Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy w Legia Fan Store

1 °P za 3 zł

Legia Warszawa to jeden z najstarszych i najbardziej odznaczonych polskich klubów piłkarskich. Ma znaczenie zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Klub ten ma swoich wiernych fanów, którzy niejednokrotnie całymi rodzinami przychodzą na mecze. Jeżeli i ty należysz do grona miłośników piłki nożnej oraz Legii Warszawa, zajrzyj do naszego partnera – sklepu fanowskiego sklep.legia.com.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Sklep.legia.com – znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje prawdziwy fan piłki nożnej

Oferta sklepu dla miłośników piłki nożnej jest bardzo szeroka. Ogromną popularnością cieszą się różnego rodzaju gadżety z logo ulubionego klubu piłkarskiego. Przykładem mogą być chociażby szaliki z różnymi wzorami, np. „pasiak klasyczny” czy „LW retro biały”. Jednak to nie wszystko. Na stronie znajdziesz też szeroki wybór odzieży sportowej, m.in. koszulki czy bluzy. Co więcej, możesz zamówić usługę spersonalizowania wybranego produktu i mieć koszulkę z logo klubu oraz swoim nazwiskiem.

Zakupy w tym sklepie to również doskonały pomysł na zrobienie prezentu bliskiej osobie, która pasjonuje się piłką nożną. Jeżeli nie wiesz, co dokładnie wybrać, możesz podarować np. bon na określoną kwotę, który będzie można zrealizować w sklepie.

Udane zakupy na stronie sklep.legia.com

Wszystkie produkty dostępne w sklepie są pogrupowane w przejrzysty sposób, co znacznie ułatwia dokonanie zakupów. Możesz oglądać pojedyncze produkty lub całe zestawy. Zwróć też uwagę na zakładkę „Outlet”, gdzie znajdziesz ciekawe promocje. Z kolei wchodząc w zakładkę „Personalizuj”, możesz przygotować swój własny projekt, który sklep zrealizuje specjalnie dla ciebie.

Pamiętaj, żeby przed rozpoczęciem zakupów u naszego partnera zalogować się w serwisie PAYBACK i wyszukać sklep na liście. Zostaniesz wówczas przekierowany na stronę docelową i będziesz mieć możliwość zbierania kolejnych punktów. Sprawdź też, czy dostępne są aktualne kupony na dodatkowe punkty PAYBACK do wybranego sklepu.