Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na mac.pl

1 °P za 3 zł

M·A·C jest światowym liderem oraz wiodącym autorytetem w dziedzinie makijażu dzięki ich niedoścignionemu kunsztowi w SZTUCE MAKIJAŻU. M·A·C celebruje różnorodność i INDYWIDUALIZM - jest dla osób w każdym wieku, każdej rasy i każdego gender. M·A·C jest dumną SPOŁECZNOŚCIĄ profesjonalnych artystów makijażu, którzy współpracują ze sobą, żeby wcielić ich wizję w życie. M·A·C jest przodownikiem w KREOWANIU trendów w modzie. Współpracuje z wiodącymi talentami ze świata mody, sztuki i kultury popularnej. Ich artyści tworzą trendy za kulisami tygodni mody na całym świecie. M·A·C wierzy w SPOŁECZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ z inicjatywami takimi jak VIVA GLAM i M·A·C AIDS Fund w samym sercu i duszy ich wyjątkowej kultury.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

M·A·C – różnorodność i indywidualizm

M·A·C kreuje modowe trendy na całym świecie. To społeczność dumnych artystów, profesjonalnie zajmujących się makijażem, współpracujących z osobistościami ze świata mody, sztuki i kultury popularnej. Jedne z najważniejszych wartości M·A·C to różnorodność i indywidualizm. Marka ta została stworzona dla osób w każdym wieku, każdej rasy i każdej płci. Wyrażanie siebie ponad wszystko to zasada, którą kierowali się również twórcy marki w 1984 r. M·A·C całkowicie zrewolucjonizował wówczas trendy w makijażu, stawiając na kolor i szybko stając się autorytetem w tej dziedzinie. Intensywna, matowa, czerwona szminka, którą spopularyzowała sesja zdjęciowa z Madonną, była jedną z najbardziej znanych propozycji tej firmy. Dla M·A·C bardzo ważna jest społeczna odpowiedzialność, dlatego też marka jest twórcą społecznych inicjatyw charytatywnych – VIVA GLAM i M·A·C AIDS Fund. Rzecznikami kampanii były takie gwiazdy jak Lady Gaga, Pamela Anderson i Nicki Minaj.

M·A·C – każda istota jest ważna

Bardzo ważny w filozofii M·A·C jest szacunek do życia, zdrowia i komfortu każdej istoty. Dlatego też marka nie testuje i nigdy nie testowała swoich produktów na zwierzętach. Nie zleca również takich testów laboratoriom zewnętrznym. Współpracuje za to z Instytutem Nauk In Vitro (IIVS), który ma na celu popularyzowanie na całym świecie badań in vitro kosmetyków, które są równie skuteczne, ale nie odbywają się kosztem bezbronnych istot. To metoda wykorzystywana przez M·A·C. Oprócz tego firma testuje swoje produkty na ochotnikach, którzy – w przeciwieństwie do zwierząt – sami wyrażają chęć wzięcia udziału w doświadczeniu.