Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Neness

1 °P za 3 zł

Neness - Perfumy i kosmetyki zawsze w atrakcyjnych cenach


Perfumeria internetowa Neness oferuje wyjątkowe zapachy damskie i męskie, inspirowane znanymi mieszankami od najpopularniejszych marek na świecie.


Przygotowane produkty zostały pokochane przez nasze klientki i klientów, ale również polskich celebrytów. Ze względu na swoją trwałość oraz pojemność, idealnie nadają się na podróże, dodając nutę odświeżenia lub intensywnego zapachu w wielu sytuacjach. Każdy flakonik możesz zamówić w bardzo konkurencyjnej cenie.


Neness wychodzi jednak dalej, oferując w swoim asortymencie bogatą gamę produktów do makijażu, pielęgnacji włosów i ciała. Znajdziesz u nas kosmetyki takich marek jak MakeUp Revolution, Kallos, Dermacol czy Holika Holika.


Poznaj Neness i wejdź do świata piękna. Odkryj tanie, wyselekcjonowane perfumy damskie i męskie oraz kosmetyki, które już czekają na Ciebie w ofercie naszej drogerii.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.