Karta podarunkowa Wkruk jak sprawdzić wartość, zasady działania

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Karta podarunkowa - W.Kruk

Karta podarunkowa to dobry prezent nie tylko wtedy, gdy nie wiesz, co podarować bliskiej osobie. Jeśli lubi ona biżuterię lub od dawna marzy o nowym zegarku, z pewnością ucieszy się z bonu do sklepu jubilerskiego. Sprawdź, jak działa karta podarunkowa W.Kruk.

W ciągu roku pojawia się wiele okazji do wzajemnego obdarowywania się prezentami. Urodziny, imieniny, Boże Narodzenie, walentynki, Dzień Matki czy Dzień Chłopaka – każde święto jest dobre, żeby wręczyć komuś przynajmniej drobny upominek. Z czasem jednak mogą skończyć się pomysły, a wyszukiwanie coraz to bardziej nietypowych podarunków może doprowadzić do tego, że prezent nie będzie ani zabawny, ani praktyczny. Z pomocą przychodzą wtedy karty podarunkowe, które można wręczyć zamiast gotówki lub innych materialnych upominków.

Karta podarunkowa – co to jest i jak działa?

Karty podarunkowe mogą występować w różnej postaci. Niektóre z nich mają formę wyłącznie fizyczną (plastikowa karta z kodem kreskowym), inne występują w wersji elektronicznej i zawierają kod, który należy podać sprzedawcy lub na stronie internetowej, aby kupić produkt w cenie obniżonej o środki dostępne na karcie. Można zapłacić nią za część zakupów, a brakującą kwotę dopłacić gotówką lub przy użyciu karty płatniczej. Czasem karty podarunkowe oferowane są zamiast zwrotu pieniędzy, jako bon na kolejne zakupy w danym sklepie.

Na wprowadzenie kart podarunkowych decyduje się coraz więcej marek, zarówno tych, które prowadzą sprzedaż stacjonarną oraz internetową, jak i prowadzących wyłącznie działalność online. Pojawiają się one w ofertach m.in. sklepów spożywczych, odzieżowych, jubilerskich. Tego typu prezent świetnie sprawdzi się w sytuacji, gdy nie wiesz, co dokładnie kupić, ale chcesz podarować praktyczny upominek, który obdarowany będzie mógł dopasować do swoich potrzeb. Kartę podarunkową możesz wręczyć również osobom, które po prostu lubią biżuterię, zegarki i akcesoria takie jak torebki czy chustki, ale nie znasz ich gustu, a także wtedy, kiedy ich szafy, kuferki i organizery na biżuterię pękają w szwach. W.Kruk to jedna z niewielu marek biżuteryjna w Polsce z tak długoletnią tradycją. Do tego jest jednym z partnerów PAYBACK. Kupując jej produkty przez oficjalną stronę internetową, możesz zbierać punkty w Programie, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody rzeczowe lub kupony zniżkowe – nie tylko na biżuterię, lecz także na sprzęty AGD, elektronikę i książki.

Karta podarunkowa W.Kruk

Karty podarunkowe W.Kruk można znaleźć wyłącznie w salonach stacjonarnych, nie ma możliwości nabycia ich przez stronę internetową. Ma to związek z polityką marki – każdy bon sprzedawany jest jedynie na okaziciela. Wszystkie obecnie sprzedawane przez W.Kruk karty muszą zostać wykorzystane w ciągu 36 miesięcy od daty zakupu, będącej jednocześnie momentem jej aktywacji. Można doładować je kwotą od 50 do nawet 5 tysięcy złotych, przy czym jedną kartę można doładowywać wielokrotnie, a każde kolejne doładowanie przyczynia się do wydłużenia jej terminu ważności (o kolejne 36 miesięcy). Doładowanie karty podarunkowej również może odbyć się wyłącznie w salonie stacjonarnym. Podobnie jak w większości innych sklepów, karty podarunkowej nie można wymienić na gotówkę, a niewykorzystane w terminie środki po prostu przepadają.

Sprawdź ofertę kart podarunkowych W.Kruk dostępnych za punkty PAYBACK.

Karta upominkowa IKEA – gdzie kupić? Jak działa?
Karty upominkowe IKEA
Gdzie kupić? Jak działa?
Karta podarunkowa Amazon – gdzie kupić? Jak działa?
Karty podarunkowe Amazon
Sprawdź jak działają
Tańsze wakacje z voucherem do booking
Tańszy sposób na podróże?
Sprawdź voucher do Booking

Jak kupować w W.Kruk przez PAYBACK?

Za zakupy w sklepie online W.Kruk możesz otrzymywać punkty lojalnościowe – w tym celu zarejestruj się w Programie. PAYBACK współpracuje z wieloma znanymi markami w Polsce, w tym również z jednym z najstarszych rodzimych przedsiębiorstw jubilerskich. Jeśli chcesz zbierać punkty podczas zakupów internetowych na stronie wkruk.pl, musisz zalogować się na swoje konto w Programie (możesz skorzystać zarówno ze strony PAYBACK.pl, jak i z aplikacji mobilnej) i dopiero wtedy przejść do sklepu online przez odpowiednią zakładkę na stronie. Po dokonaniu płatności w ciągu 30 dni na twoim koncie PAYBACK powinny pojawić się punkty, zazwyczaj jednak cały proces nie trwa dłużej niż 5–7 dni. W przypadku produktów oferowanych przez W.Kruk stosuje się przelicznik: 1 punkt PAYBACK za każde wydane 3 złote. Po zalogowaniu na swoje konto w Programie warto sprawdzić, czy są dostępne kupony, które pozwalają pomnożyć ilość punktów otrzymywanych za dany zakup, a tym samym znacznie przybliżają do odbioru nagrody lub vouchera.

W.Kruk – jak działa karta stałego klienta?

W.Kruk oferuje klientom nie tylko zakup karty podarunkowej w ramach prezentu dla bliskich, lecz także założenie karty lojalnościowej, którą można wykorzystać podczas każdej wizyty w salonie. To rozwiązanie idealne dla osób zżytych z marką, które lubią jej produkty i chętnie po nie sięgają. Karta stałego klienta, w przeciwieństwie do karty podarunkowej, działa zarówno na stronie online, jak i w sklepach stacjonarnych.

Karta stałego klienta funkcjonuje w ramach programu o nazwie Klub Dla Przyjaciół. Daje ona szereg korzyści, które są niedostępne dla osób nienależących do programu lojalnościowego i różnią się w zależności od rodzaju. Podstawowa karta W.Kruk pozwala na zakup dowolnego produktu marki z rabatem w wysokości 5% od ceny regularnej oraz gromadzenie punktów po każdej dokonanej transakcji (środki te można wymienić później na rabaty kwotowe). Posiadacze karty mają również możliwość skorzystania z 30% rabatu na naprawę biżuterii i zegarków oraz z 5% rabatu na usługi zegarmistrzowskie.

Drugą kartą zwiększającą korzyści płynące z dołączenia do programu lojalnościowego jest Karta PLATINUM. Wydaje się ją osobie, która w ciągu 24 miesięcy od założenia karty wydała powyżej 5 tysięcy złotych na produkty marki. Zwiększa ona rabaty dla klientów z 5% na 10% od ceny regularnej artykułów oraz usługi zegarmistrzowskie i z 30% na 50% zniżki na naprawę zakupionych produktów. Oba rodzaje kart gwarantują bezpłatną usługę odświeżania biżuterii w ciągu 2 lat od jej zakupu oraz bezterminowe nieodpłatne odświeżanie obrączek i wyrobów z brylantami.

W.Kruk – korzyści z zakupów przez PAYBACK, voucher za punkty

Regularne zakupy z kartą PAYBACK dają ci wymierne korzyści w postaci punktów, które możesz wymienić na nagrody rzeczowe pochodzące od znanych marek. Oferta jest szeroka – wielbiciele biżuterii W.Kruk również znajdą coś dla siebie. Punkty zgromadzone na koncie PAYBACK możesz wymienić na nagrody rzeczowe w postaci biżuterii – srebrnych, pozłacanych i złotych naszyjników, bransoletek oraz innych akcesoriów z kamieniami ozdobnymi. W zakładce Promocje, w naszym sklepie z nagrodami znajdziesz produkty, które możesz otrzymać nawet za 50% ich początkowej wartości punktowej.

W sklepie W.Kruk kupisz piękną biżuterię i markowe zegarki, a oprócz tego możesz zyskać znacznie więcej, jeśli uzbierasz odpowiednią sumę punktów. Wśród nagród dostępnych w Programie PAYBACK znajdziesz produkty z kategorii takich jak Kuchnia, Elektronika, Dom i ogród, Uroda, Samochód oraz Biżuteria i zegarki. Jeśli jednak wolisz przeznaczyć punkty nie na konkretne nagrody rzeczowe, ale na zniżkę na kolejne zakupy, możesz wymienić zgromadzone punkty na kartę podarunkową o wartości od 10 do nawet 150 złotych do wykorzystania u wybranych partnerów, m.in. na Allegro, w Decathlonie czy Douglasie, możesz też wybrać e-karnet jubilerski o wartości 100 lub 50 złotych do sklepu W.Kruk. Taką kartą podarunkową zdobytą za punkty PAYBACK możesz zapłacić za całe zakupy w sklepie W.Kruk lub obniżyć wysokość rachunku. Dotyczy to zakupów zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym.

Swoje punkty uzbierane w Programie możesz przekazać również na cele charytatywne i na wsparcie projektów społecznych. Korzystanie z karty PAYBACK daje wiele korzyści przy niewielkim wysiłku.

Wymiana punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na E-karnet jubilerski W.Kruk nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić z punktów minimum 10% wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK do W.Kruk z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • Karnet jubilerski W.Kruk 50 PLN - wymiana minimum 500°P (10%) oraz dopłata 50 PLN
  • Karnet jubilerski W.Kruk 100 PLN - wymiana minimum 1000°P (10%) oraz dopłata 100 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do karnetów jubilerskich W.Kruk uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.