Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na wkruk.pl

1 °P za 3 zł

Powstała w 1840 marka W.KRUK jest najstarszą marką biżuteryjną w Polsce. W swoim sklepie internetowym oferuje wysokiej jakości biżuterię i akcesoria. Na stronie dostępne są również zegarki renomowanych producentów.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Wkruk.pl – z miłości do biżuterii

W. Kruk to marka jubilerska, której historia rozpoczęła się 1840 roku w Poznaniu. Firma zajmowała się wówczas produkcją biżuterii i liturgicznego sprzętu głównie na zamówienie Kościoła. W latach 1927–1939 rozpoczęła się nowa era dla jej rozwoju. Działalność firmy została bowiem rozszerzona o produkcję eleganckich szwajcarskich zegarków. Pierwszy salon jubilerski z zegarkami oraz złotą i srebrną biżuterią powstał w 1990 roku. 24 lata później firma mogła się już poszczycić 83 ekskluzywnymi salonami i prężnie działającym sklepem online – wkruk.pl. Obecnie marka ma na swoim koncie wiele wyjątkowych i ponadczasowych kolekcji biżuteryjnych, które powstały we współpracy z takimi gwiazdami jak Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska, Martyna Wojciechowska, Ewa Chodakowska czy Alicja Bachleda-Curuś.

Zakupy na wkruk.pl i punkty PAYBACK

Przepiękną biżuterię można kupić w sklepach stacjonarnych i na oficjalnej stronie marki – wkruk.pl. Firma dba o to, aby każdy klient poczuł się komfortowo i wyjątkowo. Co więcej, dokonując zakupów przez Internet, można zbierać cenne punkty PAYBACK, które potem w wygodny sposób zamienia się na atrakcyjne nagrody czy karty podarunkowe do wykorzystania podczas zakupów na wkruk.pl. Zbieranie punktów zawsze rozpoczyna się od uruchomienia mobilnej aplikacji programu lojalnościowego bądź wejścia na stronę payback.pl. Później należy się zalogować. Kolejny krok to znalezienie sklepu internetowego wkruk.pl i dokonanie zakupu. Warto pamiętać, że aby zebrać większą liczbę punktów, trzeba aktywować kupon PAYBACK.