Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na mall.pl

1 °P za 3 zł

MALL.PL to jeden z największych sklepów online, który od 2000 roku oferuje klientom wygodne zakupy. Na początku działający w Republice Czeskiej, rozpoczął sprzedaż na Polskę, Węgry, Słowację i Chorwację. W bardzo szerokim asortymencie każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Miłośnik sportu odnajdzie rowery górskie, sprzęt niezbędny na wycieczkę i odzież sportową. Młoda mama oprócz zabawek znajdzie przydatne akcesoria dla dzieci – wózki, nosidełka, czy produkty do pielęgnacji. Punkty nie będą naliczone w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Mall.pl – wygodne i kompleksowe zakupy

W sklepie mall.pl dostępne jest praktycznie wszystko. Artykuły pogrupowane zostały w 12 kategoriach tematycznych: AGD; GSM, PC, Gaming; Gospodarstwo domowe; Hobby i ogród; Zwierzęta; Dla dziecka; Drogeria; Uroda i zdrowie; Moda; Sport, outdoor i rowery; Motoryzacja. Można tu dostać zarówno niewielki sprzęt kuchenny, np. garnki, talerze, kubki, filiżanki, jak i urządzenia AGD – pralki, zmywarki, lodówki, odkurzacze, żelazka, ekspresy do kawy, sokowirówki i wyciskarki, a także maszyny do szycia. W pełni można tu zaopatrzyć swoje dzieci – asortyment obejmuje odzież, zabawki, plecaki, akcesoria szkolne oraz artykuły dla najmłodszych członków rodziny. W sklepie dostępne są także artykuły dla zwierząt domowych – karmy suche i mokre uznanych producentów, miski, suplementy diety, witaminy, kuwety, transportery, smycze, obroże, szelki czy legowiska. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy majsterkowania, motoryzacji czy też podróży i sportu. Sklep oferuje również szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz kosmetyki.

Mall.pl – bezpieczeństwo zakupów

W mall.pl można zapłacić za swoje zakupy przelewem tradycyjnym, elektronicznym, kartą płatniczą za pośrednictwem PayU.pl lub gotówką przy odbiorze paczki. Istnieje możliwość płatności ratalnej za zakupy. Zamówienie jest przekazywane do realizacji z chwilą potwierdzenia dokonania płatności. W przypadku niezadowolenia z zakupionych produktów można je bezproblemowo zwrócić, korzystając z opcji „zwroty i reklamacje”, dostępnej na stronie mall.pl.