Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na cdp.pl

1 °P za 3 zł

Lubimy czytać, grać, oglądać i słuchać. Bez ograniczeń. Nie znosimy czekać, stać w kolejkach i przeciskać się w tłumie. Chcemy, aby zakupy były doświadczeniem, a każda wizyta w sklepie przyjemnością. Cenimy styl i atmosferę. Pragniemy wyznaczać trendy, wierzymy, że lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Cdp.pl – dla miłośników gier, fanów kina i moli książkowych

Oferta cdp.pl to przede wszystkim wiele rodzajów gier planszowych i komputerowych. W sklepie internetowym można znaleźć najpopularniejsze tytuły znane na całym świecie, takie jak „Wiedźmin” czy „Fifa”. W ofercie sklepu znajdują się również kultowe filmy na DVD, audiobooki, książki, a także płyty polskich i zagranicznych artystów. Klienci znajdą na stronie cdp.pl szeroki wybór sprzętu komputerowego oraz gadżetów, takich jak myszki, słuchawki czy głośniki. Mogą również nabyć odzież inspirowaną postaciami z filmów i gier. Wszystkie produkty można zakupić na stronie w atrakcyjnych cenach.

Bezpieczne zakupy online

Zakupy na stronie internetowej cdp.pl są bardzo intuicyjne i wygodne. Wszystkie produkty zostały podzielone na osobne kategorie, co znacznie ułatwia ich wyszukiwanie. Płatności w serwisie można dokonywać za pomocą przelewu lub za pobraniem. Firma oferuje także możliwość śledzenia swojej przesyłki. Zakupiony towar można zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu. Produkty firmy cdp.pl można zamówić z dostawą do domu lub odebrać je stacjonarnie w punktach odbioru, które znajdują się w wielu miastach na terenie całej Polski.