Tinder Gold i Tinder Plus – jak to działa?

Strona GłównaPAYBACK EkstraVouchery i karty podarunkowe ● Tinder

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych, która pozwala nawiązać ciekawą znajomość lub znaleźć partnera. Dzięki płatnym subskrypcjom Gold i Plus skorzystasz z dodatkowych funkcji, takich jak polubienia bez ograniczeń, superlajki czy paszport do rozmów z singlami na całym świecie. Dzięki karcie PAYBACK możesz przez miesiąc korzystać z tych opcji za darmo.

Tinder to aplikacja randkowa, która została pobrana przez ponad 340 mln ludzi na świecie. Szacuje się, że korzystają z niego obywatele 190 krajów. Według oficjalnych badań przeprowadzonych przez IRCenter kilka lat temu polscy użytkownicy tworzyli 3% tinderowej społeczności, ale z czasem ich liczba znacznie wzrosła. Coraz więcej osób korzysta też z płatnych subskrypcji, które dają o wiele więcej możliwości niż podstawowa wersja aplikacji. Dzięki Tinder Plus zyskujesz nieograniczoną liczbę polubień i możesz zawierać znajomości z singlami z całego świata, a także wyróżnić się z tłumu dzięki superlajkom. Z Tinder Gold twój profil staje się jeszcze bardziej widoczny, a ty otrzymujesz wiadomości o aktualnych dopasowaniach. Dzięki karcie PAYBACK możesz wypróbować te funkcje za darmo – wystarczy, że wymienisz swoje punkty na voucher uprawniający do miesięcznej subskrypcji Tinder Plus lub Tinder Gold. Sprawdź, jak to zrobić.

Tinder portal randkowy – jak działa?

Portal randkowy Tinder po raz pierwszy został uruchomiony w sierpniu 2012 roku przez Joe Munoza, Chrisa Gulczynskiego, Jonathana Badeena i kilku innych pasjonatów nowych technologii. Aplikacja bazowała na lokalizacji użytkowników, czyli w praktyce pozwalała na poznawanie osób znajdujących się w pobliżu. Początkowo działała na amerykańskich uczelniach, a pionierską instytucją był Southern Methodist University w Teksasie. Sukces start-upu przerósł najśmielsze oczekiwania jego założycieli. Aplikację obsługiwaną przez systemy operacyjne iOS oraz Android pobrało 340 mln użytkowników na całym świecie.

Celem aplikacji randkowej jest proste i przyjemne zawieranie znajomości z ludźmi z najbliższej okolicy i nie tylko. Statystyczni użytkownicy Tindera to osoby o dużej ciekawości świata, którzy są otwarci na różne formy relacji – od przyjaźni do poważnego związku. Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste: przeglądasz kolejne profile, a gdy któryś z nich zwróci twoją uwagę, przesuwasz palcem w prawo. Jeśli twoje polubienie zostanie odwzajemnione, zostajecie parą i możecie poznać się lepiej dzięki rozmowie na czacie. Tylko od was zależy, jak rozwinie się ta znajomość i czy przeniesie się do realnego świata. Aby lepiej zrozumieć tę aplikację randkową, poznaj kilka podstawowych pojęć, które często się w niej pojawiają:

 • rewind (z ang. „przewijać”) – wybór potencjalnych partnerów na Tinderze zaczyna się od przewijania zdjęć na smartfonie;
 • like – to coś więcej niż popularny lajk na Facebooku. Polubienie na Tinderze oznacza, że wybrany użytkownik zwrócił twoją uwagę i istnieje szansa na coś więcej;
 • match (z ang. „dopasowanie”, „para”) – jeśli wybrana osoba odwzajemniła twoje polubienie, zostajecie parą;
 • chat – jeśli masz już swoją parę, możesz zacząć rozmowę przez tinderowy czat. To doskonała okazja, by lepiej się poznać i powiedzieć sobie o wzajemnych oczekiwaniach wobec tej relacji; możecie też umówić się na randkę;
 • boost (z ang. „zwiększyć”) – to funkcja aplikacji, dzięki której twój profil przez pewien czas staje się bardziej widoczny dla innych użytkowników. Jest ona dostępna w ramach płatnej subskrypcji Tinder Gold.

Założenie konta na Tinderze jest bardzo proste. Jeśli masz smartfon w systemie Android, postępuj według poniższych wskazówek:

 • Pobierz aplikację ze sklepu Play (jest bezpłatna).
 • Wybierz, jak chcesz się logować – przez Facebooka lub za pomocą numeru telefonu.
 • Zweryfikuj numer telefonu.
 • Skonfiguruj i uzupełnij swój profil.
 • Zaznacz wymagane zgody.
 • Wypróbuj aplikację. Jeśli chcesz odkryć nowe możliwości, rozważ zakup płatnej subskrypcji Tinder Gold lub Tinder Plus. Jako nowy użytkownik otrzymujesz promocyjną cenę na start, a jeśli masz kartę PAYBACK, przez pierwszy miesiąc możesz korzystać z aplikacji randkowej całkowicie za darmo.

Vouchery do Pyszne.pl o różnych nominałach do zdobycia
Pyszne.pl vouchery
Sprawdź jak zgarnąc zniżke
eBilet – na co można kupić? Gdzie? Jakie są korzyści?
eBilet, czyli wiele wydarzeń...
Jak i gdzie go wykorzystać?
Nowa oferta Programu PAYBACK – eKarta Empik oraz karta EmpikGO Audiobook
Karty podarunkowe Empik
Zobacz jak je zdobyć w PAYBACK

Jakie benefity zapewnia rozszerzona wersja aplikacji Tinder Plus?

Tinder Plus to rozszerzona wersja popularnej aplikacji randkowej dla tych, którzy chcą otworzyć się na nowe możliwości, a także szybciej i łatwiej nawiązywać kontakty z ludźmi. Płatna subskrypcja zapewnia ci dostęp do dodatkowych funkcji poza podstawowym „Wybieraj. Rozmawiaj. Spotykaj się” i sprawia, że korzystanie z aplikacji staje się znacznie wygodniejsze. Dzięki Tinder Plus unikniesz reklam, które przeszkadzają w oglądaniu kolejnych profili. Możesz flirtować z dowolną liczbą osób i rozdawać swoje polubienia bez ograniczeń, gdy tylko ktoś wpadnie ci w oko. Oprócz tego zyskujesz paszport do dowolnej lokalizacji, co w praktyce oznacza, że swobodnie porozmawiasz z singlami z całego świata. Za dodatkową funkcją „Ponowny wybór bez ograniczeń” kryje się możliwość naprawienia błędów z przeszłości i cofnięcie wcześniejszych przesunięć w lewo, które oznaczają brak polubienia.

Jeśli chcesz zacząć korzystać z dodatkowych funkcji, już teraz zdobądź subskrypcję Tinder Plus. Jak kupić wersję premium? To bardzo proste i zajmuje dosłownie chwilę. Wystarczy, że otworzysz swoją aplikację Tinder, stukniesz ikonkę profilu i przejdziesz do opcji „Ustawienia”, gdzie możesz wybrać opcję „Kup Tinder Plus”.

Ile to kosztuje i czy można mieć Tinder Plus za darmo?

Nowi użytkownicy Tindera mogą korzystać z obniżonej ceny wersji premium. Pierwszy miesiąc kosztuje 21,99 zł, a kolejne 43,98 zł. Z kartą PAYBACK wypróbujesz opcję Tinder Plus całkowicie za darmo, a potem zdecydujesz, czy chcesz korzystać z niej dłużej. Jeśli masz na swoim koncie 5500 punktów, możesz wymienić je na voucher, który uprawnia cię do bezpłatnej subskrypcji przez miesiąc. Aby szybko zgromadzić środki, tankuj na stacji bp Polska, kupuj kosmetyki i środki czystości w drogeriach. Każda transakcja u partnera PAYBACK jest nagradzana punktami. Wolisz kupować online? Wśród partnerskich sklepów internetowych znajdziesz ponad 250 znanych i cenionych marek. Pamiętaj, że dzięki kuponom rabatowym dostępnym w aplikacji Programu możesz zgarnąć nawet 20 razy więcej punktów za pojedyncze zakupy.

Co faktycznie daje użytkownikowi Tinder Gold?

Funkcja Tinder Gold to rozszerzenie subskrypcji Tinder Plus. Tutaj także unikniesz reklam, puścisz oko do nieograniczonej liczby użytkowników i będziesz flirtować z singlami z całego świata. Oprócz tego zobaczysz, komu spodobał się twój profil, a dzięki 5 superlajkom tygodniowo wyróżnisz się z tłumu. Co więcej, czeka na ciebie 1 boost miesięcznie, dzięki któremu twój profil przez 30 minut będzie bardziej widoczny, a ty zwiększysz swoje szanse na atrakcyjne znajomości. Tinder Gold stanie się osobistym asystentem, który powiadomi cię o wszystkich oczekujących dopasowaniach. Dzięki temu nie będziesz tracić czasu na zbyt długie wyszukiwanie interesujących osób.

Użytkownicy Tindera nie dowiedzą się, że korzystasz z płatnej subskrypcji Tinder Gold. Informacja ta nie wyświetla się na twoim profilu, jednak można się zorientować, że jesteś użytkownikiem premium. Dzieje się to np. w sytuacji, gdy twój profil regularnie staje się widoczny, a ty nawiązujesz znajomości z osobami z innych miast lub krajów.

Gdzie kupić Tinder Gold?

Aby zasubskrybować rozszerzoną wersję aplikacji, wejdź w „Ustawienia” i wybierz opcję „Kup Tinder Gold”. Nowi użytkownicy płacą 33,49 zł przez pierwszy miesiąc, później opłata wzrasta do 66,99 zł/miesiąc. Podobnie jak w przypadku Tinder Plus, możesz zapłacić pół roku lub rok z góry, aby nieco zmniejszyć wydatki na aplikację randkową. Jeśli zbierasz punkty PAYBACK, masz szansę sprawdzić wszystkie zalety aplikacji – superlajki, boost czy paszport do innych lokalizacji – za darmo. Jeśli zgromadziłeś 7500 punktów na swoim koncie, wymień je na kartę podarunkową, dzięki której będziesz bezpłatnie korzystać z Tinder Gold przez miesiąc.

Tinder Gold i Tinder Plus – różnice, ceny, wady i zalety

Użytkownicy Tindera często zastanawiają się, którą opcję wybrać – Tinder Plus czy Tinder Gold. Subskrypcja Gold daje ci dostęp do większej liczby funkcji i znacznie zwiększa szanse na znalezienie drugiej połówki dzięki superlajkom i boostom. Te korzyści niestety nie są dostępne w pakiecie Plus, podobnie jak możliwość zobaczenia, komu spodobał się twój profil.

Tinder Gold ma więcej zalet, jednak jest droższy. Mimo wszystko wiele osób nie ma czasu na poznawanie nowych ludzi i szukanie miłości w „realu”, dlatego wsparcie dobrze działającego internetowego narzędzia wydaje się trafioną inwestycją. Co ważne, w obu przypadkach nie podpisujesz żadnego zobowiązania i możesz w dowolnej chwili anulować swoją subskrypcję, aby uniknąć dodatkowych kosztów. A dzięki punktom PAYBACK wypróbujesz obie opcje bezpłatnie.

Z artykułu dowiesz się

 • Jak działa najpopularniejszy portal randkowy Tinder i co oznacza match, chat, boost i like.
 • Jakie korzyści przyniosą ci płatne subskrypcje Tinder Plus i Tinder Gold.
 • Ile kosztują wersje premium Tindera. Pamiętaj, że dzięki punktom PAYBACK możesz przez miesiąc bezpłatnie testować opcję Tinder Plus lub Tinder Gold. Wystarczy, że masz na koncie 5500 (voucher na bezpłatną wersję Tinder Plus) lub 7500 punktów (kod na bezpłatny dostęp do pakietu Tinder Gold).
 • Jakie są różnice między pakietami Tinder Plus i Tinder Gold. Pamiętaj, że dzięki punktom PAYBACK możesz wypróbować obie opcje za darmo.

Zbieraj i wymieniaj °punkty na vouchery do ulubionych sklepów.