Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na riff.net.pl

1 °P za 3 zł

Salony Muzyczne Riff – Sklep internetowy riff.net.pl Tak się składa, że w świecie muzyki to my gramy pierwsze skrzypce. I nie tylko – w asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziecie także gitary, instrumenty klawiszowe, dęte, perkusyjne, jak również sprzęt DJski. Aby wszystko grało jak należy, sprzedajemy również sprzęt nagłośnieniowy, mikrofony oraz światła sceniczne.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Wybierz instrument dla siebie i rozpocznij przygodę z muzyką razem z Riff

Riff to sieć salonów oferujących wysokiej jakości sprzęt muzyczny, a także sklep internetowy, w którym znajdziesz szeroki wybór produktów ułatwiających ci rozwijanie swoich muzycznych pasji. To właśnie sklep internetowy został partnerem Programu PAYBACK.

W jego ofercie znajdziesz m.in. profesjonalne instrumenty muzyczne, takie jak gitary, perkusje i wiele innych. Sprawdź oferty dotyczące konsolet, nagłośnienia mikrofonów oraz produktów do wyposażenia studia muzycznego. Znajdziesz tu również szereg akcesoriów ułatwiających tworzenie i nagrywanie muzyki. Przy każdych zakupach możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Pracownicy podpowiedzą ci, jaki instrument i akcesoria do niego dobrać.

Kupuj instrumenty i akcesoria muzyczne, zbierając punkty PAYBACK

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z muzyką, czy jesteś już wprawionym muzykiem, robiąc zakupy w Riff, możesz zyskać jeszcze więcej. Jak to możliwe? Wystarczy, że przed rozpoczęciem zakupów zalogujesz się w naszym serwisie lub aplikacji i tam znajdziesz ikonę partnera. Zostaniesz przekierowany do sklepu partnerskiego. Pamiętaj też o wcześniejszym sprawdzeniu, czy są dostępne kupony. Dzięki nim na twoje konto trafią punkty bonusowe, które jeszcze szybciej przybliżą cię do odebrania nagród w Programie. Są to m.in. nagrody rzeczowe oraz vouchery do wybranych partnerów PAYBACK.