Karty do serwisów VOD dostępne w Programie PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● CDA premium

Serwisy streamingowe zyskują coraz większą popularność, a liczba ich abonentów stale rośnie. Zmieniająca się dynamicznie sytuacja ekonomiczna i społeczna ostatnich lat znacznie temu sprzyja. Vouchery do serwisów VOD, takich jak np. CDA Premium, są dostępne w Programie PAYBACK.

Korzystanie z PAYBACK przynosi ci same korzyści. Wystarczy zrobić zakupy w jednym z 300 sklepów. Każda transakcja to kolejne punkty, które wpływają na twoje konto PAYBACK. Zgromadzone środki możesz wymienić na atrakcyjne nagrody, które znajdziesz na https://www.sklep.payback.pl. To nie tylko gadżety lub sprzęt RTV i AGD, lecz także karty podarunkowe i vouchery, których w ofercie PAYBACK pojawia się coraz więcej.

Jak działa CDA Premium?

Serwisy streamingowe dostarczają swoim użytkownikom filmy, programy publicystyczne, dokumenty oraz wideoklipy muzyczne. Ich modele biznesowe mogą się różnić. Z oferty YouTube korzysta się całkowicie za darmo, z kolei Netflix, Disney+ czy HBO GO udostępniają swoją ofertę za opłatą, jako tzw. VOD (Video on Demand). Każdy z serwisów prowadzi własną politykę, sam ustala ceny abonamentów i limity korzystania z oferty na poszczególnych urządzeniach. Ten model oglądania filmów i dostarczania rozrywki w ostatnich latach jeszcze bardziej się rozpowszechnił. W przyszłości może zagrozić ofercie wielu stacji telewizyjnych, a w pewnym stopniu również konkurować z rynkiem kinowym. Serwisy streamingowe mają teraz szczególnie pomyślny czas. W ostatnich latach ludzie unikali wychodzenia do kin ze względu na pandemię koronawirusa i obostrzenia z tym związane. Obecnie z uwagi na wysoką inflację i rosnące ceny usług, zamiast iść do kina, coraz więcej osób woli wykupić w cenie podobnej do jednego biletu dostęp do serwisu streamingowego. Dzięki temu mają oni możliwość oglądania wielu różnorodnych treści, najczęściej w abonamencie miesięcznym.

Przeglądanie oferty VOD na ekranach telewizorów czy laptopów okazuje się świetnym sposobem na to, by być na bieżąco z nowościami lub nadrobić filmową klasykę. Przykładowo, zawartość premium serwisu www.cda.pl to ponad siedem tysięcy filmów i seriali. Abonenci oglądają je legalnie i w najwyższej jakości, ponieważ serwis współpracuje z wieloma oficjalnymi dystrybutorami filmowymi. Filmy można obejrzeć z polskim lektorem lub napisami, a bajki z dubbingiem.


Słuchasz muzyki? W PAYBACK mamy Karty podarunkowe Spotify Premium

W PAYBACK punkty możesz wymienić na vouchery do wielu sklepów

Jak korzystać z CDA Premium 30 dni oraz CDA Premium 90 dni?

Dostęp do serwisu CDA Premium na bardzo korzystnych warunkach jest teraz możliwy także dla uczestników Programu. Wystarczy, że zebrane punkty PAYBACK wymienisz na kartę CDA Premium na 30 lub 90 dni. Dzięki temu otrzymujesz dostęp do ogromnej biblioteki licencjonowanych filmów. Z zawartości Premium serwisu CDA można korzystać na telefonie, komputerze, tablecie, telewizorach z systemem Android TV i wielu innych dzięki przystawce Chromecast. Kod na karcie nie ma terminu ważności, wolno więc użyć go w dowolnym momencie i cieszyć z dostępu przez 30 lub 90 dni, w zależności od karty.

Wymiana punktów PAYBACK na voucher z dopłatą gotówkową - nowość

Od teraz uczestnicy Programu PAYBACK mają możliwość wymiany punktów na CDA Premium nawet jeżeli nie posiadają wymaganej liczby punktów na swoim koncie. Warto jednak pamiętać, że uczestnik powinien wymienić określone minimum punktów odpowiadające części wartości nominalnej Karty Podarunkowej. Ile kosztuje CDA Premium? Poniżej opisujemy jak wymienić punkty PAYBACK na CDA Premium z dopłatą gotówkową. Przykłady:

  • CDA Premium 1 miesiąc - wymiana minimum 250°P oraz dopłata 25 PLN
  • CDA Premium 3 miesiące - wymiana minimum 700°P oraz dopłata 70 PLN

Dzięki możliwości dopłaty gotówką do CDA Premium uczestnicy Programu PAYBACK mogą wymieniać punkty na voucher z dopłatą gotówkową tak jak w przypadku innych nagród rzeczowych.

Przyszłość CDA Premium i serwisów VOD

Wszystkie platformy filmowe VOD (wideo na życzenie) łączy fakt, że ich użytkownik ma nieograniczony dostęp do oferty i może korzystać z niej w dowolnej chwili. Oczywiście wcześniej musi opłacić abonament lub użyć kart takich jak te, dzięki którym zaloguje się do CDA Premium. Wówczas bez względu na to, czy jest się w domu, czy w podróży, można włączyć serial, ulubiony film, program rozrywkowy lub kabaret. Serwisów na rynku pojawia się coraz więcej, konkurencja rośnie, więc im bardziej atrakcyjna oferta, tym więcej abonentów będzie chciało z niej skorzystać. Aby zyskać dostęp, wystarczy dołączyć do Programu. Wówczas, robiąc codzienne zakupy, zbierasz punkty, które później możesz wymienić na karty do serwisów VOD. Tylko w PAYBACK zrobisz to za kwotę niższą niż w innych miejscach.


Interesują cię vouchery do innych sklepów? Mamy w ofercie m.in. Karty do Empiku.

Lubisz vouchery i karty podarunkowe? Moda, gadżety, muzyka, gry! Mamy vouchery dla osób o różnych zainteresowaniach. Dołącz!