Voucher za voucher do sklepu Philips dla uczestników Programu PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Philips

Jako uczestnik Programu PAYBACK możesz nie tylko zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody czy obniżać rachunki za zakupy u partnerów stacjonarnych punktami PAYBACK, możesz też kupić taniej nowoczesne sprzęty marki Philips.

Marka Philips współpracuje z PAYBACK już od dłuższego czasu. Do tej pory uczestnicy Programu mogli zbierać punkty, robiąc zakupy w oficjalnym sklepie marki. Wśród nagród rzeczowych do odbioru za punkty również są produkty Philips. Od niedawna jest dostępna jeszcze jedna ciekawa propozycja dla uczestników Programu zainteresowanych tego typu sprzętem. Ta opcja to kupon rabatowy Philips, z którym można zakupić wybrane produkty z oferty tego partnera z upustem. Gdzie możesz znaleźć ten voucher? Jak go zdobyć i wykorzystać?

Spis treści:

W jaki sposób można zdobyć voucher Philips?
Gdzie szukać kuponu rabatowego?
Sklep Philips – co i na jakich zasadach można nabyć?
Jak skorzytać z rabatu?

Uwaga! Akcja z dodatkowymi zniżkami na vouchery Philips w sklepie PAYBACK została zakończona. Artykuł ma charakter poglądowy. W dalszym ciągu można zbierać punkty PAYBACK w sklepie online Philips.

W jaki sposób można zdobyć voucher Philips upoważniający do zakupu z rabatem 10% i dodatkowym voucherem na 25%?

Kupon dający rabat do sklepu Philips to propozycja dla uczestników Programu. Może go zdobyć praktycznie każdy, kto zbiera punkty PAYBACK

W sklepie PAYBACK dostępny jest voucher zniżkowy 20%+10%, który po zakupie uprawnia uczestnika do zakupu produktu ze strony Philips i strefy PAYBACK z 20% rabatem.

Jednakże uczestnik może otrzymać dodatkowy voucher na kolejne 10% poprzez rejestrację kodu z zakupionego vouchera na stroniehttps://www.voucherzavoucher.pl/.
Należy wykonać następujące kroki:

1. Uczestnik rejestruje się podając swój adres mailowy oraz numer telefonu.

2. SMS-em przychodzi kolejny kod, a na maila wysyłana jest dokładna instrukcja co należy zrobić.

3. Kody można wykorzystać łącznie na 1 produkt, wówczas otrzymujemy rabat -30%

4. Kody można wykorzystać tylko na produkty ze strefy marki PAYBACK!

Gdzie szukać kuponu rabatowego do sklepu Philips?

Voucher, dzięki któremu kupisz taniej markowy sprzęt Philips, znajdziesz na stronie Programu. Dostępny jest w dziale Nagrody, w zakładce Vouchery. Oprócz tego znajdziesz tam kupony, które można wykorzystać u innych partnerów PAYBACK. Zajrzyj do zakładki z nagrodami rzeczowymi, gdzie również są dostępne za punkty produkty marki Philips.

Karta upominkowa IKEA – gdzie kupić? Jak działa?
Karty upominkowe IKEA
Gdzie kupić? Jak działa?
Karta podarunkowa Amazon – gdzie kupić? Jak działa?
Karty podarunkowe Amazon
Sprawdź jak działają
Tańsze wakacje z voucherem do booking
Tańszy sposób na podróże?
Sprawdź voucher do Booking

Sklep Philips – co i na jakich zasadach można nabyć za voucher z Programu PAYBACK?

Jeżeli już wymieniłeś zgromadzone przez siebie punkty na kupon rabatowy do oficjalnego sklepu marki Philips, możesz rozpocząć zakupy. W zależności od tego, co wybierzesz, zaoszczędzisz.

➡ ️Poznaj naszą sekcję z poradami poświęconymi oszczędzaniu pieniędzy

Możesz zdecydować się m.in. na sprzęty kuchenne, w tym nowoczesne ekspresy do kawy, wyciskarki, sokowirówki czy blendery. Dzięki nim będziesz mógł szybciej przygotować zdrowe i smaczne posiłki oraz pyszną kawę jak z kawiarni. Możesz też obniżyć cenę innych sprzętów domowych marki Philips, np. wydajnych i trwałych odkurzaczy, żelazek czy nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza – pomogą ci one utrzymać porządek i zadbać o dobry mikroklimat w mieszkaniu. Marka Philips oferuje najwyższej jakości urządzenia do pielęgnacji ciała i włosów – suszarki, maszynki do włosów, depilatory IPL. To też dobra okazja, żeby wymienić szczoteczkę do zębów na nowszy model, który ułatwi dbanie o piękny i zdrowy uśmiech. Lista produktów jest zamieszczona na stronie partnera, który stale ją aktualizuje, więc dostępne produkty mogą ulec zmianie, niezależnie od serwisu PAYBACK. Jeżeli więc interesuje cię konkretny model lub urządzenie, odwiedzaj regularnie stronę akcji. Wkrótce może pojawić się oferta, która będzie idealna dla ciebie.

Jak skorzytać z rabatu?

Jeżeli chcesz skorzystać z rabatu, najpierw musisz pobrać odpowiedni voucher z naszego serwisu. Znajdziesz go w strefie PAYBACK. Kolejnym krokiem jest wybór produktu, który najbardziej cię interesuje. Pamiętaj, że czasami lepiej chwilę wstrzymać się z zakupem, aby jak najlepiej wykorzystać swój voucher. Nie zwlekaj jednak zbyt długo, żeby nie przekroczyć terminu trwania akcji! Po znalezieniu sprzętu, który chcesz kupić, postępuj tak jak w przypadku tradycyjnych zakupów online – umieść produkt w koszyku i przejdź do kasy. Tam możesz obniżyć koszt zakupu nawet o 20%, korzystając z kodu rabatowego z vouchera. Kod musisz wpisać w odpowiednim miejscu na stronie. Jeden voucher może posłużyć do zakupu jednego produktu z tych wymienionych na stronie

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.