Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na redcoon.pl

1 °P za 3 zł

Redcoon to jeden z najwiekszych europejskich sklepów internetowych, który specjalizuje się w sprzedaży sprzętu, m.in.: RTV, AGD, sprzętu fotograficznego i komputerowego. Marka obecna jest w 10 krajach europejskich, posiada ponad 2 mln klientów.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Redcoon.pl – szeroka oferta i łatwe zakupy

Misją redcoon.pl jest sprawienie, aby zakup elektroniki przez internet stał się łatwiejszy i przyjemniejszy. Cechą charakterystyczną sklepu są wyczerpujące opisy oferowanych produktów, zawierające specyfikę oraz pełne przedstawienie funkcjonalności danego sprzętu. Zespół ekspertów, gotowy do odpowiedzi na każde pytanie, jest do dyspozycji klienta zarówno przed dokonaniem zakupów, jak i po. W redcoon.pl kupisz nowoczesne sprzęty gospodarstwa domowego, m.in. pralki, pralko-suszarki, suszarki, lodówki, zmywarki, okapy i płyty kuchenne – zarówno wolnostojące, jak i do zabudowy. Oferta małego AGD obejmuje różnorodne ekspresy do kawy, odkurzacze, akcesoria kuchenne – m.in. roboty, blendery, koktajlery, młynki do przypraw, klimatyzację i ogrzewanie, żelazka, generatory pary, jak również chemię gospodarczą. Dostępne są także produkty przeznaczone do dbania o urodę i pielęgnacji ciała, jak depilatory czy trymery, a także elektroniczne nianie.

W asortymencie znajdują się laptopy i tablety różnych marek, w tym Apple MacBook Air i Apple MacBook Pro, a także potrzebne akcesoria. Sprzęt RTV to m.in. telewizory LED, OLED, 4K ULTRA HD, zestawy kina domowego, odtwarzacze mp3 i mp4, głośniki, projektory i ekrany, sprzęt audio Hi-Fi, radia samochodowe, dyktafony, nawigacje i systemy GPS, słuchawki. Kompleksowa oferta obejmuje uchwyty TV oraz potrzebne do podłączenia kable. Sklep posiada ofertę gamingową, w której znajdują się m.in. laptopy, konsole, joypady i kierownice, specjalne ekrany oraz pozostałe akcesoria. W redcoon.pl znajdziesz również smartfony, zabawki, narzędzia ogrodowe, sprzęt fotograficzny oraz szeroką gamę akcesoriów RTV i AGD.

Dziel się opinią i wspieraj fundację

Opinie klientów to źródło rzetelnych informacji na temat danego sprzętu czy produktu. Redcoon.pl za każdą opublikowaną opinię (np. w ceneo.pl lub opineo.pl) przekazuje 1 zł na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Co więcej, sklep oferuje różne formy sprzedaży, w tym ratalną, B2B oraz leasing.