Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy w Glov

1 °P za 3 zł

Phenicoptere sp. z o.o, czyli właściciel marki GLOV, jest polskim producentem innowacyjnej rękawiczki do demakijażu GLOV On-The-Go, która pozwala na zmycie makijażu czy pielęgnacji cery za pomocą wyłącznie wody. GLOV to także akcesoria kosmetyczne do peelingu ust, zmywania masek, waciki wielorazowe, rękawice myjące dla mężczyzn, dzieci i wiele innych. Rozwiązanie idealne dla osób, które cenią sobie naturalną pielęgnacje oraz codzienną ekologię.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Punkty za zakupy w aplikacji mobilnej sklepu nie zostaną naliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

W czym tkwi sekret GLOV?

Produkty GLOV podbijają serca coraz większej liczby miłośniczek naturalnej pielęgnacji skóry. W czym tkwi fenomen czołowego produktu marki – rękawicy do demakijażu? Przede wszystkim w tym, że pozwala ona usunąć makijaż bez użycia żadnych dodatkowych środków kosmetycznych. Marka skupia się na tym, co dobre dla skóry i dla środowiska. Waciki GLOV są wielorazowego użytku, dzięki czemu dbasz o środowisko, gdyż produkujesz mniej śmieci, niż używając zwykłych płatków kosmetycznych. Jednocześnie oszczędzasz pieniądze (możesz wielokrotnie korzystać z jednego wacika). Opatentowana technologia pozwala na zmycie makijażu przy pomocy samej wody, dzięki czemu nie podrażnia skóry, nawet jeśli jest ona bardzo delikatna. Zwróć uwagę na to, że płatki kosmetyczne służą nie tylko do demakijażu. W czasie korzystania z nich poddajesz delikatnemu peelingowi i masujesz skórę, a w efekcie staje się ona lepiej ukrwiona i dotleniona. To pozytywnie wpływa na jej wygląd. Jeżeli zdecydujesz się na zakup produktów marki GLOV, pamiętaj o możliwości zbierania punktów PAYBACK. Za każde 3 zł wydane u tego partnera Programu otrzymasz 1 punkt.

Zadbaj o swoje całe ciało razem z naszym partnerem

GLOV to nie tylko produkty do demakijażu. Wśród wielu propozycji znajdziesz również te, które pozwolą ci się cieszyć pełnym relaksem w domowym spa. Wypróbuj m.in. rękawicę do zmywania masek pielęgnacyjnych. Ciekawym produktem może okazać się także rękawica do masażu całego ciała. Jeżeli lubisz przydatne i efektowne gadżety, zwróć uwagę na opaski do włosów Bunny Ears, które są dostępne w różnych kolorach i wzorach. A jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, wybierz zestawy pielęgnacyjne składające się m.in. z płatków kosmetycznych, rękawic masujących oraz produktów do pielęgnacji ust.