Sklepy online

Sklepy RTV AGD, z elektroniką

Poznaj sklepy online z RTV oraz AGD w których możesz zbierać punkty PAYBACK a następnie wymieniać je na extra nagrody.

Sprzęt RTV i AGD – najciekawsze propozycje od naszych partnerów

Producenci sprzętu elektronicznego prześcigają się w tworzeniu produktów nowoczesnych, o jak najlepszych parametrach. Ma to na celu przyciągnięcie uwagi klienta oraz umożliwienie mu korzystania z nowoczesnych technologii w wielu dziedzinach życia. Jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi elektroniki użytkowej są sprzęty RTV. Praktycznie cały czas na rynku pojawiają się telewizory, które mają coraz większą rozdzielczość, oferują możliwość oglądania programów w trójwymiarze, a kolory i dźwięki są jeszcze lepiej odwzorowywane. Dzięki temu przyjemność czerpana z seansu znacznie wzrasta. Nowoczesne telewizory mogą też być podłączone do Internetu, co daje użytkownikowi jeszcze większe możliwości. Sklepy RTV i AGD to również wysokiej klasy sprzęty użytkowe, w tym nowoczesne roboty kuchenne, które zrobią za ciebie niemal wszystko – poszatkują składniki, zagniotą ciasto, ubiją pianę na bezę, a także ugotują proste potrawy. Tego rodzaju produkty oferują sklepy internetowe z elektroniką będące partnerami PAYBACK. Zajrzyj m.in. do Media Markt, Media Expert oraz na euro.com.pl.

Rozrywka na wysokim poziomie – konsole do gier dla całej rodziny

Różnego rodzaju sprzęty z kategorii RTV i AGD cieszą się dużym zainteresowaniem. To jednak nie wszystko, co oferują sklepy internetowe z elektroniką. Inna grupa produktów, które są równie chętnie wybierane, to konsole do gier. Platformy te zapewniają różnorodną rozrywkę dla całej rodziny. Ich głównym przeznaczeniem jest umożliwienie użytkownikom grania w najróżniejsze gry – od logicznych tytułów dla dzieci poprzez platformówki i RPG aż po strzelanki i gry fabularne tylko dla dorosłych. Jednak konsole to także o wiele więcej. Wgrywając na nie odpowiednie aplikacje, można bez problemu za ich pośrednictwem słuchać muzyki lub oglądać filmy. Większość platform umożliwia również granie sieciowe, co pozwala graczom kontaktować się z użytkownikami z całego świata.

Nie tylko komputery i telewizory – sprawdź, co jeszcze proponują nasi partnerzy w kategorii „elektronika”

Sklepy ze sprzętem elektronicznym oferują o wiele więcej niż tylko duże AGD i RTV czy akcesoria komputerowe. Wśród wielu propozycji coś dla siebie znajdą także miłośnicy fotografii – dostępne są m.in. najnowsze aparaty cyfrowe, zarówno te kompaktowe, jak i lustrzanki. Oprócz tego można znaleźć akcesoria potrzebne do wykonywania jak najlepszych zdjęć. Szukaj ich również w sklepach specjalizujących się w sprzedaży produktów do fotografii dostępnych w PAYBACK. W sklepach partnerskich kupisz także wiele najnowszych gadżetów elektronicznych, które ułatwią ci codzienne życie. Wśród dostępnych produktów są m.in. gadżety dla pasjonatów jazdy samochodem, miłośników podróżowania czy muzyki. Po więcej porad na temat doboru sprzętu elektronicznego, AGD i RTV zapraszamy do naszego poradnika.

Kupowanie sprzętu elektronicznego i oszczędzanie jest możliwe – sprawdź, jak to zrobić

Wielu osobom kupowanie sprzętu elektronicznego kojarzy się z dużymi wydatkami. Jednak wcale nie musi tak być. Będąc członkiem Programu PAYBACK, możesz wręcz oszczędzić na takich zakupach! Jak to możliwe? Za każde zakupy u naszych partnerów – nie tylko te z kategorii „elektronika” – otrzymujesz punkty podstawowe i promocyjne (jeżeli aktywujesz dostępne w serwisie lub aplikacji kupony). Zebrane punkty będziesz mógł wykorzystać na wiele sposobów. Jedną z opcji jest wymiana punktów na vouchery do wybranych sklepów Programu. To właśnie tego typu bony możesz później wykorzystać przy zakupie sprzętu RTV i AGD, np. za pośrednictwem serwisu Allegro. Jeżeli masz już odpowiedni sprzęt, wybierz dodatki do niego. Ciekawą propozycją są m.in. vouchery pozwalające w pełni korzystać z możliwości, jakie dają konsole do gier. W kategorii „vouchery” znajdziesz karty podarunkowe do PlayStation, Nintendo lub Xbox, za pomocą których kupisz gry na te platformy lub skorzystasz z oferty premium przeznaczonej dla użytkowników poszczególnych konsoli.

Rozpocznij zbieranie °Punktów już teraz i nagradzaj się tak, jak lubisz!