Nowe sklepy, które dołączyły do PAYBACK

Strona GłównaPAYBACK EkstraAplikacja mobilna ● Nowe sklepy

Zakupy online stają się coraz popularniejsze. Chętniej też produkty są kupowane online, których kilka lat temu nawet nie proponowano w sprzedaży internetowej. Powoduje to szybki rozwój tej formy handlu i przynosi ogromne korzyści dla konsumentów – towary są łatwiej dostępne i można nabyć je w konkurencyjnych cenach.

W sieci ciągle pojawiają się kolejne sklepy, a już istniejące proponują nowe, bardzo ciekawe produkty. Program PAYBACK jest najbardziej rozpoznawalnym programem lojalnościowym, posiadającym aplikację mobilną, dlatego coraz więcej sklepów dołącza do jego grona. Sprawdź, jakie sklepy dołączyły do Programu. Jeśli na liście znajduje się twój ulubiony, to od teraz możesz w nim zbierać punkty.

Gdzie na zakupy online? Poznaj nowe sklepy w Programie PAYBACK

Rynek e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie. Praktycznie każdego dnia pojawiają się w sieci nowe sklepy i serwisy sprzedażowe. Dlatego też i w Programie dużo się dzieje. Regularnie dołączają nowi partnerzy i sklepy. Dzięki temu, kupując w swoich ulubionych sklepach, możesz zbierać punkty PAYBACK. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupować online, odpowiedź znajdziesz na tej stronie. Tu na bieżąco będziemy aktualizowali informacje o nowych sklepach w PAYBACK. Systematycznie będziemy tu zamieszczać informacje dotyczące nowych sklepów, które dołączyły do programu. Listę nowych partnerów Programu znajdziesz również w aplikacji. Aby szybko wyszukać sklep, który cię interesuje, i sprawdzić, czy już dołączył do programu, lub przejrzeć poszczególne kategorie skorzystaj z wyszukiwarkidostępnej w zakładce "sklepy" w aplikacji na swoim telefonie.

Jak wyszukać sklepy w aplikacji PAYBACK

1. Wybierz zakładkę "Sklepy" na dole aplikacji

ekran aplikacji payback wybór sekcji sklepy

2. W polu wyszukiwania zacznij wpisywać nazwę ulubionego sklepu

ekran aplikacji payback pole wyszukiwania sklepów

Zakupy z PAYBACK w każdej branży

Obecnie dostępne są dla uczestników Programu jedne z najbardziej rozpoznawalnych sklepów online – punkty otrzymasz za zakup odzieży i obuwia np. w sklepie Eobuwie, na Zalando Lunge czy w H&M,a także gdy kupisz elektronikę w RTV Euro AGD, Media Markt czy na OleOle!, dostaniesz też punkty za zakupy w Empiku.

Łatwiej oszczędzisz na codziennych wydatkach z PAYBACK. Sposobem na to, by oszczędzać, kupując online, jest wykorzystanie zebranych wcześniej punktów na vouchery bądź karty podarunkowe. W aplikacji znajdziesz zakładkę, gdzie wymienisz punkty PAYBACK na vouchery do wybranych sklepów, np. z biżuterią, elektroniką lub serwisów internetowych, gdzie kupisz wiele produktów z różnych kategorii w jednym miejscu. O wszystkich możliwościach dowiesz się na stronie vouchery i karty podarunkowe.

Pobierz aplikację PAYBACK i wejdź na wyższy poziom zbierania punktów. Wszystkie sklepy i kupony masz pod ręką.