Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na wkruk.pl

1 °P za 3 zł

Powstała w 1840 marka W.KRUK jest najstarszą marką biżuteryjną w Polsce. W swoim sklepie internetowym oferuje wysokiej jakości biżuterię i akcesoria. Na stronie dostępne są również zegarki renomowanych producentów.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Wkruk.pl – z miłości do biżuterii

W. Kruk to marka jubilerska, której historia rozpoczęła się 1840 roku w Poznaniu. Firma zajmowała się wówczas produkcją biżuterii i liturgicznego sprzętu głównie na zamówienie Kościoła. W latach 1927–1939 rozpoczęła się nowa era dla jej rozwoju. Działalność firmy została bowiem rozszerzona o produkcję eleganckich szwajcarskich zegarków. Pierwszy salon jubilerski z zegarkami oraz złotą i srebrną biżuterią powstał w 1990 roku. 24 lata później firma mogła się już poszczycić 83 ekskluzywnymi salonami i prężnie działającym sklepem online – wkruk.pl. Obecnie marka ma na swoim koncie wiele wyjątkowych i ponadczasowych kolekcji biżuteryjnych, które powstały we współpracy z takimi gwiazdami jak Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska, Martyna Wojciechowska, Ewa Chodakowska czy Alicja Bachleda-Curuś.

Zakupy na wkruk.pl i °Punkty PAYBACK

Przepiękną biżuterię można kupić w sklepach stacjonarnych i na oficjalnej stronie marki – wkruk.pl. Firma dba o to, aby każdy klient poczuł się komfortowo i wyjątkowo. Co więcej, dokonując zakupów przez Internet, można zbierać cenne °Punkty PAYBACK, które potem w wygodny sposób zamienia się na atrakcyjne nagrody czy karty podarunkowe do wykorzystania podczas zakupów na wkruk.pl. Zbieranie °Punktów zawsze rozpoczyna się od uruchomienia mobilnej aplikacji programu lojalnościowego bądź wejścia na stronę payback.pl. Później należy się zalogować. Kolejny krok to znalezienie sklepu internetowego wkruk.pl i dokonanie zakupu. Warto pamiętać, że aby zebrać większą liczbę °Punktów, trzeba aktywować kupon PAYBACK.