 100 PLN - wymiana minimum 1000°P (10%) oraz dopłata 100 PLN
  • Karta podarunkowa Zalando 150 PLN - wymiana minimum 1500°P (10%) oraz dopłata 150 PLN
  • Karta podarunkowa Zalando 200 PLN - wymiana minimum 2000°P (10%) oraz dopłata 200 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart podarunkowych Zalando uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

W PAYBACK punkty możesz wymienić na vouchery do wielu sklepów

Karta upominkowa Zalando

Karta upominkowa Zalando, partnera Programu PAYBACK, to rodzaj bonu na określoną kwotę, którym można dokonywać płatności za zakupy. Z karty korzysta się do momentu wykorzystania wszystkich środków. Jej wysokość kupujący określa sam w chwili składania zamówienia. Zalando dopuszcza doładowanie karty na kwotę od 20 do 600 zł. Bon jest ważny bezterminowo, a sklep nie wymaga minimalnej wartości zamówienia. Aktywacja karty Zalando następuje w ciągu maksymalnie 24 godzin od chwili jej zakupu. Bon upominkowy dostępny jest w dwóch wersjach: elektronicznej (w formacie .pdf) oraz papierowej. Zalando dołożyło starań, by voucher nie przypominał standardowej karty kredytowej, lecz był pięknie zdobioną pocztówką urodzinową. Co więcej, kupujący może spersonalizować bon w zależności od tego, z jakiej okazji chce go podarować. Sklep oferuje grafikę urodzinową, ślubną, z okazji narodzin dziecka, awansu w pracy, Dnia Matki, świąt. Edytor karty umożliwia również stworzenie własnej wersji poprzez wykorzystanie zdjęcia np. osoby, która ma zostać obdarowana. W przypadku zamówienia karty na adres domowy Zalando oferuje zapakowanie jej w pudełko prezentowe. Sposób realizacji karty podarunkowej jest prosty i polega na przepisaniu umieszczonego na niej kodu do okna finalizującego transakcję. Kupujący może korzystać z kilku kart podarunkowych o łącznej wartości 4400 zł. W przypadku zwrotu towarów ich wartość ponownie jest doliczana do stanu konta karty. Bon upominkowy Zalando może zostać zrealizowany zarówno podczas zakupów dokonywanych za pośrednictwem strony sklepu, jak i w aplikacji Zalando. Ponieważ sklep jest partnerem serwisu PAYBACK, kwota wydana na kartę zamówioną na stronie Zalando zostanie przeliczona na punkty, które zasilą konto uczestnika Programu.

Karta upominkowa Zalando dla firm

Karta podarunkowa Zalando dla firm to oferta skierowana do przedsiębiorstw. Dostępna jest w trzech formatach: pliku .pdf, kodu przesyłanego na podany adres e-mail lub w formie papierowej dostarczanej pocztą. Karta podarunkowa dla firm nie ma terminu ważności i może być też użyta w przypadku zakupu towarów objętych przeceną. Zamówienie bonu biznesowego następuje po wypełnieniu dostępnego na stronie Zalando formularza. Na kupujących czekają również atrakcyjne zniżki, które partner PAYBACK dopasowuje indywidualnie do wielkości zamówienia. Biznesowa karta podarunkowa może zostać doładowana na wybraną kwotę mieszczącą się w przedziale od 20 do 4500 zł. Co zyskujesz, zamawiając bon upominkowy Zalando dla firmy?

● To doskonała motywacja dla pracowników i nowoczesna forma nagradzania ich zaangażowania.

● Karta podarunkowa może być ciekawą formą prezentu dla twoich kontrahentów i partnerów biznesowych.


Za pośrednictwem strony Zalando możesz zamówić jednorazowo 10 kart podarunkowych. Zlecenie na większe ilości rozpatrywane jest indywidualnie.

Karta podarunkowa Zalando – prezent z miłości do mody

Zalando to miejsce skupiające kilkadziesiąt cenionych międzynarodowych marek modowych i kosmetycznych. Obok aktualnych kolekcji projektantów komercyjnych i niszowych w katalogu znalazły się również produkty premium. Oferta Zalando jest odpowiedzią na najnowsze trendy. W szerokim katalogu produktów każdy miłośnik stylu znajdzie coś dla siebie – klasyczne ubrania biznesowe, modę domową, ubrania sportowe, odzież typu outdoor, czy stroje wizytowe. Ich dopełnieniem są działy z akcesoriami, biżuterią i obuwiem. Co więcej, platforma poszerzyła swój asortyment również o dział z kosmetykami. Zalando to miejsce dla wymagających klientów, którzy cenią wysoką jakość produktu i sprawną obsługę. Wielką zaletą platformy jest łatwy dostęp do modowych marek z całego świata. Bez wychodzenia z domu możesz kupić m.in. towary luksusowe, często nawet niedostępne w Polsce. Zakup karty podarunkowej Zalando jest gwarancją oryginalnego, uniwersalnego i zawsze trafionego prezentu.

Dlaczego warto podarować kartę upominkową Zalando? Znika ryzyko wręczenia nietrafionego prezentu, nawet jeśli dobrze nie znasz osoby, którą chcesz obdarować lub nie wiesz, czego brakuje w jej szafie. Bon upominkowy pozwala obdarowanemu wybrać dokładnie te elementy garderoby, których potrzebuje. Co więcej, ofiarowując kartę podarunkową, dajesz również radość i przyjemność zakupów, zwłaszcza jeśli obdarowany jest osobą kochającą modę i podążającą za trendami. Ogromnym atutem sklepu Zalando jest szeroki przekrój cenowy dostępnych artykułów. Nawet wybierając kartę upominkową na niewielką sumę, możesz być pewny, że znajdujące się na niej środki pozwolą na zakup np. modnych akcesoriów.

Lubisz vouchery i karty podarunkowe? Moda, gadżety, muzyka, gry! Mamy vouchery dla osób o różnych zainteresowaniach. Dołącz!