Prezent dla majsterkowicza – sprawdzone propozycje

Strona głównaPAYBACK EkstraPrezenty ● Prezent dla majsterkowicza

Prezent dla majsterkowicza najlepiej dopasować do zainteresowań złotej rączki oraz przeznaczonego na ten cel budżetu. Dowiedz się, co może przydać się miłośnikowi pracy w drewnie, a co będzie uniwersalnym pomysłem w atrakcyjnej cenie na każdą okazję.

Nie jest trudno znaleźć prezent dla majsterkowicza, ponieważ istnieje wiele przedmiotów, które mogą usprawnić pracę w warsztacie. Śrubokręty, wiertła, szlifierki, czy skrzynki narzędziowe to zaledwie kilka topowych propozycji. Sprawdź, na co jeszcze możesz sobie pozwolić, biorąc pod uwagę wielkość budżetu oraz potrzeby i pasje majsterkowicza.

Prezent dla majsterkowicza – jakie narzędzia wybrać do 100 złotych

Narzędzia to pomysł, który zwykle jako pierwszy przychodzi do głowy. Prezent dla majsterkowicza w takiej postaci z pewnością dostarczy wiele radości obdarowanemu, a przy tym będzie praktyczny. Możesz poszukać inspiracji w marketach budowlanych, takich jak PSB-Mrówka. Wszystkie produkty znajdziesz w jednym miejscu, a dodatkowo przy zakupie prezentu możesz uzyskać punkty PAYBACK.

1. Zestaw wierteł to upominek, który przypadnie do gustu miłośnikowi pracy w drewnie. Takie narzędzia stanowią praktyczny element wyposażenia warsztatu majsterkowicza. Można je też wykorzystać podczas drobnych napraw w domu.

2. Zestaw śrubokrętów to kolejna często wybierana propozycja. W sklepach PSB-Mrówka znajdziesz wkrętaki o uniwersalnym przeznaczeniu, zestawy kluczy nasadowych czy wkrętaki do śrub hakowych i nasadowych. To zaledwie wycinek bogatej oferty, która pozwoli na wybór idealnego prezentu,

3. Zestaw dłut stolarskich to kolejny pomysł, który przypadnie do gustu miłośnikom pracy w drewnie. Jest również idealnym upominkiem, jeśli majsterkowicz interesuje się pracami kreatywnymi. Bez problemu znajdziesz zestaw dłut dobrej jakości w cenie mniejszej niż 100 złotych, który posłuży obdarowanemu przez wiele lat.

Pomysł na prezent dla majsterkowicza powyżej 100 złotych

Dysponując nieco wyższą kwotą, masz więcej opcji do wyboru. Pomysły na prezenty dla majsterkowicza znajdziesz np. w internetowym sklepie Intercars. Oferuje on szereg propozycji dla miłośników pracy w drewnie, metalu, w ogrodzie, a także szeroki zakres elektronarzędzi o różnym przeznaczeniu.

1. Szlifierka – jedno z podstawowych narzędzi w warsztacie. Jeśli osoba, którą masz zamiar obdarować, dopiero rozpoczęła przygodę z majsterkowaniem, takie urządzenie z pewnością będzie trafionym prezentem. Ceny szlifierek wynoszą od stu do nawet tysiąca złotych, dlatego bez problemu znajdziesz sprzęt mieszczący się w twoim budżecie i dopasowany do potrzeb majsterkowicza.

2. Szwajcarski scyzoryk jest gadżetem, który powinien mieć każdy mężczyzna, nie tylko majsterkowicz. To wielofunkcyjne narzędzie, które może się przydać w wielu sytuacjach, w domu, jak i w terenie. Dobrej jakości scyzoryk jest idealnym prezentem dla taty majsterkowicza niezależnie od okazji.

3. Duża skrzynka narzędziowa to prezent, który pozwoli na uporządkowanie oraz sprawną organizację różnych narzędzi. Skrzynki wykonane są z mocnych materiałów oraz wyposażone w ruchome organizery z przegródkami różnej wielkości. Dodatkowo posiadają wygodne uchwyty ułatwiające ich przenoszenie. Skrzynki dostępne są w różnych rozmiarach oraz cenach, dlatego łatwo wybrać odpowiednią propozycję, która pasuje do okazji, a jej cena mieści się w granicach przyjętego budżetu.

4. Zestaw wiertarek udarowych to nieco droższa propozycja. Wiertarki to jedne z podstawowych narzędzi podczas pracy w warsztacie, a profesjonalny zestaw pozwala na działanie bez ograniczeń. Skoro mowa o udarowych, to napisz, do czego się używa udaru.

5. Multitool - składający się z wielu różnych narzędzi. To idealny prezent dla pasjonata militariów, elektryka, czy po prostu amatora potrzebującego wielofunkcyjnego narzędzia pod ręką aby szybko móc coś naprawić

Voucher to zawsze idealny pomysł na prezent!

Drobny prezent dla majsterkowicza – gadżety na każdą kieszeń

Niewielkim upominkiem dla majsterkowicza jest ciekawy gadżet, który niekoniecznie musi zostać wykorzystany podczas pracy. Wiele takich gadżetów można znaleźć na niezawodnym Allegro, a przy okazji za zakup prezentu otrzymasz punkty PAYBACK.

1. Breloczek – będzie przypominał obdarowanemu o tobie oraz o okazji, z jakiej go dostał. Można postawić na gadżet w kształcie klucza, felgi bądź mininarzędzia. Popularne są też breloczki wyglądające jak klucz imbusowy.

2. Raspberry Pi Zero to idealny pomysł na prezent dla chłopaka majsterkowicza, który interesuje się elektroniką. Dzięki temu będzie w stanie sam stworzyć działający komputer. To atrakcyjna propozycja, która z pewnością sprawi radość młodemu majsterkowiczowi.

Śmieszny prezent dla majsterkowicza

Źródłem śmiesznych podarunków dla majsterkowicza jest niezawodne AliExpress. Chiński gigant e-commerce dostarczy wielu zabawnych inspiracji. Kupiony na AliExpress śmieszny prezent dla mężczyzny majsterkowicza pozostanie w pamięci obdarowanego na długo. Zakupy tam to również szansa na zdobycie kolejnych punktów PAYBACK.

Możesz wybrać np.:

1. Zestaw czekoladowych narzędzi – nie tylko atrakcyjnie wygląda, lecz także całkiem nieźle smakuje. To idealny pomysł dla majsterkowicza-łasucha.

2. Kalendarz do warsztatu – to już pewnego rodzaju klasyka. Na AliExpress z pewnością znajdziesz idealną propozycję ze śmiesznym motywem.

PAYBACK PREZENTuje! Dołącz i zbieraj punkty na upatrzone nagrody. Sam zdecyduj jak wolisz.