Jak wybrać idealny prezent dla fotografa?

Strona głównaPAYBACK EkstraPrezenty ● Prezent dla fotografa

Wybór prezentu dla fotografa wymaga wzięcia pod uwagę wielu czynników. Przede wszystkim podarunek, który ucieszy profesjonalistę, niekoniecznie sprawi radość amatorowi. Poznaj kilka pomysłów na prezent dla fotografa.

Zakup prezentu dla fotografa może sprawić wiele trudności, jeśli dziedzina jest ci obca i nie znasz nazw poszczególnych sprzętów oraz akcesoriów fotograficznych. Jak kupić dobry prezent dla miłośnika fotografii i uniknąć popełnienia podarunkowego faux pas? Oto kilka sprawdzonych pomysłów na prezent dla fotografa profesjonalisty, amatora oraz osoby, dla której robienie zdjęć znaczy dużo więcej. Warto postawić na prezent uniwersalny, w końcu nie musisz wręczać drogiego aparatu o najlepszych parametrach technicznych ani akcesoriów wykorzystywanych podczas pracy. Prezent dla fotografa może pochodzić ze sklepu z elektroniką, gadżetami albo mieć formę niematerialną.

Prezent dla fotografa profesjonalisty – jak uniknąć błędu?

Kupując prezent dla fotografa profesjonalisty, musisz mieć na uwadze, że bez dogłębnej wiedzy nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniego sprzętu. Lepiej skup się na prezentach uniwersalnych, które przydadzą się podczas pracy, ale nie są stricte związane z fotografią.

  • Powerbank to prezent, który sprawdzi się zawsze i wszędzie. Każdy profesjonalny fotograf zazwyczaj narzeka na niedobór energii elektrycznej w swoim sprzęcie, szczególnie podczas sesji w plenerze.
  • Karta pamięci, podobnie jak powerbank, często się przydaje. Niedobór miejsca w pamięci urządzenia jest powszechnym problemem, dlatego każdy fotograf ucieszy się z rozszerzenia jej przy pomocy karty pamięci o dużej pojemności.
  • Dron to propozycja dla osób z dużych budżetem. Chyba każdy miłośnik współczesnej fotografii marzy o robieniu zdjęć z powietrza. Przed zakupem sprawdź jednak, czy fotograf, którego masz zamiar obdarować, nie ma już takiego sprzętu.
  • Dysk zewnętrzny na zdjęcia jest dobrym wyborem, gdyż miejsce do przechowywania zdjęć powinno być nieograniczone. Każdy fotograf z pewnością ucieszy się z dodatkowej przestrzeni na swoje prace.

We wszystkich tych przypadkach warto postawić na sprzęt i akcesoria pochodzące z zaufanego źródła. Kupując je w sklepie RTV Euro AGD, Media Markt lub Media Expert online, nie tylko zyskujesz dobrej jakości oryginalne akcesoria i sprzęt, lecz także wiele punktów PAYBACK wpływa na twoje konto. To szczególnie opłacalne w przypadku zakupu drona, ponieważ za każde wydane 3 złote otrzymujesz 1 punkt. Zwróć także uwagę czy, któryś z wymienionych sklepów z elektroniką nie prowadzi aktualnie promocji albo przecen, dzięki którym znacznie oszczędzisz.

Voucher to zawsze idealny pomysł na prezent!

Prezent dla fotografa amatora

Znalezienie prezentu dla fotografa amatora to znacznie łatwiejsze zadanie. Jest wiele opcji do wyboru, a podarunek nie zawsze musi być materialny.

  • Książka dotycząca fotografii jest idealnym pomysłem na prezent dla amatorów, którzy stale dokształcają się w tej dziedzinie. Może to być klasyczny poradnik bądź egzemplarz związany z wybranym zagadnieniem dotyczącym fotografowania. Kopalnią pomysłów jest np. księgarnia Znak.com.pl, partner Programu PAYBACK.

  • Instax jest propozycją nieco droższą, ale sprawi każdemu amatorowi wiele radości. To ciekawy gadżet, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom oldschoolu – Instax to aparat natychmiastowy, działający jak kultowy Polaroid.

Mały prezent dla fotografa amatora

Mały prezent dla fotografa również może być ciekawym gadżetem. Jeśli nie masz pomysłu, z pomocą przyjdzie ci chiński gigant e-commerce – AliExpress. To źródło oryginalnych pomysłów, a do tego szansa, aby wydane na prezent pieniądze wróciły do ciebie w formie punktów PAYBACK.

  • Kubek w kształcie obiektywu to oryginalny pomysł na prezent, który sprawi wiele radości każdemu miłośnikowi robienia zdjęć. Kubki dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego z pewnością znajdziesz model, który będzie odpowiadał potrzebom każdego fotografa-miłośnika kawy lub herbaty. To również idealny pomysł na śmieszny prezent dla fotografa – laik z pewnością nie zauważy, że ma do czynienia z atrapą obiektywu.

  • Brelok w kształcie aparatu – przypięty do kluczy do mieszkania, samochodu czy pracowni, będzie przypominał o tobie miłośnikowi robienia fotografii.

  • Skarpety z motywem aparatu to prezent nie tylko modny, śmieszny, lecz także praktyczny. Zarówno fotografowi amatorowi, jak i profesjonaliście tego rodzaju podarunek sprawi wiele radości.

PAYBACK PREZENTuje! Dołącz i zbieraj punkty na upatrzone nagrody. Sam zdecyduj jak wolisz.