Jaki prezent na walentynki wybrać? Czym warto się kierować?

Strona GłównaPAYBACK EkstraPrezenty ● Prezent na walentynki

Prezent na walentynki, nazywane też Dniem Zakochanych, zwykle jest związany z określoną symboliką. Nie musisz decydować się na podarunek, który będzie bezpośrednio odnosił się do okazji. Najważniejsze, aby prezent na walentynki dla niej lub dla niego odpowiadał upodobaniom obdarowanej osoby.

Zazwyczaj największy problem sprawia wybranie podarunku na walentynki dla mężczyzny, jednak również upominek dla żony czy dziewczyny nie zawsze łatwo znaleźć. Zdecydowanie się na jedną z popularniejszych opcji może bowiem zostać odebrane jako oznaka braku kreatywności. Poznaj propozycje na walentynkowe prezenty!

Prezent na walentynki dla niego

Prezent na walentynki dla męża czy chłopaka najczęściej nie jest łatwym wyborem. Podarunki kojarzone z Dniem Zakochanych uchodzą za bardziej kobiece. Mało która z pań wręczyłaby swojemu partnerowi czerwoną bombonierkę, kwiaty i misia z serduszkiem. Warto nieco inaczej spojrzeć na to święto. Związek z ukochaną osobą to również poznawanie, dostrzeganie jej marzeń. Spełniając je, udowodnisz swoje zaangażowanie. Prezentem na walentynki dla chłopaka lub męża może być zarówno trymer do brody, jak i akcesorium sportowe albo narzędzie potrzebne do majsterkowania. Zastanów się, czy ukochany niedawno wspominał, że przydałby mu się konkretny sprzęt. A może ma wyjątkowe hobby, do którego potrzebuje nowych gadżetów? Wręczając tego typu podarunek na walentynki, pokażesz, że nie tylko dobrze znasz swojego partnera i bierzesz pod uwagę jego pragnienia, lecz także wspierasz jego zainteresowania.

Praktyczny prezent na walentynki dla niego też może być doskonałym pomysłem. Nawet te bardziej popularne upominki mają szansę się sprawdzić. Eleganckiemu mężczyźnie powinien spodobać się nowy, ekskluzywny zapach, który znajdziesz m.in. w drogeriach perfum, lub wysokiej jakości galanteria, np. renomowanej polskiej marki Wittchen. Wcześniej jednak upewnij się, czy rzeczywiście są mu one potrzebne. W innym przypadku mogą bowiem nie sprawić tak dużej radości.

Voucher to zawsze idealny pomysł na prezent!

Prezent na walentynki dla niej

W porównaniu do podarunku dla mężczyzn na walentynki, ten dla żony lub dziewczyny wydaje się dość łatwy w wyborze, nie zawsze taki jest. Zazwyczaj najpopularniejsze, uniwersalne prezenty podobają się wybrance w pierwszych latach związku. Z czasem jednak może ona odnieść wrażenie, że są wybierane na ostatnią chwilę. Oczywiście wiele też zależy od aktualnych potrzeb i upodobań. Jeżeli ukochana marzy o nowych perfumach lub spodobały jej się kolczyki z wystawy, ich kupno może być doskonałym pomysłem.

Upominki takie jak gadżety elektroniczne, których szeroki wybór znajdziesz m.in. na stronie sklepów RTV Euro AGD czy MediaExpert, czyli u naszych partnerów, akcesoria do pielęgnacji urody i wszelkie przedmioty związane z hobby są dobrym sposobem na to, aby okazać partnerce miłość. Najlepszy prezent dla dziewczyny lub żony na walentynki można znaleźć dość łatwo, jeśli uważnie słucha się ukochanej. Z pewnością nie raz wspominała o swoich marzeniach, dlatego szczególnie przed okazjami takimi jak Dzień Zakochanych weź to pod uwagę.

Pamiętaj, że chociaż typowy prezent na walentynki nie musi być związany bezpośrednio z tym świętem, ale wiele pań oczekuje od swoich partnerów romantyzmu. Znaczenie ma tu m.in. odpowiednie, nawiązujące do okazji opakowanie. Większości kobiet najbardziej spodoba się prezent, który będzie dotyczył ich marzeń i pragnień, a nie życia codziennego. Nawet praktyczny drobiazg pomocny w pracy lub fantastyczna patelnia, do której nic nie przywiera, a o której już od pewnego czasu wspomina wybranka, raczej nie będzie najlepszym podarunkiem na walentynki. Tego typu przedmioty można kupić bez okazji albo przeznaczyć na nie wspólny domowy budżet. W Dniu Zakochanych większość kobiet pragnie poczuć się wyjątkowo i być adorowana, w czym pomaga odpowiedni prezent.

Walentynki dla niej i dla niego – dokąd się wybrać?

Prezenty na walentynki to tylko jedna z tradycji. W tym święcie najważniejsze jest wspólne spędzenie czasu, cieszenie się swoim towarzystwem. Można tradycyjnie wybrać się na kolację lub do kina, wiele par decyduje się również na wspólny wyjazd. Doskonałym pomysłem będzie także aktywność sportowa. 14 lutego idealnym wyborem będą sporty zimowe. Jeśli jednak twój partner za nimi nie przepada, możesz zdecydować się na inną aktywność, w tym m.in. basen. Fantastycznym sposobem na spędzenie walentynek jest też masaż dla par.

Udany wieczór można spędzić nawet w domu. Wspólne gotowanie lub maraton filmowy sprawi przyjemność i tobie, i twojemu partnerowi. Postaraj się, żeby ten czas był wyjątkowy. Odpowiednie dekoracje, nastrojowa muzyka i przygaszone światła podkreślą niezwykłą atmosferę Dnia Zakochanych.

PAYBACK PREZENTuje! Dołącz i zbieraj punkty na upatrzone nagrody. Sam zdecyduj jak wolisz.