Gotuj zdrowiej z PAYBACK

Krysia interesuje się tematem zdrowego odżywiania. Regularnie czyta blogi kulinarne i odwiedza strony internetowe z przepisami w wersji fit. Rodzina zachwyca się efektami jej kuchennych eksperymentów, a ona cieszy się, że zdrowe potrawy są smaczne i błyskawicznie znikają z talerzy. Ostatnio Krysia dowiedziała się, że gotowanie na parze jest dużo lepsze od tego tradycyjnego, bo dania przygotowane w ten sposób nie tracą witamin i składników odżywczych. Natychmiast rozpoczęła poszukiwania parowaru, dzięki któremu będzie mogła przyrządzać jeszcze zdrowsze obiady dla swoich bliskich. W pierwszej kolejności sprawdziła stan swojego konta PAYBACK i okazało się, że zgromadziła już 10000 punktów. Postanowiła wymienić je na nagrodę – parowar Cook@Home Russell Hobbs.

Kliknij w grafikę, aby zobaczyć więcej

Kupno parowaru w sklepie z nagrodami PAYBACK

Aby otrzymać to urządzenie, dopłaciła 84,99 zł i zaoszczędziła ponad 100 zł na zakupie. Dodatkową korzyścią była błyskawiczna dostawa, która dla użytkowników Programu PAYBACK zawsze jest darmowa. Po kilku dniach Krysia zaczęła korzystać z nowego sprzętu. Dzięki trzem pojemnikom może przygotowywać wszystkie składniki jednocześnie – gotowanie jeszcze nigdy nie było tak szybkie, proste i przyjemne! Rodzina Krysi odżywia się zdrowo i jest pełna energii.

Dowiedz się Jaki garnek do gotowania na parze warto wybrać.

Zdrowy obiad przygotowany na parowarze

Masz inne możliwości wymiany punktów

Krysia jest aktywną uczestniczką Programu PAYBACK. Zdecydowała się na dopłatę do cennej nagrody rzeczowej, jednak jako posiadaczka 10000 punktów miała jeszcze inne możliwości:

  • Mogła wymienić punkty na wkład do gotowania na parze – wkład do gotowania na parze do garnków 16/18/20 cm Berry Ambition można otrzymać za 5999 punktów. Nie jest to tak zaawansowany sprzęt jak parowar, jednak pozwala rozpocząć eksperymentowanie z gotowaniem na parze. Krysia mogłaby otrzymać ten sprzęt bez konieczności dopłaty. Co więcej, zostałoby jej wtedy 4001 punktów, które mogłaby wymienić na kartę podarunkową Allegro o wartości 25 zł (2750 punktów) i dzięki niej w niższej cenie kupić np. blender ręczny lub stojący.
  • Mogła wymienić punkty na voucher na Allegro – kartę podarunkową na Allegro lub do RTV Euro AGD o wartości 50 zł można nabyć za 5500 punktów. Mając 10000 punktów, Krysia mogłaby otrzymać nawet dwa vouchery: o wartości 50 zł (55000 punktów do wykorzystania na Allegro lub w RTV Euro AGD) i 25 zł (2750 punktów do wykorzystania na Allegro). Mogłaby za to kupić np. parowar Tefal VC 1401 w obniżonej cenie i zamówić zestaw wkładów do dzbanków filtrujących, dzięki którym woda pitna ma lepsze właściwości.

Jak efektywnie zbierać kolejne punkty?

Krysia zamierza dalej zbierać punkty, aby wymieniać je na kolejne akcesoria, które przydadzą się do przygotowywania zdrowych potraw. Wśród nagród PAYBACK jest aż sporo atrakcyjnych produktów. Mając do dyspozycji 10000 punktów, można otrzymać np. blender ręczny za 9999 punktów lub blender stojący za niewielką dopłatą w wysokości 20,90 zł.

Aby szybko i efektywnie zbierać punkty, Krysia może:

  • korzystać z dostępnych kuponów promocyjnych – na stronie PAYBACK i w aplikacji mobilnej pojawiają się promocje. Wystarczy aktywować kupon, aby móc otrzymać nawet kilka razy więcej punktów PAYBACK za pojedynczą transakcję. Krysia mogłaby też np. zrobić zakupy w sklepie Frisco.pl i otrzymać dwa razy więcej punktów;
  • częściej robić zakupy przez internet – wśród partnerów PAYBACK jest ponad 250 znanych marek z różnych kategorii. Krysia może robić zakupy spożywcze (m.in. Frisco.pl, Stragan Zdrowia.pl, MK Café) kupować akcesoria kuchenne w sklepach z elektroniką (m.in. RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, PHILIPS) lub zamawiać ubrania dla dzieci online (5-10-15, Endo);

wszędzie zabierać ze sobą kartę PAYBACK – karta przyda się podczas wielu codziennych sytuacji, takich jak zakupy w sklepie Kaufland, PSB Mrówka, tankowanie na stacji paliw BP lub wyjście z rodziną do Multikina. Dlatego warto mieć ją zawsze pod ręką.

Dołącz do PAYBACK i zacznij oszczędzać. Zakupy z kuponem = więcej punktów. Więcej punktów = większe możliwości do oszczędzania!