Karta upominkowa Zalando gdzie kupić i jak odebrać za punkty PAYBACK?

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Karta upominkowa Zalando

Karta upominkowa Zalando to oryginalny pomysł na prezent dla osób, które kochają modę i chcą mieć dostęp do najnowszych trendów. Voucher możesz kupić zarówno na stronie sklepu Zalando, jak i w serwisie PAYBACK.

Znalezienie odpowiedniego prezentu? To trudniejsze niż myślisz! Pamiętasz, ile razy ktoś nie trafił w twój gust, wręczając ci bluzkę zupełnie nie w twoim stylu? Ile razy ty sam nie byłeś pewien, czy wybrane ubranie lub biżuteria spodoba się komuś bliskiemu? Karty podarunkowe Zalando to bezpieczny, wygodny i nowoczesny prezent dla osób kochających modę i podążających za trendami. Bon podarunkowy Zalando dla firm może być też ciekawą formą marketingu lub nagrodą dla pracowników. PAYBACK dla klientów przygotował również kartę podarunkową Zalando.

Partnerstwo PAYBACK i Zalando

Sklep wysyłkowy Zalando Lounge jest partnerem Programu PAYBACK. Oznacza to szereg korzyści – nie tylko dostęp do bonów promocyjnych, lecz także zbieranie punktów podczas każdej transakcji dokonanej online w sklepie. Wejdź na stronę PAYBACK lub pobierz aplikację na smartfona i załóż konto. Dokonując rejestracji, wybierz, jaką formę karty chcesz otrzymać – fizyczną czy elektroniczną.

Podczas robienia zakupów na stronie Zalando Lunge wystarczy w odpowiednim oknie wpisać kod karty. Zebrane podczas transakcji punkty możesz wymieniać na wiele nagród rzeczowych dostępnych w katalogu PAYBACK. Możliwe jest też wykorzystanie tych środków do obniżenia wysokości rachunku za zakupy. Klienci Programu otrzymują również dostęp do wybranych kuponów, które pozwalają szybciej zbierać kolejne punkty.

Karta upominkowa Zalando w Programie PAYBACK

Karta upominkowa Zalando w Programie PAYBACK ma formę elektronicznego vouchera o określonym nominale – m.in. 50, 100 lub 150 zł. Możesz otrzymać kartę, wymieniając zebrane punkty PAYBACK. Wymagana liczba punktów jest podana na każdym z voucherów. Karta dostarczana jest zamawiającemu na podany adres e-mail.

Szczegóły dotyczące realizacji karty podarunkowej Zalando i warunki regulaminu zostały szczegółowo opisane na stronie sklepu. Bon upominkowy partnera Programu nie podlega zwrotowi. Do użycia vouchera nie jest wymagana żadna minimalna kwota zakupu, a podczas finalizacji transakcji kupujący może skorzystać z więcej niż jednej karty. Aby obniżyć cenę produktów o daną kwotę, podany na bonie upominkowym kod należy wpisać w polu „Kod rabatowy” lub „Karta upominkowa”. W przypadku zwrotu zamówionych towarów ich wartość ponownie jest dopisywana do salda karty na koncie użytkownika. Voucher może być wykorzystywany wielokrotnie, do momentu zużycia wszystkich znajdujących się na nim środków.

Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz dodać punkty za zakupy w Zalando Lounge do swojego konta, transakcja musi zostać sfinalizowana przez stronę internetową Programu. Wcześniej zaloguj się na swoje konto PAYBACK, wybierz odpowiedni kupon i przejdź na stronę partnera, możesz tego dokonać również przez aplikację PAYBACK.

Bon podarunkowy Zalando od PAYBACK – poznaj wszystkie nominały

Karty upominkowe do Zalando w ramach współpracy z PAYBACK dostępne są w kilku nominałach. To pozwala wybrać taką opcję, która najlepiej będzie odpowiadać twoim potrzebom. Aby odebrać kartę o pełnej wartości, potrzebujesz odpowiedniej liczby punktów. Możesz też zdecydować się na częściowe pokrycie wartości kartą gotówką, o czym przeczytasz poniżej. Aktualnie w Programie PAYBACK oferowane są następujące nominały bonów upominkowych do Zalando:

 • 25 PLN za 2750 °P;
 • 50 PLN za 5500 °P;
 • 75 PLN za 8250 °P;
 • 100 PLN za 11000 °P;
 • 150 PLN za 16500 °P;
 • 200 PLN za 22000 °P.

Karta upominkowa IKEA – gdzie kupić? Jak działa?
Karty upominkowe IKEA
Gdzie kupić? Jak działa?
Karta podarunkowa Amazon – gdzie kupić? Jak działa?
Karty podarunkowe Amazon
Sprawdź jak działają
Tańsze wakacje z voucherem do booking
Tańszy sposób na podróże?
Sprawdź voucher do Booking

Możliwość wymiany punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na voucher do Zalando nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej.
Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na kartę podarunkową do Zalando z dopłatą gotówkową. Przykłady:

 • Karta upominkowa Zalando 25 PLN – wymiana minimum 250 °P oraz dopłata 25 PLN;
 • Karta upominkowa Zalando 50 PLN - wymiana minimum 500°P (10%) oraz dopłata 50 PLN;
 • Karta upominkowa Zalando 75 PLN – wymiana minimum 750 °P oraz dopłata 75 PLN;
 • Karta upominkowa Zalando 100 PLN - wymiana minimum 1000°P (10%) oraz dopłata 100 PLN;
 • Karta upominkowa Zalando 150 PLN - wymiana minimum 1500°P (10%) oraz dopłata 150 PLN;
 • Karta upominkowa Zalando 200 PLN - wymiana minimum 2000°P (10%) oraz dopłata 200 PLN;

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart podarunkowych Zalando uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Karta upominkowa Zalando dla firm

Karta upominkowa Zalando dla firm to oferta skierowana do przedsiębiorstw. Dostępna jest w trzech formatach: pliku .pdf, kodu przesyłanego na podany adres e-mail lub w formie papierowej dostarczanej pocztą. Karta podarunkowa dla firm nie ma terminu ważności i może być też użyta w przypadku zakupu towarów objętych przeceną. Zamówienie bonu biznesowego następuje po wypełnieniu dostępnego na stronie Zalando formularza. Na kupujących czekają również atrakcyjne zniżki, które partner PAYBACK dopasowuje indywidualnie do wielkości zamówienia. Biznesowa karta podarunkowa może zostać doładowana na wybraną kwotę mieszczącą się w przedziale od 20 do 4500 zł. Co zyskujesz, zamawiając bon upominkowy Zalando dla firmy?

 • To doskonała motywacja dla pracowników i nowoczesna forma nagradzania ich zaangażowania.
 • Karta podarunkowa może być ciekawą formą prezentu dla twoich kontrahentów i partnerów biznesowych.

Za pośrednictwem strony Zalando możesz zamówić jednorazowo 10 kart podarunkowych. Zlecenie na większe ilości rozpatrywane jest indywidualnie.

Karta upominkowa Zalando – prezent z miłości do mody

Zalando to miejsce skupiające kilkadziesiąt cenionych międzynarodowych marek modowych i kosmetycznych. Obok aktualnych kolekcji projektantów komercyjnych i niszowych w katalogu znalazły się również produkty premium. Oferta Zalando jest odpowiedzią na najnowsze trendy. W szerokim katalogu produktów każdy miłośnik stylu znajdzie coś dla siebie – klasyczne ubrania biznesowe, modę domową, ubrania sportowe, odzież typu outdoor, czy stroje wizytowe. Ich dopełnieniem są działy z akcesoriami, biżuterią i obuwiem. Co więcej, platforma poszerzyła swój asortyment również o dział z kosmetykami. Zalando to miejsce dla wymagających klientów, którzy cenią wysoką jakość produktu i sprawną obsługę. Wielką zaletą platformy jest łatwy dostęp do modowych marek z całego świata. Bez wychodzenia z domu możesz kupić m.in. towary luksusowe, często nawet niedostępne w Polsce. Zakup karty podarunkowej Zalando jest gwarancją oryginalnego, uniwersalnego i zawsze trafionego prezentu.

Dlaczego warto podarować kartę upominkową Zalando? Znika ryzyko wręczenia nietrafionego prezentu, nawet jeśli dobrze nie znasz osoby, którą chcesz obdarować lub nie wiesz, czego brakuje w jej szafie. Bon upominkowy pozwala obdarowanemu wybrać dokładnie te elementy garderoby, których potrzebuje. Co więcej, ofiarowując kartę podarunkową, dajesz również radość i przyjemność zakupów, zwłaszcza jeśli obdarowany jest osobą kochającą modę i podążającą za trendami. Ogromnym atutem sklepu Zalando jest szeroki przekrój cenowy dostępnych artykułów. Nawet wybierając kartę upominkową na niewielką sumę, możesz być pewny, że znajdujące się na niej środki pozwolą na zakup np. modnych akcesoriów.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.