Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na mygiftdna.pl

1 °P za 3 zł

MyGiftDNA.pl to największy w Polsce sklep z personalizowanymi prezentami! Sklep oferuje produkty na każdą okazję i dla każdego odbiorcy prezentu. Między innymi: prezenty dla żony, męża, mamy, taty oraz prezenty na rocznicę ślubu, chrzest dziecka, walentynki, urodziny (18, 30, 40, 50, 60). Punkty nie będą naliczone w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Prezenty szyte na miarę na MyGiftDNA.pl

Dzięki stronie MyGiftDNA.pl możesz pokazać swoim bliskim, że myślisz o nich i o ich potrzebach. Zamiast kupować gotowy gadżet czy akcesorium, możesz zamówić je z nadrukiem dopasowanym do okazji. Wystarczy tylko wybrać produkt z określonym napisem i podać imię osoby, którą chcesz obdarować, by otrzymać idealny prezent, który na długo zapadnie jej w pamięć. Wolisz coś bardziej oryginalnego? Dla seniora rodu możesz wybrać dekorację ścienną na płótnie czy tacę śniadaniową z drzewem rodzinnym. A dla swojej drugiej połówki możesz zamówić obraz z Waszym wspólnym zdjęciem. Może być wykonany techniką olejną, w stylu szkicu czy pop-art, a nawet stworzony z kilku wybranych przez ciebie słów, najlepiej odnoszących się do waszego uczucia czy wspólnych wspomnień.

Szukasz niewielkiego podarunku, który wywoła uśmiech na twarzy? Doskonałym pomysłem będzie ozdobny słoik z karteczkami, na których będą zapisane życzenia, wspólne plany czy po prostu pozytywne sentencje. Na MyGiftDNA.pl możesz wysłać swoje własne propozycje bądź skorzystać z tych już gotowych.

Dbałość o klienta i fachowa obsługa

MyGiftDNA.pl dba o swoich klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i spełniając wszelkie potrzeby. Nieraz zdarzyło ci się, że pomimo zapewnień firmy twoje zamówienie nie dotarło w obiecywanym terminie? Z MyGiftDNA.pl z pewnością się to nie zdarzy. Firma daje gwarancję dostarczenia produktu we wskazanym przez siebie wcześniej czasie. Co więcej, możesz liczyć na darmową dostawę już od 200 złotych.

Chcesz zwrócić zamówiony prezent? MyGiftDNA.pl pozwoli ci zrobić to nawet przez 365 dni. Firma pokryje również koszty przewozu towaru w obie strony, dzięki czemu nie zapłacisz ani złotówki.