Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na north.pl

1 °P za 3 zł

North.pl to firma z 10-letnim doświadczeniem w branży e-commerce. Stały rozwój i bogaty asortyment zapewniły nam pozycje lidera na rynku części zamiennych do AGD i RTV w Polsce.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

North.pl – postaw na wieloletnie doświadczenie

Sklep north.pl to kolejny z naszych partnerów z branży RTV i AGD. Jednak jest w nim coś wyjątkowego, co wyróżnia go na tle pozostałych sklepów z podobnym asortymentem. Jest to sklep dla wszystkich tych, którzy pragną jak najdłużej użytkować zakupiony sprzęt. Dzięki temu, że north.pl działa na rynku już od ponad 10 lat, może poszczycić się dużym doświadczeniem oraz zaufaniem klientów. Co istotne, cały czas poszerza się baza oferowanych produktów, co sprawia, że możesz znaleźć tutaj części do wielu sprzętów, których używasz w swoim domu. Obecnie w ofercie znajduje się ponad 12 milionów części do produktów polskich i zagranicznych marek.

Nie wyrzucaj swojego sprzętu – napraw go z north.pl

W ostatnim czasie wiele mówi się o tym, że sprzęty domowe po kilku latach użytkowania psują się. Jednak nie zawsze trzeba je wtedy wyrzucać i kupować nowe. W pierwszej kolejności lepiej sprawdzić, czy naprawa będzie opłacalna. Części potrzebne do wybranych modeli znajdziesz w north.pl. Jeżeli nie wiesz, jaka dokładnie część będzie Ci potrzebna, możesz poprosić o pomoc fachowca, który pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru.

Realizacja zakupów jest bardzo prosta. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj urządzenia, do jakiego szukasz części. Następnie możesz zaznaczyć producenta i dokładny model, jeśli go znasz. W kolejnym kroku pojawią się kategorie części dostępnych do danego produktu. Potem wystarczy tylko wybrać odpowiednią część, umieścić ją w koszyku, wybrać sposób płatności oraz dostawy i gotowe.

Razem z north.pl możesz też zbierać punkty PAYBACK. Wystarczy, że zanim rozpoczniesz zakupy, odwiedzisz naszą stronę i w ten sposób przejdziesz na stronę naszego partnera.