Karta podarunkowa Duka za punkty PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Duka

Urządzasz własne mieszkanie lub dom? Szukasz idealnego prezentu z okazji parapetówki lub przeprowadzki? Sprawdź ofertę jednego z naszych partnerów – sklepu Duka. Możesz zaoszczędzić na tego typu zakupach, jeśli aktywnie zbierasz punkty PAYBACK. Przekonaj się, co zyskasz dzięki karcie podarunkowej do sklepu Duka.

Urządzanie wnętrz często zajmuje sporo czasu. Już samo wyszukanie odpowiednich akcesoriów jest bardzo czasochłonne. Jeżeli szukasz produktów, które pozwolą ci na uzyskanie spójnego wyglądu poszczególnych pomieszczeń w domu albo mieszkaniu lub umożliwią zaaranżowanie w oryginalny sposób balkonu, tarasu i ogrodu, u naszego partnera znajdziesz wiele ciekawych propozycji. Poznaj bliżej sklep Duka i jego ofertę, a także sprawdź, co zyskujesz, będąc aktywnym uczestnikiem Programu PAYBACK.

Jakie produkty można znaleźć w sklepie Duka?

To właśnie sklep online jest partnerem Programu PAYBACK. Znajdziesz w nim produkty z takich kategorii jak: „serwowanie potraw”, „gotowanie i pieczenie”, „tekstylia”, „AGD”, „ogród”, „prezenty”, „zestawy” oraz „kawa i herbata”.

Karta podarunkowa do sklepu Duka – zobacz, jakie masz możliwości

Urządzanie domu lub mieszkania to duża przyjemność dla inwestora, chociaż wiąże się ze sporymi wydatkami. Na szczęście będąc uczestnikiem Programu, możesz na tym zaoszczędzić. W jaki sposób? W dziale „nagrody” znajdziesz specjalne vouchery do sklepu Duka o różnej wartości. Wymień na nie uzbierane wcześniej punkty PAYBACK, a następnie wykorzystaj te kupony w sklepie internetowym. Przy pomocy karty podarunkowej możesz pokryć cały rachunek lub jego część, a resztę dopłacić w tradycyjny sposób. Obecnie dla uczestników Programu zostały przygotowane vouchery o następujących nominałach: 50 zł (za 5500 punktów), 100 zł (za 11000 punktów) oraz 150 zł (za 16500 punktów).

Sprawdź ofertę kart podarunkowych u produktów Duka, na które wymienisz punkty PAYBACK.

Karta upominkowa IKEA – gdzie kupić? Jak działa?
Karty upominkowe IKEA
Gdzie kupić? Jak działa?
Karta podarunkowa Amazon – gdzie kupić? Jak działa?
Karty podarunkowe Amazon
Sprawdź jak działają
Tańsze wakacje z voucherem do booking
Tańszy sposób na podróże?
Sprawdź voucher do Booking

Możliwość wymiany punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na voucher do sklepu Duka nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na kartę podarunkową do Duka z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • Karta podarunkowa Duka 50 PLN - wymiana minimum 500°P (10%) oraz dopłata 50 PLN
  • Karta podarunkowa Duka 100 PLN - wymiana minimum 1000°P (10%) oraz dopłata 100 PLN
  • Karta podarunkowa Duka 150 PLN - wymiana minimum 1500°P (10%) oraz dopłata 150 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do kart podarunkowych Duka uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Zbieraj punkty PAYBACK i odbieraj karty podarunkowe do Duka

Pamiętaj, że w czasie zakupów w sklepach partnerskich możesz zbierać kolejne punkty. Pod warunkiem, że wcześniej odwiedzisz naszą stronę lub aplikację i bezpośrednio stamtąd przeniesiesz się do wybranego sklepu partnera. Zgromadzone punkty wymień na wybrane przez siebie vouchery. Zwróć uwagę, że w sytuacji, gdy chcesz w ramach uczestnictwa w Programie odebrać kartę podarunkową, twoje saldo punktów powinno być takie samo lub wyższe niż wartość nagrody. Kiedy już wybierzesz odpowiedni voucher, umieść go w koszyku, a następnie postępuj tak samo jak w przypadku klasycznych zakupów online. Różnica polega na tym, że kartę otrzymujesz za zebrane punkty PAYBACK, zamiast płacić za nią gotówką. Taki kupon możesz wykorzystać zarówno w internetowym, jak i stacjonarnym sklepie Duka. Wszystkie szczegóły dotyczące realizacji i zakupu karty podarunkowej znajdziesz na stronie dotyczącej danego vouchera.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.