Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na mac.pl

1 °P za 3 zł

M·A·C jest światowym liderem oraz wiodącym autorytetem w dziedzinie makijażu dzięki ich niedoścignionemu kunsztowi w SZTUCE MAKIJAŻU. M·A·C celebruje różnorodność i INDYWIDUALIZM - jest dla osób w każdym wieku, każdej rasy i każdego gender. M·A·C jest dumną SPOŁECZNOŚCIĄ profesjonalnych artystów makijażu, którzy współpracują ze sobą, żeby wcielić ich wizję w życie. M·A·C jest przodownikiem w KREOWANIU trendów w modzie. Współpracuje z wiodącymi talentami ze świata mody, sztuki i kultury popularnej. Ich artyści tworzą trendy za kulisami tygodni mody na całym świecie. M·A·C wierzy w SPOŁECZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ z inicjatywami takimi jak VIVA GLAM i M·A·C AIDS Fund w samym sercu i duszy ich wyjątkowej kultury.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.