Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na perfumesco.pl

1 °P za 3 zł

Nasza perfumeria internetowa oferuje oryginalne perfumy i kosmetyki w korzystnych cenach. W swojej ofercie posiadamy wiele najbardziej pożądanych marek perfumeryjnych takich jak Armani, Hugo Boss, Calvin Klein czy Paco Rabanne.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Najlepsze marki w niskich cenach na perfumesco.pl

Na perfumesco.pl znajdziesz perfumy najlepszych projektantów, między innymi: Chanel, Dior, Alexander McQueen, Bvlgari, Calvin Klein, Gucci, Guerlain czy Jean Paul Gaultier. Sklep oferuje również najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, a także do makijażu oraz stylizacji paznokci i włosów. Znajdziesz tu też niezbędne akcesoria oraz urządzenia, dzięki którym wykreujesz swój wizerunek dokładnie tak, jak tego zapragniesz. Ponadto na perfumesco.pl stworzono specjalną kategorię dla panów, w której znajdziesz produkty przydatne dla każdego zadbanego mężczyzny, w tym specjalistyczne preparaty zarówno do golenia, jak i do pielęgnacji zarostu. W bogatej ofercie perfumesco.pl znajdują się również kategorie kosmetyków naturalnych i kosmetyków azjatyckich. Możesz też zapisać się do newslettera pełnego promocji i kodów ze zniżkami.

Doskonała jakość obsługi klienta

Perfumesco.pl zdobyło uznanie ponad 200 tys. swoich stałych klientów nie tylko ze względu na najwyższej jakości towar z gwarancją oryginalności. Przyciągnęły ich również wysokie standardy obsługi. Perfumesco.pl zapewnia wysyłkę zamówień nawet w ciągu 24 godzin, a także aż 30 dni na ewentualny zwrot towaru. Firma gwarantuje też zwrot pieniędzy za oddane produkty. Co więcej, o doskonałej jakości obsługi klienta na perfumesco.pl świadczą liczne nagrody, w tym między innymi 2. miejsce w kategorii „Uroda i Zdrowie” portalu ceneo.pl czy uhonorowanie za wysokie opinie klientów w tej samej kategorii przez portal opineo.pl.